[ad_1]

swift.jpg
Reinhold Matay-USA TODAY Sports

D’Andre Swift (ضربه مغزی) و Kenny Golladay (مفصل ران) به طور رسمی برای بازی شکرگذاری شیرهای دیترویت برابر هیوستون تگزاس محروم شدند سوئیفت و گلادا در لیست غیرفعال به دنی میزندولا (ران) ، مدافع آستین برایانت (ران) ، مدافع کرنر مایک فورد (ضربه مغزی) ، مدافع Da’Shawn Hand (کمر) و کرنر تازه کار جف اوکودا (شانه) پیوستند.

سی و پنجمین انتخاب کلی (و دومین تکرار) انتخاب شده در پیش نویس NFL 2020 ، سوئیفت دومین بازی متوالی خود را برای شیرها از دست خواهد داد که در هفته 11 از باخت به پانترک ها عبور می کند. سوئیفت مهمترین پیروزی در آخرین دوره مسابقات بود شیرها ، پیروزی 30-27 مقابل واشنگتن در هفته 10. سوئیفت با شروع اولین کار خود ، در 16 دویدن به 81 یارد رسید. او همچنین پنج پاس برای 68 یارد و یک امتیاز بدست آورد زیرا به شیرها کمک کرد تا در طول فصل به 4-5 برسند. در 9 بازی ، سوئیفت برای 331 یارد و چهار تاچ داون مسابقه داده است ، به طور متوسط ​​4.7 یارد برای حمل. گلزن سابق جورجیا همچنین 31 پاس گل را برای 275 یارد و دو تاچ داون گرفت.

Pro Bowler در فصل گذشته ، مصدومیت ها Golladay را به تنها 5 بازی در این فصل محدود کرد. در آن بازی ها ، گلادای 20 گل از 32 گل را برای 338 یارد و دو بار دریافت کرد. در فصل گذشته ، او 65 هدف از 116 هدف را برای 1،190 یارد و 11 تاچ داون گرفت.

بدون سوئیفت و گلاد ، شیرها یکشنبه گذشته مقابل کارولینا متوقف شدند. امروز دیترویت به تولید بیشتری از دونده های Adrian Peterson و Kerion Johnson احتیاج دارد ، که با هم فقط در 35 یارد در 18 مسابقه مقابل Panthers عجله کردند. بدنبال مت استفورد باشید تا زود به سمت گیرنده ماروین جونز و محکم TJ هاکنسون پرتاب کند ، که یکشنبه هفته گذشته در مجموع هشت پاس گل را برای 119 یارد گرفت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir