Dabo Sweeney از Clemson فلوریدا را پاره می کند ، می گوید مدیر بازی “را” گرفته است ، از COVID-19 بهانه می کند


دابو سوئینی ، مربی تیم Clemson یکشنبه شب به تیم فلوریدا پیوست ، یک روز پس از آنکه تیم های پزشکی تیم در مورد پیشرفت به توافق نرسیدند ، ببرهای شماره 4 خود مجبور شدند بازی خود را مقابل Seminoles به تعویق بیندازند. مرد مورد نظر بازیکن علامت دار کلمسون بود که آزمایش COVID-19 وی صبح جمعه پس از مسافرت با تیم به تالاهاسی برای بازی مثبت بازگشت.

“اگر استاندارد بازی آزمایشات مثبت صفر بود ، پس هرگز فصلی نخواهیم داشت” سوئینی در کنفرانس تلفنی هفتگی خود به خبرنگاران گفت. “این بازی به دلیل COVID لغو نشد. COVID فقط بهانه ای برای لغو بازی بود. راستش با شما ، من فکر نمی کنم که این ربطی به بازیکنان آنها داشته باشد. شک ندارم که بازیکنان آنها می خواستند بازی کنند و بازی می کردند “در مورد مربیان هم همینطور است. برای من ، دولت فلوریدا بازی را از دست داد.”

ظاهراً آشکار شدن یک تست مثبت از مهمانی مسافرتی کلمسون ، فلوریدا را به یک وقفه برای بازی می داد ، حتی اگر برای یکشنبه یا دوشنبه برنامه ریزی شود. هنوز هیچ تاریخ آرایش مشخص نشده است ، اما به نظر نمی رسید سوئینی علاقه چندانی به بازگشت به Tallahassee در این فصل ندارد.

سوینی گفت: “اگر آنها می خواهند نقش كلمسون را بازی كنند ، من فکر می كنم كه باید به كلمسون بیایند یا همه هزینه ها را پرداخت كنند.” “علاوه بر این ، هیچ دلیلی برای بازی آنها وجود ندارد. ما آنجا بودیم ، آماده بودیم و استاندارد را رعایت کردیم.”

حتما بخوانید:
آلاباما و LSU: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، مسابقه فوتبال ، زمان شروع ، پخش مستقیم

منابع روز شنبه به CBS Sports گفتند که بازیکن مورد نظر دو بار در هفته تست منفی می گیرد. هیچ ردیابی تماسی لازم نبود زیرا هم اتاقی این بازیکن در جاده نبود. وقتی بازیکن آزمایش مثبت او مشخص شد بازیکن منزوی شد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید