[ad_1]

LukeGifford.jpg
امروز ایالات متحده آمریکا

لیستی از غایبان وجود دارد که دالاس کابوی ها سعی می کنند هم برای حمله و هم برای دفاع پردازش کنند ، اینها همه به دلیل مصدومیت های مختلف است ، اما اکنون آنها به دلیل کاملاً متفاوت بدون خط خواهند بود. منابع به CBS Sports گفتند ، لوک گیفورد ، استعدادی در سال دوم که به تیم های ویژه تحت هدایت مایک مک کارتی سقوط کرده است ، به دلیل نقض سیاست PED لیگ توسط دو بازی NFL محروم شد.

تعلیق مختصر مستقیماً با قرارداد جدید مذاکره جمعی در ارتباط است و شدیداً نشان می دهد که این اولین جرم گیفورد است و احتمالاً یا یک عامل استتار یا یک ماده محرک ممنوع توسط لیگ است. گیفورد پس از دیدار با بالتیمور ریونز ، در تاریخ 4 دسامبر حق بازگشت به تیم را خواهد داشت و او را در صف زندگی قرار می دهد تا هفته 14 در مقابل سین ​​سیناتی بنگال زنده بماند.

محرومیت او در اعماق خط حمله رد می شود ، اما حتی بیشتر در واحد تیم های ویژه ، جایی که او در این فصل 121 عکس (43٪) ثبت کرده است. او در طول سال فقط یک کلیک دفاعی انجام داد ، اما در صورت آسیب دیدگی در موقعیت هوشیار بود.

گیفورد که یک بازیکن آزاد سابق در سال 2019 بود ، در پیش فصل خود با تازه کارهای گاوچران عملکرد خوبی داشت و قبل از اینکه دچار پیچ خوردگی مچ پا شود ، به یک نقطه احتمالی در لیست نهایی اشاره کرد ، که برای او وقت صرف کرد. گاوچران ها امیدوار بودند که حقوق خود را حفظ کنند و امیدوارند که بیشتر ببینند ، اما بازگشت او در هفته 6 سال 2019 باعث شد او در تیم های ویژه ای بماند تا قبل از شکستگی بازو در هفته 15 ، که فصل را به پایان برساند ، بقیه فصل را سپری کند – همانطور که شش بازی به عنوان یک تازه کار انجام داده است.

دانش آموز ممتاز سابق در نبراسکا در سال دوم سالم بود ، اما هنوز هم نتوانست چرخش محافظتی را بشکند و تعلیق او در هنگام ایجاد رابطه با مک کارتی و کارمندانش هیچ لطفی نخواهد کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر