[ad_1]

این دور از فصلی است که کابوی های دالاس انتظار داشتند وقتی آنها در ماه ژانویه تغییرات مهمی را برای نصب سرمربی مایک مک کارتی ایجاد کردند ، وی سپس تیم را متقاعد کرد که از فلسفه پروژه معمول خود خارج شود و CeeDee Lamb در حال سقوط را با هفدهم به دست آورد. انتخاب در ماه آوریل. متأسفانه برای هر دو ، همه گیر COVID-19 با نیروی بمبی اتمی به زمین نشست و متعاقباً تمام فصل خارج از فصل را به جز استخوانهای برهنه ، یک اردوی آموزشی کوتاه شده ، از بین برد.

با این وجود ، وقتی صحبت از Lamb بود ، هیجان زیادی وجود داشت ، تا حدی که جری جونز صاحب شماره معروف 88 را به او داد – حرکتی که مایکل اروین و دس برایانت افسانه های تیم از آن استقبال کردند.

برایانت گفت: “تو باش و عالی باش” بعد از خبر موفقیت در انتخاب تی شرت.

در حالی که لمب آماده می شود تا در برابر سلف خود به میدان برود ، آنچه تا حد زیادی به یک فصل باخت تبدیل شده است ، از توانایی های الکتریکی او کم نمی کند. اگرچه او پس از از دست دادن اردک پرسکات در هفته 5 مجبور شد خود را با چرخ فلک کوارتربک ها (و بازی بد مربوط به QB) وفق دهد و یک تازه کار بدون مینی کمپ و بازی پیش فصل است ، اما او قبلاً نام خود را در سوابق Cowboys در سال 2020 حک کرده است. او در فصل کابوی های غیر فعال و وحشیانه ضعیف به اوج خود رسید ، هنگامی که بدن خود را چرخاند تا یک پرتاب بد از دالتون را برای یک پیروزی در پیروزی این هفته برابر مینه سوتا وایکینگ ها بدست آورد

واقعاً باید آن را می دیدید تا باور کنید.

اما چگونه شخص می تواند چنین صیادی را تمرین کند؟ راز شامل مواردی است که انتظارش را ندارید.

وی روز چهارشنبه قبل از بازی هفته سیزدهم با کلاغ ها به رسانه ها گفت: “صادقانه بگویم ، همه چیز از بیلیارد و سپس از روی یک ترامپولین آغاز شد.” “می دانید ، در استخر همیشه می توانید تا آنجا که ممکن است بالا بروید و سپس به زیر آب بروید و هر کسی که آن را اختراع کند مانند یک جکپات است. هرکسی به نوعی آن را اختراع کند ، شما برنده خواهید شد. من [have definitely just been doing] که بسیار در دوران کودکی من و فقط سرگرم کردن – ترجمه خواهد کرد.

“من لزوماً نمی توانم بگویم که من عمداً می خواستم این کار را انجام دهم. من فقط توپ بازی را دوست داشتم. اما من می خواهم با برادرانم بازی کنم و فقط با دوستانم که به زمین فوتبال منتقل شده اند سرگرم شوم و فقط من این را دارم توانایی چرخش هوا اگر می خواهید – فقط کارهای عجیب و غریب در هوا انجام دهید – همه اینها به دوران کودکی من برمی گردد. “

و همینطور که این لحظات جالب بود ، آنها هنوز هم در حال رقابت بیش از حد هستند که تا حد زیادی برای نسخه بزرگسالان Lamb نتیجه خوبی دارد.

“مسئله این است که ، من و دوستانم و برادرانم قطعاً هر بار که بازی می کردیم این مسابقه را داشتیم [about] “چه کسی می تواند دیوانه ترین صید را” ، هر کاری می کنی ، انجامش بده چند نفر در یک منطقه توپ را به بالا پرتاب می کنند و هر اتفاقی بیفتد. اینگونه تصور می کنم که هر بار که توپ را در هوا می بینم و قطعاً سعی می کنم این نگرش را داشته باشم که این توپ من است ، نه 50-50.

“متأسفانه ، اگر توسط من تکمیل نشده باشد ، من قطعاً می خواهم که ناقص باشد. اما با برادرانم ، این آرزو و آن طرز فکر را به من کمک کرد.”

این تفکر یک بره دارد که تقریباً 1000 یارد در سال اول دریافت کرده است ، با این فرض که بازی رفت و برگشت Cowboys می تواند به روشی پیش بینی نشده بهبود یابد. او قبلاً در 11 بازی اول خود دو بازی با بیش از 100 یارد ثبت نام کرده است و “Bullet” باب هیز را برای بیشترین پذیرایی تازه کار در تاریخ فرانچایز پشت سر گذاشته است ، و امتیاز قبلی 46 خود را به ثمر رسانده است تا در 53 در فصل با پنج بازی باقی مانده است. هیز فصل 1965 را با 1003 یارد دریافت ادامه داد و علیرغم باورنکردنی او (در پنج بازی با هدایت پرسکات 433 یارد دریافت کرد ، اما در هر شش بازی بدون او فقط 217 یارد داشت) ، هنوز هم یک فرصت وجود دارد – به زبان ریاضی – که بره هم مسابقه دهد. یا بیش از این برآورد است.

و او زیر وزن پوشیدن یکی از افسانه ای ترین شماره ها در دالاس و به طور کلی NFL پیروز نشد ، اما در عوض در مرحله اصلی رشد کرد.

عکس سر

لمب در ماه مه در انتخاب تی شرت 105.3FM فن گفت: “من فرصت انتخاب 10 یا 88 را داشتم و 10 را انتخاب کردم.” “سپس ، هنگامی که به عمق وضعیت عمیق می پردازیم ، می فهمیم که سنت و میزان این تعداد برای این سازمان چقدر است و این تعداد چقدر اساس دارد – افسانه های بزرگ قبل از من و آنچه که آنها با آن انجام داده اند. مانند این بود ، چرا این سنت را حفظ نمی کنیم ؟ ظاهرا آنها به همین دلیل این تعداد را پس نگرفتند ، بنابراین آنها فقط در تلاش هستند میراث 88 سال را در دالاس حفظ کنند. “

نعمت پیش گفته از طرف اروین نیز محجبه نبود.

من آن را نمی دهم به [just] بعد از خبر Lamb ، شماره 88 ، از طریق ESPN “First Take” گفت: “همه” ، “برای بدست آوردن این شماره ، شما باید همان چیزی باشید که ما یک نژاد واقعی می نامیم. این به معنای متولد شدن ، باور داشتن و درست در اینجا با دالاس کابوی مطرح شده است درو پیرسون این بود که مایکل ایروین دس برایانت بود که

“و اکنون Ceeee Lamb این است. من این کودک را دوست دارم. من در مورد دوست داشتن این کودک صحبت نمی کنم. من این کودک را دوست دارم.”

این هفته ، کابوی ها بعد از ظهر سه شنبه برای اولین بار وقتی برای مقداری فوتبال با برایانت و ریونز روبرو می شوند ، با سلف لامب روبرو می شوند. صاحب بازی جری جونز “نگران” است – با توجه به کاری که برایانت در راه رسیدن به بهترین 73 امتیاز ویژه تاچ داون برای کابوی ها انجام داد. مانند ایروین پیرسون و برایانت ایروین ، لمب هم اکنون کفش های افسانه ای برای پر کردن دارد ، اما برایانت در ماه آوریل پس از انتخابات اظهار داشت که نظرات وی در مورد انتخاب چیست.

“گاوچرانها یک سنبله داشتند !!!!” برایانت گفت. “تبریک می گویم ، بره.”

این چیزی است که لامب آن را مورد توجه قرار داد ، به ویژه با توجه به اینکه برایانت کسی است که حرفه اش را در جوانی دنبال کرد.

لمب در گفتگو با 105.3 FM the Fan ، در توصیف اینکه کدام قسمت از بازی برایانتس همیشه سعی در تقلید داشت ، گفت: “من قطعاً می توانم ببینم که او در طول زندگی حرفه ای خود چقدر ثابت بوده است.” “او کار بسیار خوبی انجام داد و کاری را که انجام داد انجام داد. شما می توانید بگویید که هر سال بهتر می شود و این چیزی است که من قطعاً سعی می کنم انجام دهم: هر بازی بهتر می شود ، هر هفته بهتر می شود ، هر عملکرد بهتر می شود. اینگونه قبول می کنم این رویکرد.

“من در این فصل از این نوع برخورد برخوردار بودم ، همانطور که تازه کار هستم ، چیزی برای اثبات دارم. [Michael Gallup]، و پسران آن را دوست دارند [Cedrick Wilson, Jr.] – فقط همه بزرگان درست در اتاق – با اینكه آنها را وادار كنند كه هر روز به كارشان بروند ، آنها قطعاً یك كار عالی انجام می دهند و من را مسئول می دانند. … دس ، بالاخره ، او این گیرنده بود. ”

که او بود و اکنون بره است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر