[ad_1]

شماره 3 کلمسون آخرین بازی خود را در این فصل به طور منظم روز شنبه در ویرجینیا تک انجام می دهد. در صورت پیروزی ببرها ، آنها برای ششمین فصل متوالی در بازی ACC Championship جایگاهی کسب می کنند و در 19 دسامبر بازی برگشت مقابل شماره 2 نوتردام را دریافت می کنند.

به تعویق انداختن بازی کلمسون در فلوریدا ، که ساعاتی قبل از شروع ناهار ET لغو شده بود و جنجالی که پس از این تصمیم به وجود آمد ، در مورد تاریخ افتتاحیه تیم در 12 دسامبر س questionsالاتی ایجاد کرد. آیا آن زمان بازی فلوریدا انجام می شود؟ آیا کلمسون به جای اینکه برنامه 10 متایی ACC را جمع کند ، تصمیم می گیرد یک حریف ACC دیگر را برنامه ریزی کند؟ چه اتفاقی می افتد اگر میامی ، که به کلمسون باخت ، نرخ پیروزی 9-1 بهتر از برد 8-1 کلمسون داشته باشد و بنابراین به بازی ACC Championship بیش از ببرها دعوت شود؟

ACC با بیانی ساده برای آرام کردن آب عدم اطمینان مداخله کرد: سه تیمی که برای بازی ACC Championship رقابت می کنند به جای 10 بازی در 9 بازی قضاوت می شوند. نوتردام یک مقام کسب کرد ، کلمسون می تواند با پیروزی در بلاکسبورگ ، و میامی نیاز به باخت به ببرها و همچنین پیروزی برابر دوک (5 دسامبر) و کارولینای شمالی (12 دسامبر) دارد تا برای این عنوان بازی کند. در کنفرانس

از زمان باخت او به نوتردام و لغو بازی فلوریدا ، “اتفاقاتی که رخ خواهد داد” ناخوشایند در مورد ببرها و پیگیری آنها برای ششمین پلی آف متوالی فوتبال دانشگاه وجود دارد. اکنون ساده است: ویرجینیا تک را بزنید تا به شارلوت برسید ، نوتردام را بزنید تا جایی در پلی آف صعود کند.

خطوط داستانی

کلمسون: عدم حضور ترور لورنس ، مهاجم ستاره ای در از دست دادن Notre Dame ، کارهای زیادی انجام شده است ، اما سایر موارد مربوط به کارکنان وجود دارد که ممکن است در نتیجه نهایی تأثیر بگذارد – به ویژه با توجه به بازی فوق العاده DJ Uiagalelei در از دست دادن دو برابر وقت اضافه. هر دو مبارزه دفاعی با تایلر دیویس و هافبک جیمز اسكالسكی به تیم مقابل پیت بازگشتند و تأثیر آنها زود و اغلب احساس می شد. این اولین سالی نیست که کلمسون از ناحیه دفاعی توپ دچار آسیب دیدگی سرزده می شود و فقط قدرت می گیرد و به فرم کامل و غالب خود در فصل قهرمانی می رسد. به طور کلی ، این بخشی از نحوه برخورد آنها با آسیب ها است. کمبود شروع کننده ها به بازیکنان و پشتیبان های جوان این امکان را می دهد که تجربه بازی چشمگیرتری داشته باشند و افراد مبتدی خیلی زود به فعالیت خود ادامه نمی دهند. نتیجه نهایی یک دفاعی عمیق تر ، تازه تر و مستحکم تر در دوره پس از فصل است ، آماده است تا با یک چهارم بازی شدید و بدنی با یک قهرمانی آنلاین ، از حریف بیشتر شود.

فناوری ویرجینیا: هوکی ها فصل را دیر آغاز کردند ، اما در چند هفته اول چنان تأثیر قابل توجهی ایجاد کردند که بحث بر سر قهرمانی ACC مورد توجه قرار گرفت. این از جایی که اکنون هستیم فاصله دارد ، زیرا ویرجینیا تک در 5 بازی اخیر خود 4 شکست را از دست داده است ، از جمله باخت به لیبرتی ، که تقریباً به اندازه گل مسدود شده در زمین “در روده زده می شود”. برای نتیجه ای که پس از وقفه قبل از یک ضربه برگشت داده شد ، برگشت. این تیمی است که در حمله با یک ستاره هویت داشت که خلیل هربرت برمی گردد ، خط دفاعی را پشت خط حمله فیزیکی تکان می دهد ، اما در خط نبرد خود را از دست می دهد و برای دفاع از پاس در برابر پیت می جنگد. ورود کلمسون در طی بررسی روده برای تیم انجام می شود ، تیمی که در سال 2020 چند روده طول کشید ، بنابراین نحوه واکنش هوکیتوها به این چالش چیزهای زیادی در مورد شرایط رختکن در ماه دسامبر است.

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان، 19:30 ET
محل: استادیوم لین – بلاکسبورگ ، ویرجینیا
تلویزیون: ABC | پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

پیش بینی فنی کلمسون از ویرجینیا برای بازی ، عکس ها

در هنگام مراقبت از ببرها از کسب و کار هنگام نزدیک شدن به پلی آف کالج فوتبال بی امان است و من انتظار دارم که این کار در بلکسبورگ ادامه یابد. من اشتباه کردم که سعی کردم بیش از حد هوشمند باشم و هفته گذشته مقابل کلمسون انتخاب کردم و دیگر مرتکب این اشتباه نخواهم شد. اگر ویرجینیا تک بتواند یک بازی زشت را انجام دهد ، ممکن است بتواند آن را پوشش دهد ، اما شما نمی خواهید در شرایط غیر معمول شرط بندی کنید که تیم کلمسون در پایان سال بهترین فرم خود را پیدا کند (دوباره). انتخاب: Clemson -22

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته 14 انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه اینها از یک مدل رایانه ای اثبات شده است که در چهار فصل گذشته بیش از 3500 دلار سود داشته است – و این را بفهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir