[ad_1]

شماره 3 کلمسون نام خود را قبل از شماره 4 بدون شکست در اوهایو و درست پشت شماره 2 Notre Dame دید که سه شنبه شب سال 2020 اولین رتبه بندی برای پلی آف دانشگاه آزاد شد. این رتبه احترام به نقاط قوت Clemson را تشخیص می دهد به عنوان تیم ، و پیروزی او در برابر شماره 10 در میامی ، و همچنین به رسمیت شناختن کمیسیون بازیکنان غایب (به خصوص خط حمله ترور لارنس) برای از دست دادن وقت اضافه 47-40 به نوتردام در South Bend. همه اینها خبر خوبی برای ببرها بود ، اما این رده بالا نادیده گرفتن جایگاه آنها در مسابقات قهرمانی ACC و پلی آف دانشگاه ها است.

باخت دومین کنفرانس می تواند به طور بالقوه Clemson را از بازی قهرمانی ACC رد کند زیرا او ببرها را برای کسب مقام دوم در شارلوت پشت میامی قرار می دهد. هر دو تیم در حال حاضر با یک شکست در کنفرانس با کلمسون مساوی می شوند ، که یک تساوی را یک به یک می کند. بنابراین تا زمانی که ببرها پیروز شوند ، احتمالاً بازی برگشت کلاسیک در 7 نوامبر در South Bend برگزار می شود. اما گفتن پیروزی آسان تر از انجام است ، زیرا تماس های نزدیک Clemson هم امسال (علیه کالج بوستون) و هم در سال های گذشته (در کارولینای شمالی در سال 2019 ، در برابر سیراکوز در سال 2018) نشان داده است. )

که ما را به پیتزبورگ می رساند ، آخرین تیم ACC که در دره مرگ برنده است و تنها تیمی است که از زمان آغاز مسابقات پلی آف فوتبال دانشگاهی در سال 2015 ، تیم Clemson را شکست داده است. آنها همچنان به قهرمانی می رسند. ACC در ماه نوامبر ، اما اقدام در سراسر کشور و کارهای Clemson تاکنون به حفظ این گروه در جمع چهار تیم برتر پلی آف پس از باخت که تنها نتیجه آنها در این فصل بود ، کمک کرده است. این ممکن است در مورد ببرهای امسال وجود نداشته باشد ، زیرا این نه تنها باخت دوم است ، بلکه در شرایطی اتفاق می افتد که زمان زیادی برای بهبودی و بازگشت به پلی آف کالج فوتبال وجود نخواهد داشت. رتبه بندی

خطوط داستانی

کلمسون: برای همه آنچه که توسط اختلافات بین دابو سوئینی و فلوریدا انجام شد (همچنین به عنوان آخرین فصل در Dabo Sweeney vs. World شناخته می شود) ، یک جنبه از بازی هفته گذشته بین ببرها و سمینوها در آخرین لحظه به تعویق افتاد ، زیرا بحث درباره بازگشت دیرهنگام نبود از ترور لورنس. در حالی که تلاش های Tank for Trevor به وضوح شدیدترین اقدامات در NFL است ، بیش از یک ماه است که شاهد بازی لارنس نیستیم. قبل از آزمایش مثبت COVID-19 ، لارنس یکی از کارآمدترین و کارآمدترین بازیکنان چهارم در کشور بود. او فقط با دو رهگیری دارای رتبه 10 عبور دهنده برتر ، 10 و 17 امتیاز تکمیل صفحه لمسی برتر بود. از آنجا که او از ابتدای فصل 2018 قسمت اصلی مکالمه فوتبال کالج بوده است ، جایگاه لارنس در میان استعدادهای نخبه کوارتر به قدری جا افتاده است که تولید واقعی او نادیده گرفته می شود.

DJ تازه وارد Uiagalelei برای تسکین لورنس فوق العاده بود ، اما ببرها کاملا از بازگشت بازیکن خط حمله خود که یک رکورد 31-1 به عنوان شروع کننده است استقبال کردند. بازی روز شنبه مقابل پیت نه تنها فرصتی برای بازگشت به مسیر واقعی است ، بلکه بستن دشان شاوات واتسون ، تاج بوید و رادنی ویلیامز با یک سابقه شغلی در کلمسون است ، بدون ذکر تعدادی از سوابق دیگر مدارس که طی چند هفته آینده به دست آمده است. این روز همچنین روز سالمندان در دره مرگ است و گرچه لارنس به یک راه حل یا راه حل دیگر متعهد نیست ، اما انتظار می رود با توجه به این همه علاقه به جنبش Trevor Tank ، او با کلاس ارشد امسال برود. ”

پیت: هنگامی که پاریس فورد منصرف شد و کنی پیکت در میانه چهار بازنده باخت ، مصدوم شد ، فصل پیت در آستانه بود. افتخار مربیان و مدیریت در رختکن که همه چیز تثبیت شد و اجازه حرکت نهایی نهایی را در سمفونی این فصل داد. گلهای ایالت فلوریدا و ویرجینیا تک نه تنها به اعتماد به نفس خاطی کمک کرد – که از جمله دیگر سه بازیکن تهاجمی و جانشین برتر جردن آدیسون برای پیروزی بر هاکی نبود – اما در نهایت به پلنگ ها اجازه داد با فوتبال آزاد برنده شوند. خط دفاعی در طول فصل به خصوص در جلو خوب بازی کرد ، اما جنگ حمله در منطقه قرمز و موقعیت های کلیدی در رده سوم باعث شد تیم نتواند از این نیرو استفاده کند به گونه ای که پیروزی هایی را به همراه داشته باشد. Clemson یک چالش بسیار متفاوت از آنچه Panthers مقابل فلوریدا و ویرجینیا Tech با آن روبرو بودند خواهد بود ، اما بدون در نظر گرفتن نتیجه ، پیت کار بسیار خوبی انجام داد و همه چیز را برای یک پیروزی قدرتمند تا سال 2020 کنار هم قرار داد.

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه ، 28 نوامبر زمان، 3:30 PM ET
محل: استادیوم یادبود کلمسون – کلمسون ، کارولینای جنوبی
تلویزیون: ESPN پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

کلمسون در مقابل پیتسبورگ ، پیش بینی ها ، انتخاب

یکی از دلایلی که پیت را در هر بازی دوست دارید ، خط دفاعی او خواهد بود. Panthers از بهترین تیم های کشور در مبارزه برای از دست دادن و متوقف کردن دویدن است ، که این کار برای همه چیزهایی که Clemson می خواهد توهین آمیز انجام دهد دشوار است. با حرکت دادن توپ به هوا ، سری جدید بازیهای اخیر کنی پیکت را پرتاب کنید و شما از مزایای یک بازی بسیار جالبتر از آنچه شانس پیشنهاد می کند برخوردار هستید. انتخاب: پیت (25+)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر