Cam Newton سبک مربیگری Bill Belichik را با یک جمله کاملاً شاد خلاصه می کند


میهن پرستان یکشنبه شب هنگامی که کلاغ ها را با پیروزی 23-17 دستکاری کردند ، یکی از بزرگترین ناآرامی های هفته 10 را رقم زدند.

با ورود به بازی ، میهن پرستان هفت امتیازی شدند و فرصت زیادی برای پیروزی به آنها داده نشد. یک دلیل بزرگ که آنها توانستند از این اختلال خارج شوند این است که آنها بیل بلیشیک را دارند که کاملا مربی جان هاربو است.

پس از پیروزی ، از كام نیوتن سال شد كه چگونه حمله میهن پرستان می تواند در برابر بالتیمور اینقدر موفق باشد ، و او بلافاصله اعتبار خود را به بلیچیك داد ، در حالی كه پاسخی داد كه شاید بهترین توصیف مربی میهن پرستان باشد ، داده است.

نیوتن گفت: “گوش كن ، هر آنچه كه مربی در طول هفته آموزش می دهد تمایل به نمایش دارد.” “من فکر می کنم که او یا یک دکمه Staples آسان دارد ، یا یک دکمه بال های وحشی Buffalo ، یا فقط یک خط مستقیم به خدایان فوتبال ، زیرا او مانند یک زمزمه فوتبال است که می آید پیش بینی کند که این بازی چگونه است که چگونه باید پیروز شویم. و مواردی از این قبیل من فوق العاده تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته ام. “

اگر Belichick دکمه Staples را داشته باشد ، مطمئناً بسیاری از اتفاقاتی که در 20 سال گذشته در نیوانگلند رخ داده است را توضیح می دهد. با این حساب ، شنیدن صحبت صریح نیوتن بسیار شاداب بود زیرا بازیکنان پاتریوت به ندرت این کار را می کنند. این تیم ضمن ملاقات با رسانه ها آنها را به عنوان روبات آموزش می دهد ، اما وقتی مثل نیوتن MVP سابق باشید ، می توانید کمی بیشتر از این حرف بزنید.

حتما بخوانید:
انتقادات بروس آریان از تام بردی بدون توجه نخواهد ماند ، مربیان Buccaneers در تنظیم طرح جانبازان کوتاهی می کنند

در خلال مصاحبه ، نیوتن جزئیاتی درباره چگونگی هماهنگی برنامه های بازی تیم ارائه داد.

نیوتن گفت: “خوب ، ما کلیدهای پیروزی و هفته و هفته خود را داریم ، مربی هر روز آن را می زند ، به ما یادآوری می کند ، شما می دانید ، اگر قرار است برنده شویم ، این همان کاری است که ما می خواهیم انجام دهیم ، باید این کار را انجام دهیم.” “و من فقط هیجان زده هستم که خط حمله توانست اراده خود را تحمیل کند و یک تیم عالی را بازی کند و این یک آزمایش عالی برای ما خواهد بود و ما می دانستیم که برای پسران ما تسلیم نمی شوند ، بلکه آن را بیشتر به عنوان یک چالش قبول می کنند و واضح است آنها کار خوبی انجام دادند. “

اگرچه نیوتن پس از امضای COVID-19 چندین هفته تلاش کرد ، اما آرام آرام شبیه همان بازیکنی شد که فصل را با آن شروع کرده بود. این بازیکن خط حمله همچنین مربی جدید خود را در آغوش می کشد ، که می تواند Patriot ها را به تیم جالبی برای دنبال کردن بخش تبدیل کند. اگرچه آنها فقط 4-5 بازی هستند ، اما بازی های بسیار برنده ای پیش رو داریم و اگر بلیچیک یک دکمه آسان فشار دهد و پاتریوت ها سرانجام همه آنها را ببرند ، برای کسی تعجب آور نیست.
منبع: pencil-news.ir