[ad_1]

برنده بازی روز شنبه بین شماره 13 BYU و شماره 18 کارولینای ساحلی هنوز بعید است که در فوتبال دانشگاهی به پلی آف برسد ، اما برنده در پایان فصل چادر می برد تا کلاه خود را به آن بیاورد. بعد از اینکه هر دو برنامه هایی را انتخاب کردند که بیشتر مخالفان برتر را درگیر می کنند ، وقت آن است که ببینیم چه کسی در میان 5 بازیکن برتر قرار دارد.

همین چند روز پیش ، Chanticleers در شرف بازی لیبرتی در یک بازی جذاب و بدون کنفرانس بود. اما پس از آنكه لیبرتی با مشكلات COVID-19 روبرو شد ، این مسابقه با BYU باید توجه ملی بیشتری را به لطف موقعیت BYU به عنوان یكی از قطبی ترین تیمها در این فصل بی ثبات فوتبال 2020 جلب كند. تاكنون ، Cougars از 9 حریف خود پیشی گرفته اند به طور متوسط ​​33.7 امتیاز پیروزی ، اما بهترین پیروزی آنها تاکنون برابر تیمی از ایالت بویز بوده است که بدون دو بهترین بازیکن خط حمله خود بازی می کند.

کارولینای ساحلی دشمنان با کیفیت کمربند آفتاب ، لوئیزیانا و آپالاچی ها را دفع کرده و سخت ترین آزمایش کوگارها را تا به امروز خواهد داد. Chanticleers با هدایت یک ستاره مدافع در حال ظهور در Grayson McCall و یک ستاره در حال ظهور دیگر در Jamey Chadwell سرمربی ، قصد دارند بیانیه ملی را فقط در فصل چهارم خود ارائه دهند و در سطح FBS رقابت کنند.

خطوط داستانی

BYU: تکیه بر BYU بر اساس برنامه آسان ممکن است وسوسه انگیز باشد ، اما واقعیت این است که قهوه ها 9 بازی انجام داده اند نشان از کارهایی است که مدیر ورزشی تام هولمو برای آوردن قهوه ها در این فصل انجام داده است. آنها بازی های کنفرانسی نداشتند تا بتوانند به عنوان یک برنامه مستقل به آن بازگردند ، که باعث شد آنها برای یافتن بازی ها بجنگند. پیش از همه گیری COVID-19 ، BYU قرار بود به عنوان یوتا ، میشیگان ، ایالات متحده ، آریزونا ، مینه سوتا و استنفورد بازی کند ، اما اکنون این بازی در برابر کارولینای ساحلی بهترین فرصت برای قهوه ها خواهد بود تا ثابت کنند واقعاً یک تیم نخبه هستند. مدافع Zach Wilson 26 تاچ داون و فقط دو مورد رهگیری انجام داد. اگر او موفق شود یک بازی پربار دیگر را ترتیب دهد و BYU را به پیروزی برساند ، این موقعیت او را به عنوان یک قهرمان بالقوه NFL Draft تقویت می کند و به تیم خود پیروزی می بخشد.

کارولینای ساحلی: Chanticleers یک حمله ابتکاری با یک گزینه توزیع انجام داد که 38.7 امتیاز در هر بازی تولید می کند ، که در بالای کمربند خورشیدی است. یک حمله متعادل و متعادل (222 یارد عجله در هر بازی و 226.3 پاس گل) ایجاد شد و باعث شد تا دفاع حریف اشتباه گرفته شود. اما خط دفاعی آنها نیز ناپسند بود و فقط 322.2 یارد در هر بازی مجاز بود که در جایگاه پانزدهم در سطح کشور قرار دارد. موفقیت در هر دو طرف توپ باعث شد که چادول در فصل سوم مربیگری خود نام داغ چرخ فلک مربیگری را بدست آورد. مدافع سابق شرق تنسی پیش از این در چهار برنامه مربی ارشد بوده است ، اما هرگز در سطح Power Five کار نکرده است. سازماندهی پیروزی با اخطار کوتاه در برابر BYU مطمئناً به رفع شک و تردید در مورد صلاحیت وی برای یک کنسرت بزرگ کمک می کند.

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 17:30 ET
محل: ورزشگاه بروکس – کانوی ، کارولینای جنوبی
تلویزیون: ESPNU پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

پیش بینی BYU در کارولینای ساحلی ، عکس ها

گسترش BYU تقریباً برای همه حریفان تاکنون آنها را به یک بازی جذاب تبدیل می کند ، اما طرح توزیع کارولینای ساحلی بی نظیر است و تهیه آن دشوار است. با توجه به اینکه BYU برای بازی در برابر یک برنامه غیرمعمول با اطلاع کوتاه سفر می کند ، Chanticleers ممکن است زود باشد. او ممکن است پیروز مستقیم نباشد ، اما کارولینای ساحلی در تمام مراحل بازی به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند مقابل BYU پوشش دهد. انتخاب: کارولینای ساحلی (+10)

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته 14 انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه اینها از یک مدل رایانه ای اثبات شده است که در چهار فصل گذشته بیش از 3500 دلار سود داشته است – و این را بفهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir