Buccaneers vs Rams odds، line، spread: انتخابات فوتبال دوشنبه شب ، پیش بینی های مدل رول 114-74


وقتی قوچهای لس آنجلسی دوشنبه شب تیم های خلیج تامپا را تصاحب کنند ، آرون دونالد می تواند مبارزات خود را برای کسب سومین جایزه بهترین مدافع سال افزایش دهد. دونالد 29 ساله ، که در سال های 2017 و 2018 برنده این جایزه شد ، تحت فشار (56) لیگ برتر فوتبال را رهبری می کند و در کیسه های دوم (9) و سریع (41) رتبه دوم را کسب می کند. وی در این فصل به رم ها کمک کرد تا 31 کیسه ثبت کنند که در لیگ سوم است. دوشنبه شب ، لس آنجلس میزبان تیم Buccaneers 7-3 خواهد بود که در رده بندی NFC South نیو اورلئان را دنبال می کند.

شروع برای 20:15 ET تنظیم شده است. Tampa Bay با کسب 4.5 امتیاز در آخرین احتمال Buccaneers برابر Rams از William Hill Sportsbook محبوب است ، در حالی که Over-Under برای تعداد کل امتیازات 48.5 است. قبل از اینکه هر گزینه Rams vs. دزد دریایی ، شما باید ببینید مدل SportsLine Projection چه می گوید.

این مدل که 10 هزار بار هر بازی NFL را شبیه سازی می کند ، از زمان آغاز به کار خود بیش از 5 سال پیش ، در عکسهای دارای بالاترین امتیاز NFL ، بیش از 7800 دلار در هر 100 بازیکن رشد کرده است. این رقم باورنکردنی 18-9 در میان بالاترین امتیاز NFL در این فصل است و بیش از 800 دلار درآمد دارد. این مدل همچنین با 114-74 اجرای باورنکردنی از بالاترین رتبه های قله NFL که مربوط به فصل 2017 است وارد هفته 11 می شود.

این مدل در چهار سال گذشته در قله های NFL رو در رو در سه رتبه برتر 10 در NFLPickWatch قرار گرفت و در آن دوره بیش از 95 درصد بازیکنان بیلیارد اداری را در CBS Sports سه بار شکست داد. هرکس او را دنبال کرده باشد ، بلند است.

حتما بخوانید:
چگونه شهروندان می توانند پنجره باز اختلافات را پس از قدم برداشتن در سال 2020 حفظ کنند؟

اکنون این مدل در برابر Buccaneers در برابر Rams غلبه کرد و یک انتخاب مطمئن دیگر را در برابر گسترش نتیجه داد. فقط می توانید آن را در SportsLine مشاهده کنید. در اینجا برخی شانس و روند NFL برای Rams Vs. دزدگیرها:

  • توزیع Buccaneers vs. Rams: Tampa Bay -4.5
  • Buccaneers مقابل Rams Over-Under: 48.5 امتیاز
  • Buccaneers خط ارزی در برابر رمس: Tampa Bay -215 ، لس آنجلس +185
  • سل: منجر به NFL در حیاط های سریع مجاز در هر بازی می شود (76.6)
  • LAR: DT هارون دونالد در لیگ گونی رتبه دوم را کسب کرد (نه)

چرا Buccaneers می تواند پوشش دهد

تام بردی همچنان در حال بالا رفتن از مکانهای بزرگ در کلاچ است. شش بار قهرمان Super Bowl در سه ماهه چهارم این فصل شش بار اشتباه و مهار صفر دارد. او همچنین دارای 9 تاچ داون از دست رفته است و هیچ گونه رهگیری سومین مرحله را ندارد.

بردی امسال در یکی از بهترین بازی های خود به میدان رفت و 341 یارد و سه تاچ داون پرتاب کرد و در مقابل کارولینا منفی 124.0 را کسب کرد.

علاوه بر این ، جیسون پیر پل پاسور خلیج تامپا در آستانه یکی از بهترین فصل های خود است. در این سال ، پیر پل با 7.5 کیسه در رده ششم لیگ قرار دارد ، یک خجالتی از کل فصل گذشته. او با این سرعت فصل را با 12 کیسه به پایان می رساند که چهارمین دوره گونی دو رقمی وی خواهد بود.

چرا قوچ ها می توانند پوشش دهند

Rams فقط 199.7 یارد در هر بازی اجازه می دهد که در مسابقات NFL سوم است. آنها همچنین در رتبه سوم پاسورها قرار دارند و به کوارترهای حریف اجازه می دهند (81.0). هفته گذشته ، لس آنجلس راسل ویلسون گرم شده را خاموش کرد ، دو بار او را گرفت و در پایین ترین رتبه 57.0 برای سال نگه داشت.

حتما بخوانید:
آلاباما و آبرن: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، مسابقه فوتبال ، جریان مستقیم ، زمان شروع

علاوه بر این ، جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمس فصل گذشته یک بازی شغلی برابر بوکاناری ها داشت. گاف در باخت سال گذشته خود در هفته چهارم مقابل خلیج تامپا 517 یارد پرتاب کرد. در این فصل ، او 66.4 درصد از پاس های خود را بدست آورد ، که این یک حرفه است.

نحوه ساخت وانت در برابر Buccaneers برابر Rams

اکنون این مدل از هر نظر Rams را در برابر Buccaneers شکست داده است. این مدل بیش از 48 امتیاز متمایل است ، اما بازی بسیار قویتر آن گسترش یافته است. در واقع گفته می شود که یک تیم بیش از 50٪ شبیه سازی ها را پوشش می دهد. در اینجا فقط می توانید ببینید چه کسی باید برگردد.

بنابراین چه کسی در دوشنبه شب فوتبال رم ها را در برابر Buccaneers برنده می کند؟ و کدام تیم بیش از 50 درصد از زمان را پوشش می دهد؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام طرف Rams vs. دزدگیرها باید بپرند و همه اینها از مدل پیشرفته است که در NFL خود بیش از 7800 دلار رشد کرده است.
منبع: pencil-news.ir