Broncos vs. Saints: چگونه می توان NFL را بصورت آنلاین ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش زنده ، زمان پخش تماشا کرد


کی بازی میکنه

نیواورلئان @ دنور

سوابق فعلی: نیواورلئان 8-2؛ دنور 4-6

چه باید دانست

پس از پناهگاه دو بازی ، نیواورلئان مقدس در راه است. آنها ساعت 4:05 بعد از ظهر روز یکشنبه در Empower Field at Mile High به مصاف دنور برونکوس می روند. مقدسین در صدد گسترش روند هفت پیروزی فعلی خود هستند.

اگرچه کاملا ویرانگر نبود ، اما مسابقه هفته گذشته بین نیواورلئان و آتلانتا سوکولز هنوز کاملا تعیین کننده بود ، زیرا نیواورلئان در خانه 24 بر 9 به پایان رسید. QB از نیواورلئان Thysom Hill با جمع آوری 233 یارد برای عبور ، علاوه بر عجله برای دو TD و 51 یارد ، حقوق خود را بدست آورد. هیل با پاس 163.40 به پایان رسید. عملکرد شگفت انگیز هیل او را برای یک بازی در این فصل قرار داد.

دفاع مقدس نیز حضور داشت ، زیرا خط حمله آتلانتا را برای اخراج 8 بار QB مت رایان برای از دست دادن 36 متری آشفته کرد. میزبان دی کامرون جردن و سه کیسه اش بود. امسال جردن پنج گونی دارد.

در همین حال ، هفته گذشته دنور از اطراف دلفین ها در میامی عبور کرد و حیاط اضافی (459 یارد در مقابل 223 یارد) نتیجه داد. دنور 20-13 میامی را شکست داد. RB Melvin Gordon نقطه حمله در بازی برای Broncos بود و در دو ضربه سریع موفق به گلزنی شد. گوردون دو هفته پیش کمک زیادی به تیمش در برابر لاس وگاس رایدرز نکرده بود ، بنابراین چرخش خوبی برای او بود.

“قدیس ها” با 15 اختلاف اختلاف پیروزی ، در این تیم مورد علاقه خود هستند. شاید در معرض خطر گسترش خطر باشد ، زیرا آنها در حال حاضر در سه سری پیروزی ATS قرار دارند.

حتما بخوانید:
جدول زمانی NBA ، تاریخ های مهم: ساعتهای شروع لیگ تعیین کننده اردوگاه های تیم ، فصل 21-2020 ، لغو بازی ستاره 2021

پیروزی ها باعث شد نیواورلئان به 8-2 و دنور به 4-6 برسند. هنگام تماشای یک جفت آمار برای نگه داشتن در پشت سر: نیواورلئان با دومین پرتاب کمترین مهار در NFL در سه بازی وارد بازی می شود. در سمت دیگر طیف ، دنور پس از پرتاب 17 گل در طول فصل ، در بدترین وضعیت لیگ قرار دارد. سهل انگاری آنها می تواند آنها را گاز بگیرد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: یکشنبه ساعت 4:05 بعدازظهر ET
  • جایی که: توانمندسازی زمینه در مایل بالا – دنور ، کلرادو
  • تلویزیون: FOX
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS
  • قیمت بلیط: 170.00 دلار

شانس

طبق آخرین شانس NFL ، Saints یک محبوب بزرگ 15 امتیازی در برابر Broncos است.

خط این بازی از زمان افتتاحیه بسیار جابجا شده است ، زیرا از Saints به عنوان 6 مورد علاقه شروع شد.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از NFL ها را برای هر بازی مشاهده کنید ، از جمله این یکی از مدل های پیشرفته رایانه ای SportsLine. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

دنور در شش بازی گذشته تنها بازی این دو تیم را برده است.

  • 13 نوامبر 2016 – دنور 25 در برابر نیو اورلئان 23
منبع: pencil-news.ir