Broncos قبل از بازی هفته 12 برابر Saints ، امکانات را بعد از سه آزمایش مثبت برای COVID-19 تعطیل می کند


گتی ایماژ

Denver Broncos آخرین تیمی است که پس از آزمایش ویروس کرونا ، امکانات خود را تعطیل کرد. تیم روز جمعه اعلام شد که یک بازیکن و دو کارمند برای COVID-19 مثبت بودند ، تیم را وادار به بستن مرکز آموزش UCHealth قبل از بازی روز یکشنبه برابر New Orleans Saints کرد.

این آخرین مورد از مجموعه گزارش های مثبت تست این هفته است که در بالتیمور (جایی که به نظر می رسد گسترش کاملی وجود دارد که بازی Ravens را مقابل Steelers به ​​تأخیر می اندازد) ، کلیولند (مایلس گرت) ، به برنامه هایی رسیده است. ، ایندیاناپولیس (DeForest Buckner) ، آریزونا (لری فیتزجرالد و ترنت شرفیلد) و مینه سوتا (آدام تایلن). آزمایش Broncos قبلاً آزمایش COVID-19 را از اوایل هفته 8 انجام داده بود ، زمانی که فرمانده تهاجمی گراهام گلاسکو آزمایش ویروس مثبت کرد و بازی تیم مقابل Chargers را از دست داد.

همانطور که مایک کلیس از 9News در دنور خاطرنشان کرد ، Broncos چندین آزمایش مثبت دیگر نیز در سازمان داشته است ، از جمله جو اللیس و جان الووی ، رهبران Broncos ، مربیان Curtis Modkins ، Mike Munchak و Ed Donatel و بازیکنان Von Miller ، Karim Jacks ، اندرو بک ، شلبی هریس ، دارن پائولو ، جورل کیسی ، جف دریسکل ، علاوه بر گلاسکو و بازیکنی که جمعه تست او مثبت بود.

برانکوس هنوز اعلام نکرده است که کدام بازیکن یا کادرفنی در این هفته تست مثبت داده اند و به نظر می رسد بازی با نیواورلئان طبق برنامه باشد. در صورت و یا تغییر این ، این پست به روز می شود.

حتما بخوانید:
آژانس NBA رایگان: لیکرز مونترزل هارل را برای یک قرارداد دو ساله ، وس متیوز برای یک ساله ، گزارش ها




منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید