Braves Top Prospects 2021: Christian Pache، Ian Anderson Title List Atlanta


ورود فصل خارج از فصل به معنای آن است که زمان رده بندی کارها فرا رسیده است. در حال حاضر زمستان امسال 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موضعی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

فقدان یک فصل در لیگ کوچک ، امسال این موضوع را حتی بیشتر به چالش می کشد. این کمک نمی کند که برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند که ویدیو و داده ها را از اردوگاه های خود در سایت های جایگزین با بقیه لیگ به اشتراک نگذارند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما کسی را که با خسته کردن حق ما برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، مستثنی می کنیم. دوم ، ما آنها را با چشم انداز شایسته یا شایعات دیگری جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواهیم آنها را شامل کنیم ، یا به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، شما یک جمع بندی سریع از جوانب مثبت (لطف پس انداز آنها ، اگر کسی بخواهد) و منفی آنها (اشتباه آنها) ، و همچنین گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “نتیجه محتمل” آنها را پیدا خواهید کرد.

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – اطلاعات ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه شده است و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما است. به یاد داشته باشید که این یک هنر است تا یک علم و هجی ها مهمتر از نمودارها هستند.

حال بیایید به پنج دیدگاه اول در سیستم Atlanta Braves برویم.

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت-2 ، 215 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: حفاظت

خط خطا: خفاش

گزارش پیشاهنگی: Pache یک بازیکن مرکزی پویا است که حداقل برای نیم دهه آینده باید مهمترین حلقه ها و بهترین لیست ها را با چرخ و دست خود بسازد. او همچنین می تواند به یک گورکن خوب تبدیل شود به شرطی که به عنوان یک دزد موثرتر شود. این ترکیب باید یک تخت گسترده روی بشقاب برای او فراهم کند – ممکن است او نیز به آن نیاز داشته باشد. Pache رویکردی شاد دارد ، تاب می خورد و چیزهای زیادی را از دست می دهد ، تا حدی که می تواند میانگین او را محدود کند. به اعتبار وی ، او سرعت راه رفتن خود را بهبود بخشید و مناطقی داشت که می توانست از قدرت خام خود استفاده کند. هر نوع پیشرفت مداوم و تهاجمی باعث می شود او یک بازیکن کالیبر ستاره باشد. از آن خجالتی است ، او احتمالاً به جکی بردلی جونیور یا کوین کیرمایر جدید تبدیل خواهد شد.

حتما بخوانید:
Bruce Arianz از Buccaneers پس از باخت در هفته 11 به رامس دیگر بازی نخواهد کرد

نتیجه احتمالی: برنده شدن دستکش طلایی در مرکز

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت 3 ، 170 پوند

به دست آوردن: انتخاب سوم در پروژه برای سال 2016 (دبیرستان شنندهوا ، نیویورک)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: چیزهای خوب

خط خطا: کنترل

گزارش پیشاهنگی: اندرسون قبلاً در لیگ بزرگ موفق شده است. در شش شروع ، او میانگین بیش از پنج نوبت را ثبت کرد ، در حالی که نسبت ERA 1.95 و 2.93 تساوی را ثبت کرده است. اندرسون به ندرت اجازه تماس سخت را می داد و در عوض بسیاری از خفاش ها را با ترکیبی سه طبقه از دست می داد: یک توپ سریع از اواسط دهه 90 ؛ تغییر درجه بالا ؛ و یک منحنی چرخش کم است. اندرسون در واقع ضربات کمتری نسبت به آنچه شما می خواستید وارد کرده است ، اما توانایی او در محدود کردن تماس برخی از تأثیرات بد سرعت راه رفتن را لغو می کند. باید یکی از اعضای اصلی چرخش Braves باقی بماند و باید به عنوان یک شروع کننده 2 یا 3 پوندی ایجاد شود.

نتیجه احتمالی: 2 یا 3 شروع کننده

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت-2 ، 185 پوند

به دست آوردن: انتخاب دور دوم پروژه برای سال 2017 (دبیرستان اتووا ، جورجیا)

بالاترین سطح: Triple-A

فیض نجات: ورزشکاری

خط خطا: سرعت K

گزارش پیشاهنگی: گویی که Braves به یک هافبک جوان دیگر احتیاج دارد … واترز مهاجمی است که موهبت های بدنی زیادی دارد: او می دود و پرتاب می کند و پتانسیل قدرت بالاتر از حد متوسط ​​دارد. واترز متوجه شده است که از زمان رسیدن به برترین نوجوانان میزان ضربه وی افزایش یافته است ، تا حدی که او در 26 بازی Triple-A تقریبا 40 درصد از حضور خود را در صفحه تجربه کرده است. این یک نمونه خیلی کوچک است برای پردازش بیش از حد ، اما چیزی است که ارزش تماشای آن را دارد – به خصوص از آنجا که می تواند آن را به عنوان یک قاعده منظم منظم از رسیدن به بالا باز دارد.

نتیجه احتمالی: پخش کننده منظم بیرون

4. جارد شوستر ، LHP

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت 3 ، 210 پوند

به دست آوردن: انتخاب 25 پوند در پروژه 2020 (جنگ Wake)

بالاترین سطح: NCAA

فیض نجات: چیزها

خط خطا: ضبط ضبط

گزارش پیشاهنگی: شوستر سهام خود را تقریباً به اندازه هر کس در سال پیشرو در پروژه بهبود داده است. او کنترل و سرعت خود را بهبود بخشید و به او اجازه داد تا دهه 90 بالایی را پیدا کند و لمس کند. این یک کار عالی برای یک چپ دست با یک قاب بادوام و یک جفت پیشنهادات ثانویه خوب تا خوب است ، از جمله یک تغییر با کیفیت بالا. اگر پیشرفت های شوستر همچنان ادامه داشته باشد ، او ممکن است دستی سریع و با چرخش متوسط ​​باشد.

حتما بخوانید:
را به آن می بخشند

نتیجه احتمالی: استارتر سرعت متوسط

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت -0 ، 205 پوند

به دست آوردن: نهمین انتخاب در این پروژه برای سال 2019 (Baylor)

بالاترین سطح: توپ

فیض نجات: حفاظت

خط خطا: خفاش ، احتمالاً

گزارش پیشاهنگی: مهارت دفاعی لانگیلرز اما آینده او در لیگ بزرگ را تضمین نمی کند. او خود را به عنوان یک گیرنده خوب نشان می دهد و دستی بزرگ دارد که باید به محدود کردن بازی در حال اجرا کمک کند. لانژیلرز همچنین فرصتی برای فراتر از گرفتن و پرتاب دارد. این ماده از ماده اولیه بالاتر از حد متوسط ​​است و به طور کلی می تواند هنگام رسیدن یک مهاجم باشد. حتی اگر خفاش او از این طرح کوتاه روی شلوارک افتاده باشد ، محافظت از او باید به او اجازه دهد تا نقش یک پشتیبان را بازی کند.

نتیجه احتمالی: توقف منظم

پنج نفر دیگر بدانید

Braves برای دور اول در سال 2019 دو انتخاب داشت. آنها برای اولین بار از Langeriers استفاده کردند و سپس به مرحله کالج تگزاس بازگشتند تا Shewmake را با مرحله دوم انتخاب کنند. Shewmake یک چپ دست بلند قد است که می تواند ابزار متوسط ​​یا بهتری داشته باشد و از کیفیت اولیه برخوردار باشد. حداقل ، او نیاز به ساخت یک نوع ابزار مفید دارد که بتواند در هر کجا بازی کند.

هریس یک محصول محلی است که قبل از انتخاب در دور سوم پروژه 2019 در دبیرستان استوکبریج تحصیل کرده است. (استوکبریج با پارک Truist حدود 45 دقیقه با ماشین فاصله دارد.) او یک مهاجم با قدرت و دستی قوی است که یک فرصت خارجی دارد که در مرکز بماند. یک احتمال واقعی وجود دارد که هریس آخرین سرقت روز Braves باشد.

مولر یک چپ دست بزرگ با یک توپ بزرگ سریع و مشکلات کنترل بزرگ است. در فصل 2019 ، او بیش از پنج تست را در 9 پاس در Double-A گذراند. اگر او بخواهد از انتقال به گاو نرود ، فصل آینده بسیار مهم خواهد بود.

آتلانتا در کالج 2020 در کالج سنگین شد و سه نفر را با چهار انتخاب تیم انتخاب کرد. بزرگتر فینال اینها بود. او از نظر جسمی دست راست و وسایل کافی و کنترلی است تا تصور کند من به پشت چرخش خم خواهم شد.

Braves در بیست و چهارمین دوره پیش نویس 2019 توپ را پرید. او در 62 بازی حرفه ای خود با 17 هومر با زدن 0.329 / .395 / .628 پاداش آنها را گرفت. مشخص خواهد شد که آیا ساز کوبه ای وی به او اجازه می دهد تا یک میانگین قابل احترام را حفظ کند. توانایی او در راه رفتن و پرش باید به او فرصتی در آینده لیگ بزرگ بدهد و شاید در آن قابل توجه باشد.
منبع: pencil-news.ir