Blake Bortles از Broncos می گوید بازیکنان Denver خطای COVID-19 “اشتباه” است


گتی ایماژ

دنور برونکوس در از دست دادن آخر هفته گذشته مقابل نیواورلئان ساینتس با منحصر به فردترین موقعیت خط حمله مواجه شد و به دلیل چهار مدافع خط حمله در لیست ذخیره / COVID-19 ، فیلیپ لیندسی را به خط حمله بازگشت. کندال هینتون بیشترین کلیک ها را در خط حمله انجام داد و بیشتر از اجرای نمایش رهگیری را انجام داد.

وقفه در ارزیابی منجر به این شد که تمام بازیکنان خط حمله Broncos در هفته 12 مجبور به بیرون آمدن شوند. برای چند ساعت در روز شنبه ، بلیک بورتلز فکر می کرد که به او زنگ می زند زیرا اوایل هفته در پشت اتاق دفاع بود. – از نظر اجتماعی از هم تیمی های خود دور است.

بورتلز از طریق مایک کلیس از 9News در دنور گفت: “بدیهی است که ما اشتباه می کردیم.” “ما با ماسک هایمان نبودیم. این یک پرچم قرمز بود. بنابراین ما اشتباه کردیم ، برای لحظه ای نوعی گوز مغز داشتیم. نکته ناخوشایند این است که ما در تمام طول سال به عنوان یک بازیکن خط حمله و ماسک ها و ردیاب هایمان واقعا خوب بودیم.

“فکر می کردم حیف است. آنها این کار را به روشی کردند که انجام دادند. ای کاش جور دیگری بود ، امیدوارم بتوانیم تصمیم بهتری بگیریم و بتوانیم آن را برطرف کنیم.”

جف دریسکل خط دفاعی بود که برای COVID-19 مثبت بود ، در حالی که درو لاک و برت رائپین “تماس نزدیک نزدیک با خطر بالا” دیده می شدند – بورتلز را باور می کرد که او از کادر مربیگری تماس می گیرد. او همچنین می تواند “تماس نزدیک با خطر بالا” را برقرار کند ، و دنور را ترک می کند تا از Wildcat با لیندسی استفاده کند و به عنوان مدافع با هینتون – یک تیم تمرین کننده با یک گیرنده گسترده – بازی کند.

دنور این هفته در موارد اضطراری ، کایل شورمور ، پسر هماهنگ کننده حمله پات شورمور را برای تیم مربیگری به خدمت گرفت. بورتلز تمام هفته در خانه نگهداری می شد ، فقط در صورت مثبت بودن Rypien و Lock.

این بار Broncos برنامه ای دارد در صورت تکرار نامشخصی خط حمله.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>