[ad_1]

gettyimages-1229189452.jpg
گتی ایماژ

باساخاهیر استانبول در حالی در چهارمین روز از روز پنجم میزبان ردبول لایپزیگ است که به دنبال اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان این فصل است. باشاک شهیر پس از اینکه چهارمین باخت هفته گذشته خود مقابل منچستر یونایتد را با نتیجه 4-1 پشت سر گذاشت ، در آخرین مکان قرار دارد ، در حالی که RB لایپزیگ پس از باخت یک بر صفر مقابل فرانسه ، سومین امتیاز با PSG است. یک پیروزی در اینجا می تواند تیم آلمانی را در گروه دشوار قرار دهد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: چهارشنبه 2 دسامبر
  • زمان: 12:55 بعدازظهر ET
  • محل: ورزشگاه Basaksehir Fatih Terim – Basaksehir ، استانبول
  • پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: باشکشهیر +600؛ برداشت +360؛ RB Leipzig -225 (از طریق کتاب ورزشی William Hill)

خطوط داستانی

استانبول Basaksehir: به تازگی ، استانبول در لیگ داخلی خود در مرحله سقوط در آخرین بازی لیگ قهرمانان خود مبارزه می کند. هر حرکتی که ممکن است در مسابقه 3 در پیروزی مقابل من حفظ کرده باشند. یونایتد هفته بعد در مسابقه 4 حذف شد که 4-1 شکست خورد. اگر بخواهند لایپزیگ را به چالش بکشند ، آنها به بیش از یک عالی نیاز خواهند داشت.

RB لایپزیگ: این تیم با شکست ناامیدکننده مقابل PSG به میدان رفت ، جایی که آنها تیم فرانسه را از دقیقه 15 به 8 شلیک کردند ، بیشتر مالکیت مالکیت توپ را در اختیار داشتند ، اما در یک ضربه پنالتی تبدیل شده شکست خوردند. یک تیم با استعداد بوندس لیگا در یک گروه سخت که هنوز به دنبال یک پیروزی بزرگ است. این تیم به دروازه بیشتری احتیاج دارد و اگر می خواهد برنده شود پایان خود را کامل می کند.

پیش بینی

RB لایپزیگ غیرقابل پیش بینی است ، اما می تواند با پیروزی بزرگ مقابل باساخیر اظهارنظر کند. انتخاب کنید: RB لایپزیگ 3 ، باشاک شهیر 1[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر