Agent’s Take: داک پرسکوت ، جیمی گاروپولو و دیگران که می توانند در سال 2021 بخشی از چرخ فلک خط حمله باشند.


تقاضا معمولاً بیشتر از عرضه است که نوبت به راه اندازی بازار چهارگوش و بازار آزاد می رسد. عکس این اتفاق با آژانس رایگان در این سال رخ داد ، زمانی که تعداد بی سابقه ای از بازیکنان با کیفیت با قراردادهای منقضی شده منقضی شده بودند. با حضور اندی دالتون ، جو فلاکو ، نیک فالز و کم نیوتون در معاملات تجاری ، وجود تعداد دورتر از شروع کار ، اجتناب ناپذیر بود.

بزرگترین دومینویی که سقوط کرد تام بردی بود که دوره 20 ساله خود را در کنار میهن پرستان برای پیوستن به Buccaneers به ​​پایان رساند. وی یک قرارداد کاملاً تضمینی دو ساله به ارزش 50 میلیون دلار به ارزش حداکثر 59 میلیون دلار مشوق امضا کرد. حرکت بردی باعث شد جیمز وینستون ، که یک سیگنال ساز در Tampa Bay بود ، زیرا این اولین انتخاب کلی در سال 2015 بود ، و هیچ مکان مشخصی برای شروع وجود نداشت. وی سرانجام با تشویق با مقدسین برای حمایت از درو نسیم که یک قرارداد دو ساله 50 میلیون دلاری برای ماندن در نیواورلئان امضا کرد ، یک قرارداد 1.1 میلیون دلاری به ارزش حداکثر 4.7 میلیون دلار منعقد کرد.

با تدی بریج واتر ، پشتیبان Brees در سال 2019 ، با گرفتن یک قرارداد 3 ساله ، 63 میلیون دلاری (33 میلیون دلار کاملاً تضمین شده) از Panthers ، نیوتن تبدیل به یک ماده مصرفی شد. فیلیپ ریورز با یک معامله یک ساله با مبلغ 25 میلیون دلار در فرانک ریچ ، سرمربی کلتس ، ملاقات کرد. رایش در سال 2014 و 2015 هماهنگ کننده حمله Rivers با Chargers بود. ریورز پس از 16 سال Chargers را ترک کرد.

بازیکن خط حمله باسابقه در سال 2021 امسال مسابقه نخواهد داد. کالیبر مربع های بالقوه موجود یکسان نخواهند بود. در اینجا نگاهی داریم به رهگذرانی که ممکن است در خارج از فصل در چرخ فلک خط حمله حضور داشته باشند و یک زن و شوهر که شرایط آن را بسیار بعید می دانند.

prescott بهترین تجربه سال زندگی خود را هنگامی تجربه کرد که در یک بازی پنج بار در طول شکستگی از ناحیه شکستگی باز یا پیچیده و پیچ خوردگی مچ پا در برابر غول ها ظاهر شد. در مرحله یک چهارم ، پرسکات در آستانه شکستن رکورد NFL پیتون منینگ برای یک فصل بود (5477). پرسکات برای این فصل 6760 حیاط عبوری را طراحی کرده است. او همچنین در پنج بازی انجام شده با 68 درصد پاس خود کار خود را به پایان رساند.

آسیب دیدگی پرسکات تهدیدی برای شغل محسوب نمی شود. عمل وی با موفقیت انجام شد. prescott از عفونت پس از جراحی جلوگیری می کند ، که دلیل اصلی نگرانی است. برنامه بهبودی پیش بینی شده برای Prescott چهار تا شش ماه است. صاحب گاوچران جری جونز دریغ نکرد و اعلام کرد که مصدومیت پرسکات باعث تغییر برنامه های دالاس در مورد وی نشده است.

گاوچرانها در حمله بدون Prescott سخت جنگیدند. در نگاه اول ، این باعث می شود که قدرت Prescott افزایش یابد ، اما Cowboys در مسیر انتخاب بهترین نقطه در پیش نویس NFL 2021 است. سقوط Cowboys این گمانه زنی ها را ایجاد کرد که می توان رمز دوم حق رای دادن را با قیمت 37،690،800 دلار در خارج از فصل در Prescott قرار داد تا بتواند آن را معامله کند و یک دور برگشت را انتخاب کند.

جونز اخیراً این ایده را رد کرد. اگر این گاوچرانها بتوانند از Trevor Lawrence از Clemson یا Justin Fields از اوهایو ، دو عکس اول تصور شده از پروژه سال آینده استفاده کنند ، رفتن به این مسیر می تواند وسوسه انگیز باشد. برخی از پیش بینی ها لورنس را برای نسل ها استعداد می دانند. امضای قرارداد پرسکات برای یک معامله بلند مدت احتمالاً بیش از چهار سال برای گاوچرانها هزینه در بر خواهد داشت و این مبلغ 156 میلیون دلار به طور متوسط ​​39 میلیون دلار در سال است که دشاون واتسون با نزدیک شدن به شروع فصل عادی از Texans دریافت می کند.

قرارداد تازه کار چهار ساله لارنس یا فیلدز احتمالاً کمتر از حق رای گیری دوم Prescott با رقم نزدیک به 37.7 میلیون دلار خواهد بود. به عنوان مثال ، معامله کلی تازه کار جو بارو برای سال 2020 کمی کمتر از 36.2 میلیون دلار هزینه دارد.

عکس سر

عدم علاقه از زمان آزادی نیوتن از پنترها در ماه مارس ، وی را بر آن داشت تا یک قرارداد یک ساله با ارزش پایه 1.75 تا 7.5 میلیون دلار مشوق را امضا کند. نیوتن پس از دو فصل آسیب دیدگی از ناحیه پا و شانه در تلاش است زندگی حرفه ای خود را زنده کند. MVP برای سال 2015 در NFL قبل از دادن نتیجه مثبت برای COVID-19 در این فصل داغ آغاز شد. در ابتدا ، نیوتن پس از بازگشت از ویروس کرونا به عمل بسیار ضعیف عمل کرد ، وی اعتراف کرد که می توان او را با اجراهای طولانی مدت زیر حزب به نیمکت نشاند. او اخیراً عملکرد بهتری داشته است ، زیرا نیوانگلند از یک تخلف نسبتاً گرا استفاده می کند. به نظر می رسد میهن پرستان برای اولین بار از سال 2000 به بعد به مربیگری بیل بلیچیک می روند.

حتما بخوانید:
At Least That’s What He Thinks

بازی در یک سطح نسبتاً بالا برای بقیه فصل می تواند باعث شود که پاتریوت ها نیوتن را به عنوان بازیکن امتیاز انتخاب کنند. نشانگر حق رای دادن غیر انحصاری برای سال 2021 می تواند به 25 میلیون دلار برسد ، پس از آنكه NFL و NFLPA حداقل حقوق و دستمزد 175 میلیون دلار را برای سال آینده تعیین كردند ، زیرا درآمد لیگ به دلیل همه گیری ویروس كرونا كاهش یافت. خوشبختانه نیوتن ، میهن پرستان با سقف دستمزد سال آینده در وضعیت عالی قرار دارند و کلاس رده خط 2021 با سال جاری قابل مقایسه نیست.

عکس سر

سرمربی كایل شاناهان روز سه شنبه اعلام كرد كه انتظار دارد گاروپولو در سال 2021 خط حمله اصلی 49s باشد ، شاید ساكت نباشد ، زیرا در فصل آینده ممكن است تماس گیرنده جدیدی در سانفرانسیسكو حضور داشته باشد. 49ers فکر کردند که در آژانس رایگان به تام بردی بروند ، اگرچه آنها فصل گذشته با Garoppolo به Super Bowl رسیدند.

فصل گاروپلو با دو پیچ خوردگی زیاد در مچ پای راست از خط خارج شده است. او برای مدت نامحدود بیرون است. Garoppolo در این فصل ثابت نبود ، زیرا 49 نفر به دلیل مصدومیت نابود شدند.

49ers با معامله 5 ساله ای که گاروپولو در فوریه 2018 با پرداخت 137.5 میلیون دلار امضا کرد ، کار منحصر به فردی انجام دادند و مدت کوتاهی با 27.5 میلیون دلار در سال به عنوان بازیکن برتر NFL شناخته شدند. ساختار این معامله با سقف غیرمعمول 37 میلیون دلار برای سال 2018 (سال اول) بود که تقریبا 35 درصد بیشتر از متوسط ​​حقوق سالانه گاروپولو بود. سایر اعداد گاروپولو برای یک قرارداد سطح متوسط ​​معمولی بیشتر قابل کنترل هستند. در نتیجه ، 49ers با پرداخت 26.9 میلیون دلار از Garoppolo برای سال 2021 ، احتمالاً در تجارت ، سال آینده 22.7 میلیون دلار در اتاق حقوق دریافت می كنند. نیک مولنس هیچ کاری برای جایگزینی گاروپولو انجام نداده است تا بتواند جایگزین مناسبی برای آینده باشد.

عکس سر

خرس هایی که در سال 2021 یک بازیکن خط حمله شروع می کنند ممکن است در این لیست نباشند. فاولز پس از پیروزی پشت سر هم مقابل شاهین با تسکین به میچل تروبیسکی در طی سومین بازی فصل ، به عنوان آغازگر معرفی شد. پس از شروع 5-1 ، خرس ها 5-5 رکورد دارند. این جرم در Falls که در تجارت خارج از فصل با Jaguars خریداری شد ، راکد است. در طی باختهای چهار بازی فعلی ، خرس ها به طور متوسط ​​15.75 امتیاز در هر بازی داشتند. فاولس اواخر دوشنبه شب در باخت به وایکینگ ها از ناحیه ران دچار آسیب دیدگی شد که انتظار نمی رود وی را از بازی دور کند. ناگی پس از خداحافظی در این هفته ، دروازه خط حمله را به پشت به Trubisky که از ناحیه شانه راست آسیب دید ، باز گذاشت.

فاولز بزرگترین موفقیت خود را با عقاب ها بدست آورد ، جایی که در پیروزی فیلادلفیا بر ضد میهن پرستان ، Super Bowl LII MVP لقب گرفت. جالب است که آیا اگر خرس ها تصمیم بگیرند که او پاسخ کوارتر نیست و امیدوار است با او کنار بیاید ، عقاب ها سعی می کنند با وجود کاهش جدی دستمزد به دلیل مبارزات کارسون ونز ، فالز را پس بگیرند.

حتما بخوانید:
ترجمه کتاب - سفارش ترجمه - ترنسیس

برش پرونده ها بسیار دشوار است. 10،333،334 دلار دیه به عنوان دستمزد پایه فولس برای 4 میلیون دلار در سال 2021 ، 4 میلیون دلار جایزه 2021 در روز سوم لیگ برای سال لیگ و 1 میلیون دلار حقوق پایه وی وجود دارد. 2022 به طور کامل تضمین شده است ، در حالی که تعداد مجاز برای 2021 6،666،666 دلار است. جایزه لیست برای اهداف محدودیت توزیع می شود ، زیرا هنگام امضای مجدد قرارداد Foles در مدت کوتاهی پس از معامله ، قرارداد آن کاملاً تضمین شده بود. ضمانت نامه ها غرامت دارند ، که در صورت آزادی در سال 2021 و امضای جاهای دیگر ، از تعهد مالی شیکاگو نسبت به فولس می کاهد.

عکس سر

جت ها که 0-9 هستند ، مسیر پیروزی در قرعه کشی ترور لارنس را دارند. اگر جت ها مقام اول پروژه 2021 را تأمین کنند ، روزهای دارنولد در نیویورک محاسبه می شود. او بعنوان گزینه سوم در سال 2018 به دلیل مصدومیت ، انتظارات را برآورده نکرد. پیروزی در دور اول در ازای دارنولد محتمل به نظر نمی رسد. مخمصه جت ها تا حدی شبیه کاردینال های سال گذشته خواهد بود. اولین انتخاب کلی برای کیلر موری استفاده شد ، اگرچه جاش روزن در سال 2018 به رتبه دهم رسید. روزن در جریان پیش نویس دلفین ها در سال 2019 معامله شد تا دور دوم را در سال 2019 انتخاب کند و انتخاب کند دور پنجم در سال 2020

احتمالاً سر جایش می ماند

عکس سر

پسرعموها در ابتدای فصل ، زمانی که وایکینگ ها 1-5 شروع کردند ، با سرعت نگران کننده ای اقدام به رهگیری کردند ، حتی اگر او ضمانت های سنگین حقوق و دستمزد دارد ، سوالاتی را درباره آینده او در مینه سوتا ایجاد کرده است. پسرعموها در جریان سه برد پیروزی فعلی در مینه سوتا که دوالوین کوک در آن تمرکز جرم بود ، برگشتند. او فقط یک مورد رهگیری انداخت.

در ماه مارس ، وایکینگ ها به عموزاده ها 2 سال تمدید قرارداد به ارزش 66 میلیون دلار دادند که شامل 30 میلیون دلار پاداش امضا برای ایجاد 10 میلیون دلار کمک مورد نیاز بود. حقوق پایه پسر عموها 21 میلیون دلار در سال 2021 در هنگام امضای قرارداد کاملاً تضمین شده بود. جراحت وی تضمین می کند 35 میلیون دلار حقوق پایه 2022 در روز سوم سال 2021 (19 مارس آینده) کاملاً تضمین می شود. کسب زود هنگام تضمین های حقوق اساسی در سال 2022 ، مینسوتا کنار کشیدن از قرارداد را بسیار دشوار می کند مگر اینکه با پسر عموهایش معامله شود. با ادامه حرکت مینه سوتا و خاله پسرها در مسیر درست ، تلاش برای انتقال پسرعموها در خارج از فصل دورتر می شود.

عکس سر

برکناری دن کوین سرمربی آتلانتا پس از شروع 0-5 منجر به گمانه زنی هایی شد که شاهین ها باید فروش آتشین داشته باشند ، جایی که رایان و پخش کننده برنامه All-Pro ، جولیو جونز توسط بیشترین بازرگانان به حراج گذاشته شدند. رایان به منظور محدود کردن دستمزد ، قرارداد خود را سه بار بازسازی کرده است ، زیرا در ماه مه 2018 او با 30 میلیون دلار در سال به اولین بازیکن NFL تبدیل شد ، و این امر را زودهنگام تا سال 2022 غیرواقعی می داند.

اگرچه رایان با 40.912.500 دلار دومین عدد برتر در NFL برای سال 2021 را دارد ، اما معاملات قبل از 2 ژوئن هزینه سقف بیشتری ایجاد می کند. با خرید به موقع تعداد بالن ها به 44،437،500 دلار رسید. زمان بهینه برای معامله قبل از پایان پروژه برای سال 2021 در اول ماه مه خواهد بود. قطع رایان قبل از 2 ژوئن با 49،937،500 دلار بدتر خواهد بود ، زیرا 5/5 میلیون دلار از حقوق پایه 23 میلیون دلاری وی در سال 2021 بدون جبران خسارت كاملاً تضمین شده است. در سال 2022 ، زمانی که رایان 41،662،500 دلار سقف دارد ، جدا شدن از طریق تجارت یا آزادسازی قبل از روز سوم لیست پاداش 7.5 میلیون دلاری لیگ ، اتاق محدود 15،137،500 دلار ایجاد خواهد كرد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.trgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul