49ers در مقابل حساب ها: نحوه تماشای NFL آنلاین ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش مستقیم ، زمان بازی


کی بازی میکنه

بوفالو @ سانفرانسیسکو

سوابق فعلی: بوفالو 8-3 ؛ سانفرانسیسکو 5-6

چه باید دانست

پس از دو بازی در جاده ، سانفرانسیسکو 49ers به ​​خانه بازگشت. آنها صورتحساب گاومیش را در ساعت 20:15 بعد از ظهر روز دوشنبه در ورزشگاه ایالتی فارم تحویل خواهند گرفت. هر دو تیم با تقویت پیروزی در مسابقات قبلی خود وارد بازی می شوند.

سان فرانسیسکو حتماً این کار را برای میخ انجام داده بود ، اما آنها موفق شدند با پیروزی 23-20 برابر قوچهای لس آنجلس یکشنبه گذشته 23-20 فرار کنند. هیچ کس بازی متمایز حمله 49 را تجربه نکرد ، اما از DE Kerry Hyder ، RB Raheem Mostert و DT Javon Kinlaw امتیاز کسب کرد.

دفاع از سانفرانسیسکو متوقف کننده نمایش واقعی بود ، زیرا در آن دو وقفه و دو وقفه جمع شد. این انتخاب با کمک مهربان CB Richard Sherman و Kinlaw انجام شد.

در همین حال ، بوفالو یک پیروزی 27-17 برابر لس آنجلس شارژر را یکشنبه گذشته انجام داد و یک تغییر برای ذخیره کرد. مانند سانفرانسیسکو ، بوفالو از ویژگی های تهاجمی واضحی برخوردار نبود ، اما از WR Cole Beasley ، TE Dawson Knox و WR Gabriel Davis نتیجه گرفت. QB جاش آلن با امتیاز پاسور 135.40 به کار خود پایان داد.

در حال حاضر 49 5-6 است ، در حالی که صورتحساب ها 8-3 است. هنگام تماشای دو آمار دفاعی برای نگه داشتن در پشت سر شما: سانفرانسیسکو با میانگین فقط 217.6 یارد در هر بازی مجاز به بازی است ، برای دومین بهترین لیگ. کمتر غبطه برانگیز ، بوفالو پس از رها کردن 16 فصل ، با چهارمین مسابقه سریع سریع در NFL به مسابقه رسید.

حتما بخوانید:
Fascinating Cosmetic Factory China Tactics That Can Help Your Business Grow

نحوه تماشا

  • چه زمانی: دوشنبه از ساعت 8:15 بعد از ظهر ET
  • جایی که: استادیوم مزرعه ایالتی – گلندیل ، آریزونا
  • تلویزیون: ESPN
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تاریخچه سریال

بوفالو در شش بازی گذشته تنها بازی این دو تیم را برده است.

  • 16 اکتبر 2016 – بوفالو 45 در مقابل سانفرانسیسکو 16
منبع: pencil-news.ir