[ad_1]

takk-mckinley.jpg
USATSI

تاک مک کینلی که روز چهارشنبه از 49 بار محروم شد ، روز جمعه پس از شکست جسمی توسط تیم اخراج شد. این دومین باری است که این هفته برای مک کینلی اتفاق می افتد. روز سه شنبه ، مک کینلی ، یک مهاجم باسابقه و انتخاب کننده دور اول ، توسط بنگالی ها پس از یک ضربه جسمی ناموفق رد شد.

مک کینلی ، که در 11 نوامبر توسط شاهین ها رها شد ، با یک مصدومیت از ناحیه کشاله ران دست و پنجه نرم می کند و او را به چهار بازی در این فصل محدود می کند. بیست و ششمین انتخاب کلی در پیش نویس سال 2017 ، مک کینلی پس از امتناع شاهین ها از انتخاب گزینه برای پنجمین سال ، 20 پوند در این فصل کاهش یافت.

مک کینلی در طول اردوی آموزشی از طریق وب سایت رسمی شاهین گفت: “این یک تماس بیدار بود.” “این انگیزه بیشتری داشت ، باعث گرسنگی من شد. نمی گویم که در گذشته گرسنه نبوده ام ، اما فقط باید آن را ثابت کنم.”

49 نفر همچنین تازه وارد برندون آیوک ، تنگ دانیل هلم و دفاع چپ ترنت ویلیامز را در ذخیره تیم / COVID-19 قرار داد.

اگرچه او به عنوان یک تازه کار شروع نکرد ، اما مک کینلی موفق شد شش کیسه و هفت جنگ باخت را ثبت کند زیرا به شاهین ها کمک کرد تا در پلی آف صعود کنند. او نیمه کاره را در سال 2018 آغاز کرده بود و هفت کیسه و هفت جنگ باخت را ضبط کرد. و اگرچه او در سال 2019 به یک بازیکن تمام وقت تبدیل شد ، مک کینلی در 14 بازی فقط 3.5 کیسه جمع کرد. او قبل از اینکه رد شود ، در این فصل کیف شاهین را آزاد کرد.

انتظار می رفت مک کینلی در Bay Bay متولد شود ، در حالی که سان فرانسیسکو محدودیت سرعت را برای بقیه فصل از دست داد ، جایگزین شروع کننده مصدوم دی فورد شود. سرعت مک کینلی یکی از مواردی بود که او را به اولین دور در سال 2017 تبدیل کرد. او در مسابقات NFL Combine 4.59 ثانیه با 40 قدم حرکت کرد. تقسیم 10 یاردی وی قابل احترام 1.6 ثانیه بود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر