25 نتیجه برتر دانشگاه ، واکنش بیش از حد ، هفته 12: گرگ شیانو در تنسی چه کاری انجام می دهد؟


مهم نیست که میشیگان 48-42 راتگرز را شکست داد. نکته مهم ، گرگینه ها برای انجام این کار به تلاش از پشت و سه دنباله احتیاج داشتند.

گریه جیم هاربو یک داستان بازیافت است ، بنابراین ما آن را برای زمان دیگری نگه خواهیم داشت. چیزی که همچنان برجسته است وجود آن است تیم صالح راتگرز که بیرون کشیده نمی شود. اگرچه هر سال یک فرصت جدید برای شروع دوباره است ، اما اینکه “شوالیه های قرمز” در مربیگری Greg Schiano بهتر به نظر می رسند ناامیدکننده است.

من شک داشتم که Schiano 2.0 کار کند. نه اینکه فکر نمی کنم شیانو مربی خوبی در دانشکده باشد ، بلکه او قبلاً برنامه را در زمانی هدایت می کرد که فضای بیشتری برای موفقیت در اسکلت خاور بزرگ وجود داشت. و اگر راتگرز می خواست به عنوان چیزی غیر از درب جلو برود ، بهترین گزینه پیدا کردن بود بعدی شیانو ، دیگر به معنای واقعی کلمه آن را اجاره نکنید. زود است اما ممکن است اشتباه کنم. شوالیه های اسکارلت 1-4 بودند ، اما اگر کاملاً رقابتی نباشند ، خاردار بودند.

این وضعیت یادآور این است که اگر در اواخر سال 2017 به جای جرمی پرویت به جای شیانی ، واقعاً شیانو برای مربیگری تنسی استخدام شده بود ، می توانست اوضاع را رقم بزند. فشار هواداران و رسانه ها برای فاصله گرفتن از شیانو به دلیل ادعاهای بی اساس در مورد پوشاندن جنایات جری ساندوسکی. در پن درنهایت دولت کار می کند ، اما تحویل کالا مانند پرویت نیست. ولزها یکی از تیم های SEC بود که در طول سال آمد ، اما پنج بار پشت سر هم با اعداد دو رقمی از دست داد. این است این اولین بار است که چنین نواری رخ می دهد در تنسی

شیانو روتگرها را یک بار از بین برد. به نظر می رسد او می تواند دوباره این کار را انجام دهد. هر شغلی با چالش های منحصر به فرد خود همراه است و تنسی شغل قابل توجهی متفاوت از راتگرز است. هنوز هم جالب است که ببینیم او چه کاری می تواند با داوطلبان انجام دهد.

دفاع از شمال غربی می تواند ده بزرگ غرب را به دست آورد

شمال غربی بدون شکست چیزی است که باید در روان جمعی ما نهفته باشد. بعد از پیروزی 17 بر 7 مقابل ویسکانسین ، گربه های وحشی شماره 19 به 5-0 منتقل شدند و بقیه برنامه های میشیگان ، مینه سوتا و ایلینوی بسیار سودآور است. آنچه تیم پت فیتزجرالد را به ده بزرگ خواهد برد همان دفاعی است که قبلاً آنها را به اینجا برده است. Wildcats در نیمه دوم چهار حریف از جمله Badgers در روز شنبه را حذف کرد. من شک دارم نورث وسترن آنقدر خوب باشد که اوهایو را شکست دهد ، اما در دفاع آنقدر خوب است که می تواند زمین را با آنها تقسیم کند.

حتما بخوانید:
هفته 12 NFL ، بهترین شرط بندی برای سال 2020 توسط یک متخصص افسانه ای: این بازی سه جانبه 6-1 نتیجه می دهد

حتی پس از اینکه دانیلز در پیروزی 31-24 مقابل می سی سی پی برای اولین بار در شماره 13 در جورجیا ظاهر شد ، کربی اسمارت ، مربی تیم Bulldogs به دلایل محدودی که باعث شد انتقال USC برای دیدن زمین در این فصل مدت طولانی طول بکشد ، باقی ماند. فقط می توان فرض کرد که دانیلز به سادگی از سلامت کافی برخوردار نبود و در پایان فصل 2019 آسیب دید. در غیر این صورت این یک سو abuse استفاده مربیگری است. دانیلز عالی بود ، برای 401 یارد و چهار لمس توپ پرتاب می کرد – و به نظر می رسید پاسخ صریح استتسون بنت و دی وان ماتیس باشد. از قضا جورجیا در بیشتر بازی های خود موفق شد بدون نیاز به یک بازی رفت و برگشت عالی در سال جاری بیشتر پیروز شود زیرا می تواند به بازی دفاعی و دوندگی خود اعتماد کند. عکس این در مورد تیم بسیار کوتاهی از می سی سی پی صادق بود. جورجیا برای برنده شدن به دنیلز احتیاج داشت و بقیه اعضای تیم خیلی زود حاضر شدند.

UCLA هدیه ای است که وی همچنان به او اهدا می کند

Bruins یک سانتا راز بزرگ می کند زیرا آنها یک دسته هدیه می دهند و با بی هویتی کامل زیر رادار پرواز می کنند. آمار وحشی اما بسیار دقیق ارائه شده توسط برایان فیشر ماجرا را بازگو می کند. در سه بازی این فصل ، بروینز 9 بار توپ را برگرداند و به تیم های حریف اجازه داد تا از این گردش ها ضربه محکم بزنند. چهار نفر از آنها با شکست 38-35 مقابل شماره 11 در اورگان در روز شنبه به 28 امتیاز اردک ها رسیدند. برای تماشای UCLA ، در واقع فکر می کنید که این تیم با مربیگری چیپ کلی تیم پیشرفته ای است – زمانی که آنها می توانند توپ را نگه دارند. اما مسئله در آن نهفته است.

حتما بخوانید:
Buccaneers vs. Chiefs: کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش مستقیم ، زمان شروع را تماشا کنید

من خودم را در یک دوراهی با کالج پلی آف برای فوتبال و تیم های خارج از کنفرانس Power Five می بینم. من قالب چهار تیمی را دوست دارم و گسترش آن را دوست ندارم. اما من همچنین نابرابری را که وضعیت BYU ، Cincinnatis و Carolinas ساحلی در سراسر جهان است تشخیص می دهم. این تیم ها می توانند به طور مساوی بازی کنند. سینسی و سواحل به ترتیب برابر UCF و ایالت آپالاچی دو پیروزی بزرگ کسب کردند. امسال آنها توجه بیشتری نسبت به حالت عادی دارند ، که خوب است. اما واقعیت در راه رسیدن آنها به پلی آف همچنان همان است – که به معنای عالی نیست. عمدتا به دلیل کنفرانس های امسال ، ما نتوانستیم سینسیناتی را در برابر نبراسکا یا BYU در برابر برنامه معمولاً سنگین آن ، غنی از تیم های Power Five ببینیم. به نظر می رسد که یک مصالحه خوب این است که به آنها اجازه داده شود در شش جام جدید در مقابل مسابقه Power Five بازی کنند – اما باز هم ، فضای محدود است. مدتی است که این بهترین محصول تیم های سطح بالای خارج از لیگ های قدرت است و احساس می شود دوباره کوتاه فروش می روند.

رقابت برای کسب عنوان Big 12 در حال شکل گیری است

… چیزی مثل. هنوز بسیاری از سناریوها وجود دارد که می تواند اوضاع را گیج کند. در عمل ، ما نمی دانیم که یک یا دو هفته دیگر مسابقه در آرلینگتون چگونه خواهد بود. اما پس از پیروزی 41-13 اوکلاهاما مقابل ایالت اوکلاهما و ایالت آیووا با نتیجه 45-0 K-State ، این دو مورد علاقه شما خواهد بود. تگزاس و ایالت اوکلاهما به بازی خود ادامه می دهند و بازی خانگی Longhorns برابر Cyclones در هفته سیزدهم بسیار بزرگ خواهد بود. برای تمام توده های ابتدای فصلی که این کنفرانس به خود اختصاص داد ، پایان به شکل سرگرم کننده ای رقم می خورد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید