[ad_1]

daytona-500-1.jpg
USATSI

نگرانی مشترک رانندگان NASCAR در فصل 2020 این بود که کمبود طرفداران حاضر در اکثر مسابقات بر جو معمولاً روز مسابقه تأثیر می گذارد. اما در سال 2021 ، یکی از بزرگترین رویدادهای این فصل ، جمعیتی را به خود جلب می کند که این خلبانان برای آن بسیار ناامید هستند – حداقل تا حدودی.

Daytona International Speedway ، محل برگزاری Daytona 500 ، روز چهارشنبه اعلام کرد که “بزرگترین رویداد در تمام مسابقات اتومبیلرانی” هنگام چرخش در فوریه میزبان تعداد محدودی از طرفداران خواهد بود. هوادارانی که قبلاً بلیط این رویداد را خریداری کرده اند همچنان قادر به رفتن خواهند بود ، اما این احتمال وجود دارد که صندلی های آنها مرتب شود تا با دستورالعمل های فاصله اجتماعی مطابقت داشته باشد.

چیپ ویل ، رئیس بین الملل Speedway بین المللی Daytona در بیانیه ای گفت: Daytona 500 یکی از بزرگترین نمایش ها در تمام ورزش ها است و طرفداران از سراسر جهان در ساحل Daytona جمع می شوند تا بخشی از بزرگترین روز اتومبیلرانی باشند. . “گرچه ما در ماه فوریه نمی توانیم جمعیت زیادی را در اینجا داشته باشیم ، اما ما می توانیم میزبان Daytona 500 با حضور شرکت کنندگان و همچنین میلیون ها نفر باشیم که به طور مستقیم با فاکس تنظیم می شوند ، بسیار هیجان زده هستیم.

“مسابقه بزرگ آمریکایی بار دیگر هاله و جو خواهد داشت که هواداران آن را می شناسند و دوست دارند. از تور جشن های قبل از مسابقه گرفته تا غوغای 40 موتور در اطراف بانک های بلند ، این بزرگترین مرحله در مسابقات اتومبیلرانی است.”

Chase Elliott دفاع خود را برای عنوان سری NASCAR Series آغاز می کند و دنی هملین سعی می کند روز یکشنبه 14 فوریه به Daytona 500 برگردد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر