[ad_1]

rose-cup-2019.jpg
USATSI

رز بول در تاریخ 1 ژانویه 2021 یکی از دو نیمه نهایی ملی را در مرحله پلی آف کالج برگزار می کند ، اما افراد زیادی برای دیدن آن در ساختمان حضور نخواهند داشت. این جام روز پنجشنبه اعلام کرد که این رویداد به دلیل محدودیت COVID-19 که توسط ایالت کالیفرنیا ، شهرستان لس آنجلس و شهر پاسادنا تعیین شده است ، بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

“در حالی که ما از اینکه بازی Rose Bowl در مقابل تماشاگران برگزار نمی شود ناامید شده ایم ، ما خوشحالیم که هنوز هم می توانیم این بازی را برگزار کنیم ، با ادامه سنت 100 ساله و بزرگ پدربزرگ همه آنها. “دیوید ایدز” ، مدیر عامل و مدیرعامل مسابقات رز پاسادنا گفت: “ما به همکاری نزدیک با کارکنان بخش بهداشت و ورزشگاه رز بول ادامه می دهیم تا ایمن ترین محیط ممکن را برای بازیکنان خود فراهم کنیم. “

این جام درخواست آزادی داشت تا تعداد محدودی مهمان به بازیکنان و مربیان اجازه داده شود. این درخواست به دلیل دستورالعمل های ایالت و شهرستان ، از جمله وضعیت درجه یک شهرستان لس آنجلس ، رد شد.

این خبر پس از آن اعلام شد که محدودیت های محلی چندین تیم از جمله استنفورد ، سن خوزه و سانفرانسیسکو 49ers از NFL را مجبور به انتقال به سایر ایالت ها برای آماده سازی بازی های آینده کرد.

این سومین باری است که گل رز می تواند میزبان یک نیمه نهایی ملی باشد. اورگان پس از فصل 2014 ، فلوریدا را با نتیجه 59 بر 20 شکست داد و جورجیا در وقت اضافه 54 بر 48 از اوکلاهما پیش افتاد تا پس از فصل 2017 به مسابقات قهرمانی فوتبال کالج ملی صعود کند.

Rose Bowl تنها بازی از این فصل نیست که اعلام کاهش حضور می کند. کاسه Fiesta ، که همچنین به عنوان یکی از شش بازی سال نو در چرخش نیمه نهایی بازی می کند ، فقط اعضای مستقیم خانواده را در ورزشگاه State Farm در Glendale ، آریزونا برای مسابقات در این فصل مجاز می دانند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir