2020 ، تلویزیون ، کانال ، برنامه پخش جریانی مستقیم ، تماشای آنلاین ، زمان بازی های گلف ، مستر تلویزیون


شگفت انگیزترین زمان فصل گلف اینجاست ، حتی اگر هفت ماه دیرتر از آنچه در ابتدا انتظار داشتیم فرا رسیده باشد. مسترز 2020 یکشنبه به پایان می رسد و رویداد امسال یکی دیگر از ماجراهای ستاره ها در باشگاه ملی گلف آگوستا با یک دوره شلوغ و با حضور اکثر بهترین گلف بازان جهان است.

تایگر وودز به دفاع از ژاکت پنجم سبز خود آمد و در حالی که از روز پنجشنبه گرم شروع شد ، او در روز متحرک به طور قابل توجهی سرد شد و راه خود را از شکاف باز کرد. در همین حال ، داستین جانسون با دو دور 65 یا بهتر در همان تورنمنت به اولین بازیکن تاریخ مسترز تبدیل شد و اکنون محکم در بالای رده بندی قرار دارد. او با چهار ضربه از زمین وارد دور نهایی دور یکشنبه می شود. جاستین توماس نام ها را هدایت می کند ، و سعی دارد DJ را پشت سر بگذارد ، اما با توجه به 54 حفره قابل توجه جانسون ، این کار به تلاش زیادی نیاز دارد.

در حالی که حضور مسترز برای بسیاری از افراد رویایی است ، اما هر سال فرصتی برای تماشای گلف در بزرگترین صحنه ، یک لذت باورنکردنی است. ما در CBS Sports هیجان زده هستیم که روز یکشنبه بار دیگر یک پوشش دیوار به دیوار مستر را با روش های مختلف تماشای گلف بازان مورد علاقه خود در یکی از جذاب ترین دوره های جهان به شما ارائه می دهیم.

بیایید فقط در مورد آن صحبت کنیم در اینجا چگونگی مشاهده بیشتر استادان در روز یکشنبه آورده شده است. فراموش نکنید که برای پخش مستقیم زنده همیشه به CBS Sports پایبند باشید و برنامه CBS Sports را بارگیری کنید تا Masters Live را در دستگاه تلفن همراه خود تماشا کنید.

حتما بخوانید:
خرید لباس بچگانه از پیانو استایل

همه زمان های شرقی

دور چهارم – یکشنبه ، 15 نوامبر

زمان شروع دور 4: ساعت 8 صبح

جریان زنده کارشناسی ارشد: ساعت 8 صبح تا پایان بازی در CBSSports.com ، برنامه CBS Sports
همچنین در دسترسی کامل CBS برای دستگاههای متصل (احراز هویت لازم است)

  • گروههای پیشنهادی – از 8 تا 15 ساعت
    8:12 صبح – تایگر وودز ، اسکاتی شفلر ، شین لوری
    8:56 صبح – روری مک ایلروی ، بروکس کوپکا ، تامی فلیت وود
  • نبش آمین – ساعت 8:10 صبح تا ساعت 13:30 بعد از ظهر
  • سوراخ های 15 و 16 – از 9:15 تا 14:15

پوشش تلویزیونی: 10:00 صبح تا 3:00 بعد از ظهر CBS
پخش جریانی مستقیم در تلویزیون زنده: 22:00 در برنامه ورزشی CBS * ، CBS All Access * ، Masters.com
* احراز هویت برنامه تلفن همراه یا دستگاه های متصل الزامی است

توضیحات بیشتر

گروه های ارائه شده: اندرو کاتالون ، بیلی کراتزرت و میشل وی وست از صبح پنجشنبه با گروه های ویژه پوشش Masters 2020 را آغاز می کنند. علاوه بر این ، برایان کرول و مایکل برید همچنین به عنوان سخنران ویژه گروه های ویژه فعالیت می کنند و به طور مستقیم برای انتخاب زوجین در سراسر دور خود هر روز پخش می کنند.

گوشه آمین: Grant Boone و Mark Immelman به عنوان بلندگوی زنده برای 11 ، 12 و 13 سوراخ عمل می کنند.

15 و 16: لوک الوی و ند مایکلز نظرات و تجزیه و تحلیل هایی را برای پخش ویدئو در 15 و 16 حفره ارائه می دهند.

علاوه بر سایر کانال های کنش زنده گلف ، Masters Live از نکات برجسته ویدیویی و پخش های ملی آگوستا ملی و همچنین موارد برجسته و برجسته تاریخی در اتاق مصاحبه برخوردار است. Masters Live و ویژگی های اضافی Masters.com به صورت رایگان در CBSSports.com و در برنامه CBS Sports برای تلفن ها و رایانه های لوحی در دسترس خواهد بود. محتوای Masters Live برای اولین بار امسال از طریق سرویس اشتراک CBS All Access نیز در دسترس خواهد بود. همراه با پخش مسابقات CBS Sports ، مشترکان CBS All Access می توانند محتوای Masters Live را به صورت آنلاین در CBS.com ، در دستگاه های تلفن همراه از طریق برنامه CBS و در همه دستگاه ها و سیستم عامل های اصلی تلویزیونی متصل پخش کنند.

حتما بخوانید:
اولین چشم انداز Astros 2021: فارست ویتلی ، هنوز منتظر اولین بازی خود در لیگ برتر است ، شماره 1 هیوستون است

CBS Sports HQ ، شبکه 24 ساعته ورزشی رایگان CBS Sports ، شامل به روزرسانی ها و رتبه بندی های زنده به علاوه آخرین داستان های مسابقات است که از روز دوشنبه با کایل پورتر نویسنده گلف CBS Sports آغاز می شود. دفتر مرکزی CBS Sports در دسترس است CBSSports.com و برنامه CBS Sports برای تلویزیون های تلفن همراه و متصل. موارد برجسته همچنین در کانال های اجتماعی CBS Sports در دسترس خواهد بود.
منبع: pencil-news.ir