[ad_1]

مهلت حراج بیس بال لیگ برتر چهارشنبه شب به پایان رسید. برای کسانی که بی اطلاع هستند ، این مهم است زیرا نشان دهنده زمانی است که تیم ها باید تصمیم بگیرند که آیا با بازیکنان خود که در مرحله داوری یا قبل از داوری در حرفه خود هستند ، قرارداد معامله کنند. بازیکنانی که پیشنهادی دریافت نمی کنند ، معمولاً زودتر از موعد مقرر ، از وظایف خود راحت می شوند و به بازیکن آزاد فوری تبدیل می شوند.

این کلاس که در زمستان گذشته به حراج گذاشته نشد ، شامل چندین بازیکن بود که همچنان در فصل های دیگر فصل های پرباری مانند Taijuan Walker ، Cesar Hernandez ، Kevin Gaussman و Blake Trainen را سپری می کردند. آیا کلاس امسال می تواند ترکیب شود و چه کسی می تواند برجسته باشد؟ در زیر ما 10 بازیکن قابل توجه غیر حراجی را برجسته کرده ایم که به اعتقاد ما شایسته بررسی دقیق تر هستند. (توجه داشته باشید که بازیکنان به ترتیب فریب ادراک شده خود ذکر شده اند.)

عکس سر

به خاطر داشته باشید که نوع خاصی از بازیکنان در این لیست غالب هستند: تنبلهایی که از نظر ارزش دفاعی چیز کمی ارائه می دهند. تعداد Kyle Schwarber (تخمین زده می شود 7 میلیون دلار پاکسازی کند) در میان گروه. او چپ دست خوب نیست و در این فصل نیز مهاجم خوبی نبود. شوارتبر هنوز تماس شدیدی برقرار می کند ، اما زاویه پرتاب خود را طوری تغییر می دهد که قسمت اعظم آن روی زمین باشد – تا حدی که 51 درصد توپ های کوبیده شده او خاک بخورند ، در حالی که 46 درصد بالاتر از حد قبلی بود. شوارتبر هنوز رویکردی منضبط دارد و واضح است که توانایی پرتاب قدرتمند خود را حفظ کرده است. او مجبور است فصل بعد را به عنوان روز DH در بیشتر روزها سپری کند و اگر بتواند به راه رفتن و پریدن برگردد ، برخلاف راه رفتن و زمین ، می تواند ارزشمند باشد.

عکس سر

انتظار می رفت ادی روزاریو در آخرین سال داوری خود بیش از 9 میلیون دلار برنده شود. این دوقلوها که تعدادی جوان جوان خارجی در حال افزایش هستند ، تصمیم گرفته اند که بتوانند از این پول به روش بهینه تری در جای دیگر لیست خود استفاده کنند. به اندازه کافی منصفانه روساریو از ابتدای فصل 2018 به بعد ، 0.278 / .312 / .488 (112 OPS +) را به طور متوسط ​​با 23 بازی خانگی به ثمر رسانده است. در سال 2020 صدك ​​28 ام بود) ، اما اين امر بايد براي تيم هايي كه مي خواهند و مي توانند بر اساس درصد براي برخي سرباره هاي اضافي داد و ستد كنند ، جذاب باشد.

عکس سر

اگر چنین مواردی را در نظر بگیرید ، آرشی بردلی اخیراً یکی از بهترین فصل های زندگی حرفه ای خود را تجربه کرده است ، به دنبال ERA + (163) یا نسبت سکته به راه رفتن (6.00) است. قرمزها که آن را در مهلت مقرر از Diamondbacks خریداری کردند ، فکر نمی کردند ارزش یک سرمایه گذاری نزدیک به 5 میلیون دلار باشد. او تجربه زیادی در نقش های اهرمی بالا دارد و باید هدف محبوب در میان مدعیان باشد.

عکس سر

مهاجمان اغلب هنگام ترک Coors Field بهبود نمی یابند و این فکر ترسناکی برای هر کسی است که علاقه مند به افزودن دیوید دال است. مطمئناً جذابیت های خودش را دارد. اعداد شغلی او نشان می دهد که او حتی در هنگام سازگاری با جلوه های پارک ، از مهاجم متوسط ​​بالاتر بوده است. همچنین موثر بودن در برابر حق شرط بندی عادلانه است. در غیر این صورت؟ دال اینقدر به توپ ضربه نمی زند. او اغلب راه نمی رود (اگرچه اعتصاب زیادی می کند). و او یک مدافع یا beydraner قابل توجه نیست. عاملی در مشکلات استقامتی او – که ذکر شد ، گرچه تقصیر او نیست – و می توانید درک کنید که چرا کوههای راکی ​​احساس کردند که زمان حرکت است.

عکس سر

شوارتبر شماره 4 در پیش نویس سال 2014 بود. انتخاب شماره 3 امسال ، کارلوس رودون ، همچنین به دلیل مصدومیت در کمتر از 50 پاس در دو فصل گذشته ، به حراج در روز چهارشنبه اعلام نشد. علاوه بر این ، او یک توپ سریع از اواسط دهه 90 را با یک نوار لغزنده بی دست و پا و برخی از مسائل جدی فرماندهی جفت کرد. او از آن زمان تاکنون سرعت خود را از دست داده است ، که این امر قابلیت زنده بودن او را به عنوان یک شروع کننده زیر سوال می برد. تیمی احتمالاً فصل آینده او را نگاه خواهد کرد ، اما اگر خانه قدیمی او راحت باشد تعجب نکنید.

عکس سر

آدام دووال به عنوان یکی از غافلگیر کننده ترین پیشنهادات رتبه بندی می شود. در 98 بازی در دو فصل گذشته ، وی 26 بار میزبانی کرده و 0.248 / .307 / .545 (114 OPS +) را بریده است. ظاهراً Braves راحت نبوده که بیش از 4 میلیون دلار به او رزرو کند ، بدون اینکه بداند DH جهانی برای کار است. Duvall باید به اندازه کافی خواستگار داشته باشد: او از ارزش دفاعی بیشتری نسبت به بسیاری از نام های اینجا برخوردار است و یک سال کنترل تیم بیشتر را ارائه می دهد ، به این معنی که هر کسی که او را امضا کند افتخار این را دارد که زمستان سال آینده با او معامله نکند.

عکس سر

راین استنک یکی از بنیانگذاران مفهوم “افتتاحیه” بود و بعداً به عنوان بخشی از مالکیت نیکا اندرسون در خلیج تمپا به مارلینز نقل مکان کرد. او از آن زمان به دلیل آسیب دیدگی و مشکلات فرماندهی که باعث شده 27 پاس رایگان در 31 پاس با میامی صادر کند ، از سر راه خود افتاده است. استنک همچنان پرتاب سخت می کند و خفاش ها را از دست می دهد. او همچنین سه فصل دیگر کنترل تیم را ارائه می دهد. سپس برخی از تیم ها می توانند با کمی آموزش راه حل طولانی مدت در گاو نر را بدست آورند.

عکس سر

نامار مازارا به دنبال تیم سوم خود در یک سال است. White Sox زمستان گذشته آن را از رنجرز خریداری کرد (در ازای چشم انداز مناسب خارج از زمین) به این امید که بتواند قفل وسط سفارش را باز کند. این اتفاق نیفتاد در عوض ، مازارا بدترین فصل تهاجمی دوران حرفه ای خود را پشت سر گذاشت. وایت ساکس ترجیح داد با مبلغی حدود 6 میلیون دلار آن را پس ندهد و سرزنش آنها سخت است. مازارا پیاده روی نمی کند و یک مدافع خاص یا یک دزدگیر نیست. او توپ را محکم می زند ، اما با زاویه ای کمتر از حد بهینه. انتظار داشته باشید تیمی ارزان قیمت به دنبال تعقیب مازارا باشد با این اعتقاد که آنها کسانی هستند که می توانند “آن را برطرف کنند”.

عکس سر

شما باید برای مایکل فرانکو احساس کنید ، که برای دومین زمستان متوالی مناقصه نشد ، اگرچه او در 60 بازی با هشت هومر به 0.278 / .321 / .457 (109 OPS +) رسید. (بدیهی است که پیانوها مورد علاقه کالوین گوتیرز هستند.) فرانکو یک ورزشکار با میانگین متوسط ​​است که پایه سوم زیبایی را بازی نمی کند و به پیست های پایه کمک نخواهد کرد. در بشقاب او بیش از حد قادر به قرار دادن یک بار در توپ است … او فقط در معرض تردید است زیرا رویکرد نوسان او توانایی های اساسی او را محدود می کند و منجر به تماس بسیار ضعیف (به ویژه از انواع پاپ آپ) می شود. فرانکو با قرار گرفتن در تیمی که با دست راست خود از موقعیتی در گوشه به دنبال رعد و برق می رود ، شکل می گیرد.

عکس سر

Delino DeShields Jr. ، که به عنوان بخشی از تجارت کوری کلوبر به کلیولند آمده بود ، پس از حضور در تنها 37 بازی ، از آنجا جدا خواهد شد. او هرگز مهاجم زیادی نبوده است – تنها فصل حضورش در OPS + شمال دهه 90 در سال 2015 بود – اما او یک هافبک دونده سریع و بالاتر از حد متوسط ​​است که باید به عنوان بازیکن مورد علاقه تیم ها باشد. پیش بینی می شود وی در آخرین سال داوری خود 2 میلیون دلار برنده شود و این احتمال وجود دارد که وی با قیمت معامله امضا کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir