کنکوری که یکی از سرنوشت سازترین آزمون های زندگی هر فرد محسوب میشود و میتواند سرنوشت او را در کمتر از چند ساعت زیر و رو کند. ویژگی بعدی او تنظیم شیوه آموزش و آموزش به ساده ترین زبان ممکن است که هر داوطلبی با هر سطح بتواند تدریس او را متوجه شود و تست زیست حرف آخر بزند. به عبارت دیگر هر آنچیزی که دانش آموز برای پاسخگویی به تست های بودجه بندی ژنتیک کنکور نیاز دارد در این پکیج آموزش داده شده است. درست است که در سایت حرف آخر اقدام به معرفی بهترین دی وی دی شیمی کنکور خواهیم کرد اما مطمئن باشید که هدف اصلا تبلیغ نیست بلکه معرفی است. این پکیج به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد به عنوان بهترین دی وی دی شیمی کنکور شناحته میشود. بهترین دی وی دی شیمی کنکور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که یادگیری شیمی را برای شما به شدت آسان خواهد کرد.

ویژگی پکیج شیمی حرف آخر را متوجه شدید؟ استاد رضا شعبانی و استاد محمد شاکری کنار تهیه ژنتیک حرف آخر با کدام مشاور ها می توانیم در ارتباط باشیم؟ آموزش این 3 الگو 3 ساعت طول میکشد و در 27 ساعت حدود 2000 تست و تمرین با همین الگو ها برای شما حل خواهد شد. نقشه راه و شهودی سازی از روش هایی است که برای تدریس این بخش مورد استفاده قرار می گیرد و شما همچنین همزمان که یک بخش را یاد میگیرید بعد از آن تست های مربوط و مشابه آن مبحث حل می شود تا شما بیش از پیش نسبت به ژنتیک مسلط شده و به تست های آن با دقت زیاد پاسخ دهید. پکیج ژنتیک حرف آخر شامل صفر تا صد مباحث مربوط به ژنتیک در پایه های یازدهم و دوازدهم است. در پکیج ژنتیک حرف آخر فصل های 3 و 4 زیست سال دوازدهم یعنی فصل های انتقال اطلاعات در نسل ها و تغیر در اطلاعات وراثتی و همچنین فصل 6 سال یازدهم یعنی تقسیم یاخته به صورت کاملا ترکیبی آموزش داده شده است.

حتما بخوانید:
برنامه کالج 2020: 115 بازی که به دلیل COVID-19 قبلاً به تعویق افتاده یا لغو شده اند

استاد شاکری برای یادگیری دیپلوئید و هاپلوئید آن را با انگشتان دست خود به شما آموزش می دهد و آن ها برای میتوز و میوز از تصاویر خاص و جذاب استفاده می کنند. پاسخ معلوم است زمانی که یک مطلب را متوجه نشویم ناچار میشویم برای پاسخگویی به سوالات آن را حفظ کنیم که بسیار زودگذر است و سریع هم فراموش خواهد شد؛ اما در بهترین منبع شیمی کنکور و با کمک بهترین مدرس شما لذت یادگیری شیمی بدون حفظ کردن را تجربه خواهید موسسه حرف آخر کرد. بدون هزینه کردن 20 درصد از کل محتوای آموزشی حرف آخر برای همه دروس را دریافت کنید. بهترین دلیل برای انتخاب یک محصول آموزشی نتایجی است که با کمک آن کسب شده است و از این نظر پکیج زیست شناسی حرف آخر به شدت مثمر ثمر بوده است به عنوان مثال در سال 98 افرادی مانند روژین و هانا یاری با کمک آن موفق به کسب درصد های 88 و 95 ، فرناز میرزایی مو فق به کسب درصد 94 در زیست شناسی شدند و در سال 99 هم رتبه های برتر حرف آخر به نتایج خوبی دست یافتند از جمله محمد مهدی زمانی با درصد زیست 80، محمد حسین انصاری با درصد زیست 80و سایر دوستان که با این پکیج موفق به کسب درصد بالا شدند.

آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی محسن احمدی آذر، سالار احمدی و خانم ها حدیث قمری، مریم فرزی، تانیا عزیزی،شیدا کبیر عبادی، الناز الطافی، دنیا مرادی، بی نظیر عزیزی نظر رتبه های برتر در مورد مفاهیم شیمی دوازدهم این پکیج چیست؟ در داخل سایت و قسمت نظر رتبه های برتر می توانید مشاهده کنید. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند. با کمک این پکیج ویژه در 5 روز توانایی پاسخگویی به 40 تست قطعی از کنکور را پیدا خواهید کرد. اصلا چرا ما باید مطلبی را حفظ کنیم؟ مجموعه حرف اخر به شما می آموزد بیاید تا کمی بیشتر آن را بررسی کنیم. پکیج ژنتیک حرف آخر نظام جدید توسط اساتید رضا شعبانی و محمد شاکری به روش های شهودی سازی و الگو، نقشه راه و تصویرسازی و انیمیشن تدریس می شود.

حتما بخوانید:
خواص سیر سیاه شما را شگفت زده می کنند

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از آموزش پایه هشتم حرف آخر دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.