حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی کلیدی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی گروه مولودی مال اهمیت بیش از سه ده سال عمل فن ای در راستا اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی کالا در راستا فروش اسباب و اثاث خانگی اساسی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان اصلی بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم هم اکنون مولودی مال مفتخر است که اساسی اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی رئیس ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم همراه آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان همیشگی و کهن هم کلیدی حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان دیرین استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی متاع میتوانید از نشانی ذیل استفاده نمایید:

  آدرس سایت رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی کار خود در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات اصلی میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین شرکت از همان نخست بر همین اورجینال بوده است که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک کالا اهمیت میزان مرغوب بودن و رضایت بخش می باشد و خیر هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات مهم میزان مرغوب بودن و هم ارزش مناسب و رقابتی می باشد فعالیت مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار می باشد که به یاری معبود و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق این حیاتی برنده بوده‌اند در آتی هم جهت جلب راضی بودن مندی عمده مشتریانشان سعی ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با بها رقابتی و بسیار عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک تارنما آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات کلیدی کیفیت سازه نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا حساس خدماتی گوناگون و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، حساس نگاهی حیاتی و هدف رضایت مشتریان خویش را از فی مابین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، مهم کیفیت‌تر و حیاتی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در ارتباط دارای وب سایت خانگی لند کلیدی مدیریت فروش با شخصیت همین مجموعه توانا و دارای کیفیت صحبت کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع مضاعف فراوان همین سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جالب و کافی بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و اهمیت متخصصین این زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات وب سایت خانگی لند توصیه میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات وبسایت آمازون در ایران و مهم ارزش کمتر از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، عمل خویش را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اهمیت کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین تیم فروش محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و کلیدی بها های مناسب و خدمات مختلفی از دیگر تارنما ها می باشد. مجموعه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید مهم خیال راحت تصویب سفارش نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو جنس را در منتخب همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما برنده آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وب سایت بزنید، شاید شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی البته لازم به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به عمل شده است.

  حتما بخوانید:
  باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک ارزش آن است. دارایی گزینه نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ تازه اصلی مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی همین مجموعه در رابطه باشید و محصولات این دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

  مسئله کلیدی در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را به جهت کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمان استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا هزینه را به حساب خریدار واریز مینمایند و یا این که دستگاهی سوای نقص‌ احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. با دقت به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا تماشا گونه های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو دارای هم مقایسه کنیم:

  در جدول تحت عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه مهربانی میشناسید مسلما معرفی کنید.

  نکات با در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طریق اینترنت، دلیلی کلیدی برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات تردید دارا هستند چون نگران‌اند که دیتاها شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. دارای کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابتکار عمل می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک و تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته با که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن دقت کنید همین است که خرید کردن خود را از یک وبسایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. صد رد صد نظرات کاربران در ارتباط اصلی ارآیه فرآورده و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته دقت نمایید که برای پیدا نمودن سایت های معتبر در نتایج کاوش ممکن است تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد کنید وب سایت هایی که میشناسید را گزینش کنید خیر لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب نادرست املایی یا دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از صدق و صحت آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای دارای ssl معتبر خرید کردن کنید

  هرگز کلیدی استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که حیاتی SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن دارای HTTPS آغاز می شود خیر تنها حساس HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار وضعیت زیر قرار دارد که رده قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در تارنما هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی حیاتی می باشد که google Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی کلیدی روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت دوچندان گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که اطلاعات پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز ثابت شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه رمزی میباشد که می‌تواند تنها برای یک بار در تراکنش آیتم به کارگیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  حتما بخوانید:
  باربری کرج اتوبار کرج باربری کرج به تهران باربری کرج به شهرستان وانت بار کرج

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در داخل سرزمین آغاز شده، تصویب و هدایت دکان های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین رویکرد برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند مهم تصویب نام اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس تصویب داده ها و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همچنین کلیه فروشگاه های گزینه تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در عاقبت چنانچه می خواهید از امنیت یک وب وبسایت تماما مطمئن گردید کافی می باشد به کاغذ کسب و کارهای حساس آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب تارنما مراجعه نمایید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این نخست باید اعتنا داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را مهم بانک گزینه نظر برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از شیوه مغازه به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. در صورتی که برگه خزانه مورد نظر اساسی کلمه http میباشد هیچوقت دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن اطلاعات کارتتان در برگه خزانه مورد نظر، حتی اگر تمامی شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدرسه های و کالج برای انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه نمائید که درصورتیکه به تندرست داده ها خود اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخرین نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خود مهم مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که دارای کشف آن ها نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان برای خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و فقط بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از نحوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز دارای هدف چک کردن و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ هدایت و سرویس ها دارای ربط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در صورت بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین با را از روش روابط‌عمومی رئیس شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا با مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طریق یکی از بانک‌های سرزمین اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اساسی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های حساس بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گوشه ای از پول فرآورده به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و بعد قطع ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز نیز باید به این نکته اشاره نماییم که یک دکان دارای را نمی قدرت فقط کلیدی توجه به درجه آن در وب وبسایت هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک برگه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی اهمیت هزاران تماشا کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. حساس رعایت این نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، کلیدی توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی تمایل زیاد زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حیاتی اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما امداد نماید و آگاهی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا غالب شود تا در نهایت خرید اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوب تر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrailaclarim.com.trkürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü