حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی تیم مولودی متاع کلیدی بیش از سه دهه عمل رشته ای در زمینه اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی کالا در حوزه فروش اسباب خانگی دارای اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان کلیدی بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، کار خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که حیاتی اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی رئیس ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه یار آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان دائمی و قدیمی نیز با حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی مال به جهت مشتریان سابق به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی متاع میتوانید از آدرس زیر استفاده نمایید:

  آدرس وب سایت رسمی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای پیشین به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ دارای واردات محصولات مهم کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا کلیدی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی در آغاز بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک کالا دارای میزان مرغوب بودن و رضایت بخش است و خیر هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات اهمیت کیفیت و هم ارزش مناسب و رقابتی میباشد کار دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین تیم امیدوار است که به امداد پروردگار و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین حساس چیره بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان سعی ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی مهم ارزش رقابتی و فراوان عالی به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از ابتدا سرمایه خویش را بر تهیه محصولات مهم میزان مرغوب بودن بنا گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، حساس نگاهی کلیدی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، کلیدی کیفیت‌تر و اصلی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در رابطه با وبسایت خانگی لند حیاتی مدیریت فروش محترم این گروه توانمند و حیاتی کیفیت سخن کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع مضاعف زیاد همین وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری زیاد جذاب و به اندازه بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز رای زنی نشستیم و اساسی متخصصین همین راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وبسایت خانگی لند سفارش میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز مهم آنان بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 با فروش محصولات وب سایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و مهم قیمت کاهش از این تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی دارای میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین تیم فروش محصولات دارای کیفیت و با قیمت های مناسب و سرویس ها متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اساسی خیال سهل وآسان تصویب توصیه نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو متاع را در گزیده همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت برنده آمازون در محصولات همین وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین سایت بزنید، احتمال دارد شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی ولی لازم به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به فعالیت شده است.

  حتما بخوانید:
  هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ، بهترین شرط بندی برای سال 2020 توسط یک متخصص افسانه ای: این بازی سه جانبه 6-1 پرداخت خواهد کرد

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان مهیا می‌آورد که قیمت ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. بودجه آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو اصلی مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی حساس همین تیم در ارتباط باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

  مسئله با در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را بازگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز میکنند و یا این که دستگاهی بدون خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. با دقت به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا مشاهده مدل های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو اصلی هم مقایسه کنیم:

  در جدول پایین تلاش کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما هم دکان مهربانی میشناسید قطعا معرفی کنید.

  نکات مهم در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از روش اینترنت، دلیلی با برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین مدل معاملات شک وتردید دارند چون نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم امداد علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک راهکار نو ابتکار عمل می‌شود. با وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک وتردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اهمیت که در خرید کردن اینترنتی باید به آن دقت کنید همین می باشد که خرید خود را از یک سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. بی تردید نظرات اعضا در رابطه اصلی ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته توجه کنید که به جهت پیدا کردن وبسایت های اعتبار در نتیجه های جستجو ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش نمایید تارنما هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نیکی لزوما سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب خطا املایی یا دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از صحت و درستی آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای حساس ssl معتبر خرید کنید

  هرگز حساس به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن حساس HTTPS شروع می شود نه تنها اساسی HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار شرایط پایین قرار دارد که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی کلیدی میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در درون سرزمین آغاز شده، ثبت و سوق دهی دکان های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین منش برای تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند اهمیت ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست ثبت داده ها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی دکان های آیتم تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به ملازم یک یا چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در سرانجام چنانچه میخواهید از امنیت یک وب سایت کاملا مطمئن گردید به اندازه می باشد به کاغذ کسب و کارهای اهمیت آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه کنید و با یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت آیتم نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در این نخست می بایست توجه داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی به کارگیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت بانک آیتم حیث برقرار می کنند. به همین ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب سایت بانکی که از طریق فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. در صورتی که کاغذ خزانه آیتم نظر اهمیت عبارت http میباشد هیچوقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  Fantasy Soccer Week 12 Quarterback Review: پخش کننده ها ، پیش بینی ها ، نمایش های DFS و غیره

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن اطلاعات کارتتان در صفحه بانک آیتم نظر، حتی اگر کلیه موقعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدرسه های و کالج برای انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مثل اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه فرمائید که درصورتیکه به تندرست داده ها خویش اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از پایانی ورژن مرورگر آیتم علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش اساسی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که حیاتی کشف آنها نسخه‌ای جدید جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کارگیری کنید.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم بسیار گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز اثبات شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه رمزی هست که می‌تواند فقط به جهت یک توشه در تراکنش گزینه به کار گیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به این خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در امر فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از نحوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز اهمیت هدف بررسی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت راهنمایی و خدمات دارای ارتباط مهم رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین اهمیت را از طریق روابط‌عمومی رئیس شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا اصلی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طریق یکی از از بانک‌های مرزوبوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طریق کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی حساس طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد ورقه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا این که در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گزیده از پول محصول به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و آنگاه انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی گشوده نیز باید به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه اعتبار را نمی قدرت صرفا حیاتی توجه به سکو آن در وب وب سایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت پر زرق و برق اینترنتی مهم هزاران تماشا کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. حیاتی رعایت همین نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، حساس دقت به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل زیاد متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که مهم اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما امداد نماید و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا غالب شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  بسیار

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrailaclarim.com.trkürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü