امکانات پروژه نارنجستان ۲

این ساختمان دارای سالن های ویژه مهمان، امکانات ورزشی و سالن های ورزشی مخصوص آقایان و بانوان است. همچنین هر برج دارای فضای مناسب برای بازی کودکان و مهد کودک است وحتی نباری های مجزا برای هر واحد در نظر گرفته می شود.

اتاق نگهبانی و اطلاعات، درب های چوبی و ضد سرقت برای تمامی واحدها و سیستم اطفاء حریق هوشمند از دیگر امکانات رفاهی برج است که در ساخت آن ها از بهترین مصالح استفاده شده است.

نحوه خرید واحد های برج نارنجستان ۲

با توجه به اینکه این برج ها توسط تعاونی ساخته خواهد شد نحوه واگذاری و خرید آنها به صورت خرید امتیاز و واریز مبلغ به حساب تعاونی انجام می شود. امتیاز های واگذاری نارنجستان ۲ به صورت کاملا متفاوت از سایر واگذاری های دیگر در منطقه ۲۲ انجام می شود.

واگذاری پروژه در امتیاز های یک و نیم دانگ، سه دانگ، چهار دانگ و شش دانگ صورت می گیرد که با توجه به مبلغ واریزی و نوع قرارداد به مشتری واگذار می شود. این مسئله برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند بسیار به صرفه، قابل اطمینان، همچنین آینده دار و پر سود خواهد بود. اما چرا این پروژه دارای محبوبیت و جذابیت بسیار زیادی است؟ مراجعه به مقاله: بررسی محبوبیت پروژه های نارنجستان 2 در منطقه 22 تهران چیست؟

زمان اتمام پروژه و‌ موعد تحویل آن به مشتری

با توجه به میزان پیشرفت پروژه و نحوه کار در ساخت و‌ساز آن توسط تعاونی ابنیه آکام پیش بینی شده است که تاریخ اتمام این پروژه در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ باشد که در صورت عدم تحویل پروژه در تاریخ معین شده تعاونی موظف است دیر کرد خود را طبق قراردادی که با مشتری عقد کرده است بپردازد.

موقعیت مکانی نارنجستان ۲

برج نارنجستان 2 واقع در شهرک گلستان از مناطق خوش آب و هوای منطقه ۲۲ و در بلوار کوهک و بلوار علوم و فنون می باشد. بلوار کوهک که جزء بلوار های خوب منطقه است با توجه به مجاورت با پارک جنگلی چیتگر هم منظره بسیار زیبایی دارد و هم از نظر آب و هوایی در موقعیت مناسبی قرار دارد.

همچنین این برج ها فاصله بسیار کمی با مراکز خرید طوبی و بام لند دارند که از این نظر بسیار حائز اهمیت است. فاصله کم آن تا مترو نیز از دیگر مزایای موقعیت مکانی این برج ها محسوب می شود.

ایندکسر