[ad_1]

gettyimages-1199078912-1.jpg
تامی پنینگتون از گتی

تگزاسی های هوستون از پهنای باند کنی استیلز منصرف می شوند طبق گفته کامرون ولف از ESPN. عکس ها توسط دلفین ها در آگوست 2019 به عنوان بخشی از تجارت نبرد تهاجمی با لارمی تونسیل خریداری شد.

وی مشمول رد خواهد شد ، این بدان معناست که اگر تیم دیگری ادعا کند ، قرارداد فعلی او را جلب کرده است. قرارداد فعلی او باید بعد از فصل به پایان برسد. ترتیب برداشت با توجه به سابقه سود و زیان فعلی تعیین می شود. استیلز 28 ساله در این فصل باید 7 میلیون دلار درآمد کسب می کرد ، بنابراین مبلغی متناسب از تیمی که از وی خواسته است امتناع کند ، دریافت خواهد کرد. اگر او معافیت ها را برطرف کند ، آزاد است در هر تیمی که انتخاب می کند قرارداد ببندد.

محصول اوکلاهما از بازی شکرگذاری مقابل دیترویت حذف شد. Stills در این فصل دارای 11 پذیرش برای 144 یارد و یک بار تمهیدات است. سرعت او باعث افت حرفه ای برای پذیرایی ، حیاط حیاط و تقابل با اختلاف زیاد می شود.

تگزاسی ها در این فصل 4-7 هستند ، اما در چهار بازی اخیر خود سه پیروزی را با مربیگری موقت رومئو کرنل برده اند. بیل اوبراین سرمربی سابق این تیم در ماه اکتبر پس از شروع تیم 0-4 از سمت تیم اخراج شد. هوستون منطقه استقبال گسترده خود را بازسازی کرده است. DeAndre Hopkins و Stills از تیم سال گذشته ناپدید شده اند ، اما تیم Randall Cobb ، Brandin Cooks را اضافه کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر