[ad_1]

NFL: کارولینای پلاتر در شارژرهای لس آنجلس
کربی لی-ایالات متحده امروز ورزش

سانفرانسیسکو 49ers تنها تیم NFL نیست که توسط بیماری همه گیر COVID-19 ریشه کن شده است. چند روز پس از اینکه مدعی NFC West رسماً حداقل طی دو هفته آینده به آریزونا نقل مکان کرد ، هر دو شارژر لس آنجلس و رمس لس آنجلس در حال آماده شدن برای واکنش اضطراری خود در میان افزایش محدودیت های COVID در کالیفرنیا هستند. این را چارلز رابینسون از Yahoo Sports اظهار داشت ، وی روز جمعه اعلام كرد كه NFL از نظر راه های بالقوه پیش رو با دو حق رای دادن در تماس است.

به گفته رابینسون ، بحث شارژرها و رمز با NFL شامل “حذف روش های بالقوه و سایت های استادیوم در خارج از کالیفرنیا است” ، با هر دو تیم “در نظر گرفتن برنامه های پشتیبان که می تواند شامل استفاده از امکانات دیگر NFL در ایالت های همسایه باشد.” این گفتگوها “سریعاً آغاز شد” پس از آنکه به دلیل محدودیت های شهرستان سانتا کلارا ، نینرها ناگهان مجبور به یافتن یک تمرین و روز جدید برای بازی شدند.

به گفته رابینسون ، در زمان آغاز مذاکرات انتقال اضطراری ، فرمانداری گاوین نیوز به طور کامل تحت تأثیر فرمان های جدید فرماندار گاوین نیوز قرار نگرفت ، منطقه لس آنجلس ، جایی که قوچها و شارژرها در استادیوم SoFi مشترک هستند ، تحت تأثیر قرار نگرفت ، اما برنامه های پیش بینی شده تقریباً اجتناب ناپذیر شده اند. هر دو شهر و شهرستان لس آنجلس اخیراً برای کمک به مبارزه با شیوع COVID-19 دستور ماندن در خانه را صادر کرده اند.

Aries باید روز یکشنبه قبل از میزبانی دو بازی متوالی در لس آنجلس ، ابتدا در 10 دسامبر برابر پاتریوت ها و سپس دوباره در 20 دسامبر برابر جت ها به کاردینالز برود. در همین حال ، شارژرها از چهار بازی بعدی سه بازی دارند که در استادیوم SoFi برگزار می شوند و این یکشنبه برابر پاتریوت ها آغاز می شود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir