یک راه ارزان قیمت و تضمین شده برای افزایش شتاب خودرو

هر خودرویی یک سیستم کامپیوتری با نام ایسیو یا ECU دارد. اگر صفحه یا دیسک شکسته و یا کثیف شود ، روی ماشین تاثیر گذاشته و سرعت ماشین را پایین می آورد . مقدار آج تایر می تواند با پیدا کردن میزان نیروی مورد نیاز برای حرکت به جلو محاسبه شود. هر چه وزن یک خودرو از مقدار استاندارد آن بیشتر شود، قدرت بیشتری هم به حرکت درآوردن آن نیاز است. البته برخی از مراکز تیونینگ خودرو هستند که با دستکاری اساسی در موتور خودرو، شتاب را تا حد زیادی افزایش می دهند که البته این کار بیشتر برای شرکت در مسابقات اتومبیل کاربرد دارد و قطعا هزینه های زیادی هم خواهد داشت. چگونه؟ با اصلاح جرقه زنی شمعه ها، اصلاح پاشش سوخت سوزن های انژکتور و اصلاح هوادهی. تراکم : این مرحله به سمت بالا حرکت کرده و باعث خراب شدن و پایین آمدن تراکم ماشین خواهد شد و همچنین روی ورودی سوخت نیز تاثیر خواهد گذاشت . یادتان باشد اگر روغن موتور شما خوب نباشد و یا مناسب ماشین شما نباشد باعث پایین آمدن سرعت خواهد شد . بهتر است برای عوض کردن فیلتر روغن موتور ، بهتر است از کارشناس مخصوص کمک بگیرید و از او بخواهید این کار را انجام دهد ، زیرا او وارد بوده و نمی گذارد ماشین شما دچار کندی سرعت شود .

افزایش شتاب خودرو

توصیه می شود وقتی که متوجه این شدید که دیگر ماشین مثل قبل سرعت ندارد ، حتما شما دست به جا ماشین نزنید و حتما آن را پیش تعیر کار و یا متخصص ماشین ببرید و از او بخواهید تا ماشین را تعمیر کند . توصیه می شود هر 6 ماه ماشین را برای چک کردن کامل ببرید و یا اگر ماشین شما کندی داشت آن را برای چک کردن ببرید و اگر دچار مشکلی بود ، آن را تعمیر کنید تا سرعت ماشین شما عین قبل شود . شاید برای شما پیش آمده باشد که ماشین شما مثل قبل سرعت ندارد و نمی توانید مثل قبل سرعت بروید و این موضوع شما را اذیت خواهد کرد . اگر ماشین را پر از وسیله کنیم امکان دارد که سرعت را کاهش دهد ، زیرا عقب ماشین پایین تر می آید و ماشین به زور و با سرعت پایین حرکت می کند .

حتما بخوانید:
هفته 13 بازی بازیکنان NFL ، بهترین شرط بندی ها ، ضربات پاکسازی ، پیش بینی ها: Tyreek Hill از 74.5 حیاط دریافت عبور می کند

ریمپ پژو 206 در مرکز تخصصی کاراک برای انواع مدل ها و تیپ ها انجام می شود. ریمپ پژو 206 در مرکز تیونینگ خودرو کاراک با هدف افزایش سرعت و قدرت موتور، کاهش دمای کارکرد فن و برداشتن کاتاف صورت میگیرد. این سیستم را می توان نوعی مرکز کنترل و فرماندهی قسمت های مختلف خودرو محسوب کرد که کدهای آن به زبان برنامه نویسی C نوشته شده است. این چیپ با چیپ های نیترو دیگه که بالا تر در بازار به فروش می رسد هیچ تفاوتی ندارد.ما تعداد بالا از چین وارد میکنیم.جهت اطلاع تمام چیپ ها چینی الاصل میباشد. ریمپ می تواند موجب افزایش شتاب و قدرت خودرو، روان شدن آن و کاهش مصرف سوخت، رفع کپ، کاهش دمای فن و افزایش عمر موتور خودرو شود که همه این مزایا ملزم به اجرا توسط افراد حرفه ای در این زمینه هستند. در ریمپ خودرو فواید بسیاری وجود دارد که میتوان به برخی از آنها مانند تجربه ظرفیت واقعی موتور خودرو، کاهش دمای فن خودرو، افزایش شتاب، افزایش قدرت، روان شدن خودرو، کاهش مصرف سوخت، رفع کپ سرگاز و افزایش عمر موتور اشاره کرد. کیثف بودن فیلتر هوا نشانههایی از قبیل افزایش مصرف سوخت، کاهش شتاب و روشن شدن چراغ چک خودرو را با خود به همراه دارد.

بهتر است از لاستیک مخصوص ماشین خود استفاده کنید .

با تعویض رینگ خود با یک نمونه کم وزن آن می توانید بر عملکرد خودرو خود تاثیر به سزایی گذاشت . در بعضی مناطق و موقعیت ها می تواند غیرقانونی باشد، بنابراین قوانین محلی خود را بررسی کنید. بهتر است از لاستیک مخصوص ماشین خود استفاده کنید . در حقیقت تغییر و اصلاح، کاهش و افزایش جداول هگزا دسیمال، کدنویسی آی سی میکرو ECU یا ECM و در نتیجه آن بهبود کارکرد پیشرانه و تقویت خودرو در نتیجه انجام یک ریمپ حرفه ای است. در غیر این صورت سبب ایجاد مشکل در هوا رسانی منظم به موتور خواهند شد و در نتیجه عملکرد صحیح خودرو را برهم زده و موجب کاهش شتاب ماشین میشوند. تنها چیپ تیونینگ پراید به دلیل نبود ظرفیت لازم در این خودرو انجام نمی شود. تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ نیترو و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ نیترو خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ نیترو بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.

حتما بخوانید:
برندگان هفته شگفت انگیز فوتبال 13: Cam Akers به ​​عنوان Rams No. 1 RB ، بزرگترین برنده هفته

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با {شتاب ماشین|شتاب|افزایش شتاب ماشین|افزایش شتاب خودرو|ایران کارز|افزایش شتاب خودرو ایران کارز} وب سایت خود باشید.