یوونتوس و دینامو کیف در CBS All Access: پخش مستقیم لیگ قهرمانان یوفا ، نحوه تماشای تلویزیون ، شانس


گتی ایماژ

در حالی که یوونتوس در تورین از دینامو کیف استقبال می کند ، روز چهارشنبه بازی گروه G لیگ قهرمانان اروپا ادامه دارد. یوونتوس در حال حاضر در مرحله حذفی قرار دارد ، اما همچنان می خواهد قهرمان این گروه شود. تیم آندره پیرلو وارد روز می شود و با سه امتیاز و دو بازی از بارسلونا عقب است. در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: چهارشنبه 2 دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: ورزشگاه آلیانز – تورین ، ایتالیا
  • تلویزیون و پخش مستقیم: دسترسی کامل CBS
  • شانس: یووه -370؛ برداشت +440؛ دینامو +1100 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

یوونتوس: انتظار سه امتیاز آسان را در اینجا داشتیم ، اما یوونتوس چندان سازگار نبود. به طور متوسط ​​، دو گل در هر بازی ، به گونه ای که این تیم در چهار بازی فقط چهار گل داده است. اما همانطور که تساوی یک بر یک مقابل بنونتو در آخر هفته نشان داد ، آنها به کار زیادی نیاز دارند. دانیلو به مرکز تصمیم جالبی رفت و در بیشتر موارد به آن پایبند بود. اما اینجا انتظار نداشته باشید جورجیو کیه لینی باید با ماتیس دی لیگ شروع کند ، زیرا یووه در تلاش است تا شیمی خود را پس از اخراج طولانی مدت هلندی بسازد.

دینامو کیف: مطمئناً یک جنگ قدرتمند است ، اما ناهماهنگی یووه به آنها فرصتی می دهد تا چیزی را در اینجا به دست آورند. گاهی اوقات حمله یووه مطابق انتظار ، مثل هفته گذشته در برابر فرنسواروس زنده نمی شود. اما اگر پیرلو با یک هافبک تهاجمی برود ، دینامو در واقع فرصتی برای ایجاد چندین موقعیت طلایی خواهد داشت. با دفاع پیری یووه به مراتب از آنچه که بوده است می توان به شخصیت های خاص خسارت وارد کرد.

حتما بخوانید:
49ers در مقابل حساب ها: پیش بینی ها ، شانس ها ، مسابقات کلیدی ، نحوه تماشا ، پخش "فوتبال دوشنبه شب" در هفته 13

پیش بینی

تیم ایتالیایی یک پیروزی دیگر به دست آورد و برای پیروزی در این گروه همچنان اختلاف داشت. انتخاب کنید: یووه 2 ، دینامو 1.
منبع: pencil-news.ir