[ad_1]

ronaldo-file-juventus.jpg

یوونتوس پس از پیروزی 3-0 در لیگ قهرمانان برابر دینامو کیف دوباره به میدان رفته و در بازار تاریخی دربی دلا مال میزبان رقبای سرسخت تورینو است. شاگردان آندره پیرلو 6 امتیاز عقب هستند و باید فاصله خود را با آث میلان کم کنند و شاگردان استفانو پیولی تا روز یکشنبه از میادین دور هستند در حالی که شاگردان مارکو جیامپائولو از 9 بازی فقط 6 امتیاز دارند.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان: 12:00 ET

محل: ورزشگاه یوونتوس – تورین ، ایتالیا

تلویزیون و پخش مستقیم: ESPN +

شانس: یوونتوس -250؛ برداشت +360؛ تورینو +700 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

یووه: تیحقوق بازنشستگی در جبهه اروپا به خوبی پیش می رود ، زیرا مرحله فوتبال لیگ قهرمانان اروپا از قبل تأمین شده است ، اما چهار تساوی از شش مسابقه در سری A داستان دیگری در این کشور است. از این چهار تساوی سه تساوی در راه است ، اما رم نیز در اوایل این فصل در ورزشگاه یوونتوس پیروز شد و یک باخت غیرمعمول در خانه به مدافع عنوان قهرمانی داد. در حالی که جنوا و پارما در حال جنگ هستند ، یوونتوس باید مراقب حریفان باانگیزه باشد زیرا آنها برای سلطه معمول خود می جنگند.

تورین: پنج باخت ، سه تساوی و فقط یک پیروزی در تمام مبارزات ، داستان ناخوشایند آنها در مورد تورین را در حالی که برای کاهش سقوط مبارزه می کنند ، بیان می کند. آنها در چهار بازی اخیر خود فقط یک بار شکست خورده اند ، اما دو تای آنها نیز مساوی شده و تنها برد این فصل دیدار با همکاران نبرد جنوا بود. از آنجایی که رم و ناپولی قبل از کریسمس می آیند ، به نظر نمی رسد که به زودی کار راحت تری داشته باشند.

پیش بینی

با توجه به اینکه آث میلان با شش امتیاز در رده های برتر قرار گرفت و آخر هفته به سامپدوریا سفر کرد ، این یک فرصت عالی برای یووه است که با کاهش فاصله خود به سه امتیاز ، تنش را افزایش دهد. پائولو دیبالا برای گلزنی در سری آ با یک دبل و کریستیانو رونالدو – چه کسی دیگر – شکستن یووه. یووه 3 ، تورین 0 را انتخاب کنید[ad_2]

منبع: pencil-news.ir