یعنی وابسته به صدای آژیر است

این امر به ویژه در صورتی مفید است که اتصال داده سلولی در یک منطقه خاص بد باشد یا اینکه کاربر بخواهد هنگام مسافرت به خارج از کشور از افزایش قیمت رومینگ جلوگیری کند. سرقت از کلید های هوشمند ، همچنین “حمله رله” نامیده می شود ، در سال های اخیر به یکی از متداول ترین استراتژی های سرقت خودرو تبدیل شده است و به شدت در افزایش روزافزون موارد سرقت خودرو بخصوص در مناطقی که اتومبیل در نزدیکی آنها پارک می شود ، کمک کرده است. و سیم بنفش در صورت نیاز مالک خودرو به سیم بنزین پشت سر آمپر وصل می شود.

حالت دوم به کاربران این امکان را می داد که همه اتومبیل ها را از طریق یک حساب به راحتی کنترل و مدیریت کنند. شما می توانید این جی پی اس خودرو را که شباهت به شارژر فندکی دارد در محل شارژر قرار دهید و به راحتی نصب کنید .

از طرف دیگر ردیاب ماشین حرفه ای هرگونه لرزش غیرمعمول خودرو را تشخیص می دهد و حتی اگر موتور اتومبیل شروع به کار کند یا وسیله نقلیه منتقل شده باشد به کاربر اطلاع می دهد. همچنین قابلیت شناسایی تصادف ، SmartLock (بتا) و همچنین بیشترین درخواستی را – مانیتورینگ چند وسیله نقلیه را فعال کرد. همچنین اگر به دنبال خرید جدیدترین ردیاب خودرو هستید و میخواهید اینترنتی خرید نمایید، حتماً به فروشگاه آنلاین ایسام سری بزنید و با نمونههای جدید موجود در این فروشگاه اینترنتی آشنا شوید. هنگام اوراق خودروی مسروقه در گاراژ سارقین، اگر دستگاه به هر نحوی پیدا شود ، باز هم جای نگرانی برای صاحب خودرو وجود ندارد.

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

این دستگاه جهت کنترل از راه دور خودرو بسیار مناسب بوده و بنابراین کاربران این دستگاه می توانند متحرکهای خود را به راحتی و به سرعت کنترل نمایند. ردیاب خودرو یا GPS خودرو دستگاه کوچکی است که یک سیم کارت در داخل آن قرار میگیرد و در هر قسمت از خودرو مانند داشبورد، سقف، درب ماشین و غیره قابل نصب میباشد، این دستگاه الکترونیکی به صاحب خودرو این امکان را میدهد که در هر لحظه خودرو خود را ردیابی کند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد انتن gps خودرو لطفا از صفحه ما بخواهید.