یانکی ها ، وایت ساکس قرار است در فصل 2021 MLB بازی Field of Dreams را در آیووا بازی کنند


MLB

روز دوشنبه ، لیگ برتر بیس بال اعلام کرد که بازی Dream Field با بازی شیکاگو وایت ساکس و نیویورک یانکیز در تاریخ 12 آگوست 2021 در وب سایت دایرسویل ، آیووا برگزار می شود که فیلمی به همین نام را میزبانی می کند. بازی Field of Dreams در ابتدا برای این فصل گذشته برنامه ریزی شده بود ، اما به دلیل همه گیری COVID-19 لغو شد.

علی رغم همه گیری ، MLB یک پارک موقت بالغ بر 8000 صندلی در کنار ملک مورد استفاده در این فیلم در تابستان امسال ساخت ، بنابراین امکانات آماده استفاده است. در اینجا ویدئویی با فاصله زمانی ساخت سالن رقص ارائه شده است:

یانکی ها و وایت سوکس نیز باید در بازی Fields of Dream Game اصلی بازی می کردند. White Sox در این فیلم برجسته است و یانکی ها یانکی هستند و MLB آنها را در یک رویداد تلویزیونی ملی می خواهد. کاردینال ها قرار بود قبل از لغو بازی جایگزین یانکی ها در بازی منطقه ای شوند.

تحت رهبری کمیسار راب منفرد ، MLB تلاش کرده است تا با بازی در مکان های جدید ، این ورزش را توسعه دهد. Little League Classic از سال 2017 هر ساله در ویلیامزپورت ، پنسیلوانیا هر ساله برگزار می شود و مارلینز و Braves در سال 2016 در Fort Bragg بازی کرده اند. MLB همچنین در سال های اخیر در لندن ، ژاپن ، استرالیا و مکزیک بازی کرده است.

بازی Dream Field اولین بازی بیس بال لیگ برتر است که در آیووا برگزار شده است. آیووا میزبان بسیاری از تیم های لیگ کوچک است ، از جمله شرکت سه گانه Cubs ‘Triple-A ، اما هرگز میزبان یک بازی لیگ بزرگ نبوده است.

حتما بخوانید:
NFL Week 15 Change Schedule: بسته بندی کنندگان و صورتحساب های بین چهار تیم تا شنبه برابر می شوند
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید