[ad_1]

john-dorsey-browns.jpg

به ندرت در مسابقات NFL ، هر مدیر کل یک سومین بار برای هدایت یک تیم به دست می آید ، اما جان دورسی مدیر کل و روسای سابق Browns ممکن است فرصتی برای مقاومت در برابر اختلافات داشته باشد.

منابع اتحادیه گفتند که جیدز هیوز ، که قبلاً دو جستجو تحت سلطه جنرال موتورز در دورسی انجام داده بود ، در رهبری کارکنان با سابقه بسیار بالا باقی ماند و از نظر او در مورد افتتاحیه هوستون ، که در آن شرکت هیوز منجر می شود. جستجوی Texans برای بسیاری از افراد در لیگ گیج کننده است ، مالک Cal McNair هرگز مجبور به استخدام در چنین مقیاسی نبوده و حدس و گمان های زیادی در مورد نقشی که او در استخدام مدیر عملیات فوتبال Jack Jackby با شرکت جستجوگر Korn Ferry بازی می کند ، اداره می کند. از هیوز

منابع متعددی که از اوضاع آگاه هستند می گویند با وجود اقامت کوتاه دورسی در کلیولند ، جایی که استخدام مربی جدید فردی کیتس در سال 2019 منجر به شروع مجدد آن پس از یک فصل شده است ، هیوز همچنان یک طرفدار است. براون ها به احتمال زیاد با لیستی که دورسی تا حدود زیادی ساخته است ، راهی پلی آف می شوند و دورسی همچنین با اریک بینیمی ، دستیار سرمربی رئیسی ارتباط دارد. Bieniemy تقریباً به طور قطع فرصت خواهد داشت تا در ماه ژانویه مجدداً با چند تیم مصاحبه کند و منابع گفتند که دشاون واتسون ، مهاجم تگزاسی یکی از طرفداران بزرگ Bieniemy است (او مربی دوست واتسون ، پاتریک ماهومس ، مهاجم تیم های Heads است).

اگرچه نگرانی هایی در مورد بی تجربگی و ساختار سازمانی مک نایر و کمبود پیش نویس هوستون وجود دارد ، واتسون یک مهاجم نخبه است که بهترین فصل زندگی حرفه ای خود را پشت سر می گذارد و تنها حضور او کار را جذاب می کند. چندین بازیکن خریداری شده توسط دورسی یا آموزش دیده توسط دورسی به شروع 8-3 براون ها دامن زدند ، از جمله Nick Chub و Karim Hunt و Miles Garrett ، مدافع MVP ، در حالی كه هنوز برای اولین انتخاب بیكر میفیلد حکم صادر نشده است.

ریشه های دورسی توسط خواننده قدیمی Packers ، ران ولف هدایت می شود ، که به دنبال جستجوی صفوف جلوی در مطب است و چندین نفر که از اوضاع هوستون اطلاع دارند ، تأیید کرده اند که نام او با تگزاسی ها ترکیب شده است. که هیوز همچنان به کار خود علاقه دارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر