یافتن یک مدیر کل از تگزاس: انتظار می رود مدیر عامل سابق Browns ، جان دورسی ، با هوستون مصاحبه کند


به ندرت در مسابقات NFL ، هر مدیر کل یک سومین بار برای هدایت یک تیم به دست می آید ، اما جان دورسی مدیر کل و روسای سابق Browns ممکن است فرصتی برای مقاومت در برابر اختلافات داشته باشد.

منابع اتحادیه گفتند که جیدز هیوز ، که قبلاً دو جستجو تحت سلطه جنرال موتورز در دورسی انجام داده بود ، در رهبری کارکنان با سابقه بسیار بالا باقی ماند و از نظر او در مورد افتتاحیه هوستون ، که در آن شرکت هیوز منجر می شود. جستجوی Texans برای بسیاری از افراد در لیگ گیج کننده است ، مالک Cal McNair هرگز مجبور به استخدام در چنین مقیاسی نبوده و حدس و گمان های زیادی در مورد نقشی که او در استخدام مدیر عملیات فوتبال Jack Jackby با شرکت جستجوگر Korn Ferry بازی می کند ، اداره می کند. از هیوز

منابع متعددی که از اوضاع آگاه هستند می گویند با وجود اقامت کوتاه دورسی در کلیولند ، جایی که استخدام مربی جدید فردی کیتس در سال 2019 منجر به شروع مجدد آن پس از یک فصل شده است ، هیوز همچنان یک طرفدار است. براون ها به احتمال زیاد با لیستی که دورسی تا حدود زیادی ساخته است ، راهی پلی آف می شوند و دورسی همچنین با اریک بینیمی ، دستیار سرمربی رئیسی ارتباط دارد. Bieniemy تقریباً به طور قطع فرصت خواهد داشت تا در ماه ژانویه مجدداً با چند تیم مصاحبه کند و منابع گفتند که دشاون واتسون ، مهاجم تگزاسی یکی از طرفداران بزرگ Bieniemy است (او مربی دوست واتسون ، پاتریک ماهومس ، مهاجم تیم های Heads است).

حتما بخوانید:
نتایج مایک تایسون در برابر روی جونز جونیور: آهنین مایک برنده می شود در حالی که اسنوپ داگ نمایش را می دزدد

اگرچه نگرانی هایی در مورد بی تجربگی و ساختار سازمانی مک نایر و کمبود پیش نویس هوستون وجود دارد ، واتسون یک مهاجم نخبه است که بهترین فصل زندگی حرفه ای خود را پشت سر می گذارد و تنها حضور او کار را جذاب می کند. چندین بازیکن خریداری شده توسط دورسی یا آموزش دیده توسط دورسی به شروع 8-3 براون ها دامن زدند ، از جمله Nick Chub و Karim Hunt و Miles Garrett ، مدافع MVP ، در حالی كه هنوز برای اولین انتخاب بیكر میفیلد حکم صادر نشده است.

ریشه های دورسی توسط خواننده قدیمی Packers ، ران ولف هدایت می شود ، که به دنبال جستجوی صفوف جلوی در مطب است و چندین نفر که از اوضاع هوستون اطلاع دارند ، تأیید کرده اند که نام او با تگزاسی ها ترکیب شده است. که هیوز همچنان به کار خود علاقه دارد.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme