گونزاگا فعالیت های بسکتبال را به دلیل مشکلات COVID-19 در این برنامه تا 14 دسامبر متوقف می کند


USATSI

چهار مسابقه برنامه ریزی شده بعدی گونزاگا شماره 1 به دلیل مشکلات COVID-19 تیم طبق برنامه انجام نمی شود ، زیرا طبق بیانیه روز یکشنبه برنامه Bulldogs مسابقه را تا 14 دسامبر متوقف می کند. بیلور توافق دوجانبه ای را برای لغو نمایش های 1 و 2 برنامه ریزی شده خود انجام داد.

یک بازیکن گونزاگا و یکی دیگر از اعضای بازی مسافرتی بازی Baylor از نظر COVID-19 مثبت بودند و بازی را مجبور به پایان دادن کردند. اگرچه انتظار می رود گونزاگا و بایلور برای برنامه ریزی مجدد بازی مورد انتظار خود را برنامه ریزی کنند ، اما مشخص نیست که آیا بولداگ ها سعی می کنند از چهار بازی که در روزهای آینده تحت تأثیر قرار می گیرند ، برنامه دیگری را برنامه ریزی کنند.

گونزاگا قرار بود روز سه شنبه میزبان ایالت تارلتون ، پنجشنبه دانشگاه جنوبی و دوشنبه آینده آریزونا شمالی در آیداهو باشد. سپس مسابقه برنامه ریزی شده بعدی آنها در 19 دسامبر در CBS برابر تیمی از آیووا است که در حال حاضر در جایگاه 3 ملی قرار دارد. هیچ یک از چهار بازی تحت تأثیر استراحت گونزاگا در برابر مخالفان چادر نیست ، اما وقفه ضربه ای به حرکت بولداگ ها در ابتدای فصل خواهد بود.

بولداگ ها با هدایت سه نفر باسابقه جوئل آیایی ، کوری کیسپرت و درو تیم ، همراه با هجوم استعدادهای جدید به جالین سوگز تازه وارد و آندرو نمبارد ، نقل و انتقالات فلوریدا ، رتبه بندی نظرسنجی فصل اول خود را در دو هفته اول این فصل تقویت کردند. اول ، آنها سپس رد کردند – نه. 6 کانزاس برای شروع فصل و پس از آن پیروزی های باکیفیت مقابل آبرن و شماره 11 ویرجینیا غربی است.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>