[ad_1]

deshaun-watson.jpg

روز شکرگذاری برای هواداران شیرهای دیترویت یک روز تلخ بود زیرا تیم آنها توسط هوستون تگزاس با نتیجه 41-25 منهدم شد ، اما این باخت منجر به برکناری سرمربی مت پاتریشیا شد. روز شنبه ، شیرها رسماً اعلام کردند که از پاتریشیا و مدیر کل باب کوین جدا شده اند و هواداران خوشحال شیر با اهدای خیریه به بازیکنی که آخرین میخ را به دفتر تابوت در دفتر جلوی دیترویت زد ، جشن گرفتند. طبق گفته ایان راپوپورت از شبکه NFL ، هواداران شیر به بنیاد خیریه Deschawn Watson سرازیر شدند تا از عملکرد او در روز پنجشنبه قدردانی کنند.

واتسون یکی از بهترین بازی های فصل خود را در برابر شیرها ثبت کرد ، زیرا 17 گل از 25 پاس گل برای 318 یارد و چهار تاچ داون داد. او در زمین انداختن توپ پایین متوقف شد و شماره 1 وی ویل فولر شش بازی از 17 نمایش واتسون را در مجموع 171 یارد و دو تاچ داون گرفت.

بنابر گفته وب سایت آنها ، بنیاد واتسون به “آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، مسکن و سایر اهداف خیرخواهانه که به خانواده ها و جوانان در جوامع محروم کمک می کند” اختصاص دارد و از صبح روز یکشنبه بیش از 1000 دلار کمک مالی کرده است. گزارش شده است که بسیاری از هواداران 13 دلار به 13 پیروزی پاتریشیا در طول اقامت خود در دیترویت اهدا کردند. در طول دو فصل و نیم به عنوان سرمربی ، پاتریشیا با رکورد 13-29-1 (نرخ برنده .314.) به پایان رسید. برای مرجع ، جیم کالدول ، که جای پاتریشیا را گرفت ، برای دوره تصدی خود در دیترویت 36-28 (سود 563 درصدی) را تجربه کرد. به گفته راپوپورت ، واتسون با تأمین 100 نفر برتر با صرف یک وعده ناهار رایگان در Lefty’s در دیترویت ، همان رستورانی است که اوایل این هفته پیش غذای تگزاسی ها را تهیه کرده و به این کمک مالی پاسخ خواهد داد.

با رفتن به این فصل ، مشخص بود که هم پاتریشیا و هم کوین روی صندلی داغ بودند. در اوایل دسامبر سال 2019 ، مارتا فورد ، مالک وقت و معاون رئیس جمهور وقت (صاحب فعلی) شیلا فورد هامپ نامه ای سرگشاده به هواداران نوشتند که “انتظارات ما این است که شیرها مدعی بازی های پلی آف در سال 2020 باشند.” پس از بیرون آمدن پاتریشیا ، شیرها به عنوان سرمربی موقت به هماهنگ کننده تهاجمی دارل بول متوسل می شوند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر