گزارش ها از برونکوس درخواست کرد و از داشتن یکی از مربیان خود برای بازی در خط دفاع در هفته 12 محروم شد


جوشوا سی کروئی / اورلاندو سنتینل / سرویس خبری تریبون از طریق گتی ایماژ

بازی Denver Broncos و New Orleans Saints در هفته 12 یک مسابقه اجباری خواهد بود ، اما دلیل خوبی ندارد. بعد از اینکه جف دریسکل ، مهاجم خط حمله برونکوس در اوایل این هفته آزمایش COVID-19 را مثبت اعلام کرد ، سه بازیکن خط حمله دیگر در لیست دنور مخاطرات پر خطر ، نزدیک قلمداد می شوند و مجاز به انجام بازی روز یکشنبه در کمتر از 24 ساعت قبل از شروع هستند. با هیچ کس برای شروع در خط حمله ، Broncos یک برنامه پشتیبان داشت – و شامل یک کمک مربی بود.

طبق گفته مایک کلیس از 9 نیوز ، Rob Calabrese مربی کنترل کیفیت تهاجمی تمرین روز شنبه را نقض کرد و تیم از لیگ پرسید که آیا او می تواند Calabrese یا دستیار مربی دیگری را که در لیست فعال خود در کالج به عنوان بازیکن خط حمله بازی می کند ، به خدمت بگیرد کنار آمدن روز یکشنبه طبق گزارشات لیگ این ایده را رد کرد.

کالابرزی آخرین بار در سال 2012 در دانشگاه فلوریدا مرکزی به عنوان یک سالخورده با پیراهن قرمز بازی کرد. او کار اداری خود را به عنوان یک بازیکن خط حمله آغاز کرد ، اما در مدت حضور خود در اورلاندو نیز برای یک جانشین گسترده بازی کرد. Calabrese در ژانویه 2019 به عنوان مربی کنترل کیفیت تهاجمی توسط Broncos استخدام شد. دیگر دستیار دنور که علاقه به ارتقا داشت جاستین راسکاتی بود که یک مربی کنترل کیفیت نیز است. راسکاتی چندین سال را در لوئیزویل گذراند ، اما برای خاتمه کار اداری خود در سال 2004 به جیمز مدیسون نقل مکان کرد. اگرچه این مربیان چندین سال است که فوتبال بازی نمی کنند ، اما حداقل این تخلف را به اندازه کافی برای انجام آن می دانند.

حتما بخوانید:
نتایج مایک تایسون در برابر روی جونز جونیور: آهنین مایک برنده می شود در حالی که اسنوپ داگ نمایش را می دزدد

انتظار می رود با تمام خط حمله های دنور ، مربی گسترده ، کندال هینتون ، موقعیت سیگنال شروع را یکشنبه بدست آورد. محصول Wake Forest در سال 2019 به طور گسترده توزیع شد ، اما چهار سال قبل از آن پخش شد. درباره گیرنده جدید گسترده Broncos که به عنوان بازیکن خط حمله راه اندازی شده است ، در اینجا بیشتر بیاموزید.




منبع: pencil-news.ir