[ad_1]

usatsi-15202917-168392141-lowres.jpg
تصاویر امروز ایالات متحده آمریکا

فقط برای اولین بار در این هفته بود که داگ پدرسون به فرصت استعفا از وظایف خود به عنوان سرمربی عقاب های فیلادلفیا اعتراف کرد. مطابق با پرسشگر در فیلادلفیابا این حال ، جف مک لاین ، پدرسون ، هفته هاست که این مسئولیت ها را تقسیم می کند. نه تنها این ، برای مک لین ، بلکه او می تواند به سایر دستیارهای تهاجمی – یعنی هماهنگ کننده بازی عبوری Press Taylor – نیز نقش بزرگتری برای بازی بدهد که این یکشنبه مقابل Green Bay Packers آغاز می شود.

البته عقاب ها در سال 2020 به ویژه در سمت حمله توپ ، سخت جنگیدند. علی رغم لیگ های میانی یا 10 نمایش برتر در چهار سال اول پدرسون در راس کارکنان ، این واحد امسال شرط بندی کرده است و در بخش های بد تاریخ 28 ام در بخشهای بازی قرار دارد. اگرچه تغییر در فراخواندن بازی برای تیمی که با مشکلات توهین آمیز زیادی روبرو بوده نتیجه طبیعی است ، اما پدرسون اغلب این شغل را به عنوان یکی از ارزشمندترین مسئولیت های خود به عنوان سرمربی تبلیغ می کند.

بنابراین قابل توجه است که او اعلام کرد که علیرغم اخراج عمومی از هرگونه تغییر در رویکردش ، در بازی های اخیر “تسلیم کنترل” را به تیلور آغاز کرده است. دستیار ارشد حمله تهاجمی ، ریچ Scangarello وظیفه دارد موقعیت های دو دقیقه ای عقاب ها را در طول فصل برای McLean فراخوانی کند ، نقشی که قبلاً توسط هماهنگ کننده های بازنشسته مایک گرو و فرانک ریچ بازی می کردند. اما تیلور ، که قبل از سال 2020 توسط مربی خط حمله ارتقا یافت ، آماده است تا حرف های بیشتری در مورد جرم بزند.

اگر برنامه مربیگری تهاجمی عقاب ها پیچیده به نظر برسد ، مک لاین پیشنهاد می کند که این وضعیت قبل از فصل حتی بدتر باشد ، گفت پدرسون در ابتدا نسبت به اضافه کردن Scangarello ، کارمند مدرسه Kyle Shanahan برای حملات سنگین مقاوم بود ، اما در نهایت حساب با فشار استخدام دفتر جلو موافقت کرد. این کاملاً نشان دهنده آشفتگی عقاب ها در 3-7-1 است ، به نظر می رسد بسیاری از مدیران ارشد سازمان در نقص عملکرد سال 2020 نقش دارند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر