گزارش ، کلارس شیلدز با PFL به عنوان قهرمان بوکس زنان به MMA منتقل می شود


طبق گزارش MMA Junkie ، کلارزا شیلدز پس از پیروزی در مسابقات قهرمانی جهان در سه وزن فقط در 10 مبارزه به عنوان یک بوکسور حرفه ای ، نامزد ثبت نام خود شده است تا استعداد خود را به قفس MMA ببرد زیرا دو بار مدال طلای المپیک قرارداد حضور در لیگ مبارزان حرفه ای را امضا کرد. .

شیلدز قبل از اینکه در نوامبر 2016 حرفه ای شود ، در 2012 و 2016 مدال طلا را به دست آورد. تنها در چهارمین مسابقه حرفه ای خود بود که شیلدز عناوین فوق سنگین WBC و IBF را کسب کرد. وی سپس در ششمین مبارزه خود عنوان های WBA و IBF را در وزن میانه اضافه کرد. چهار مبارزه بعد ، او به بخش سبک وزن میان وزن سقوط کرد و برنده مسابقات جهانی WBC و WBO شد.

پیش از این ، نام او با آماندا نونس قهرمان دو دسته UFC و قهرمان سابق UFC و قهرمان فعلی Bellator کریس سایبورگ برای جنگهای رویایی ، یا در قفس یا در حلقه بوکس همراه بود.

اگرچه این تبلیغات به سپرها نرسید ، اما جنگهای جذابی در PFL وجود دارد. این تبلیغ از ساختار “فصلی” استفاده می کند که شامل مسابقات در وزن های مختلف است. در سال 2019 ، کایلا هریسون ، که در همان دو بازی المپیک 2012 و 2016 مدال طلای المپیک جودو را کسب کرد ، عنوان سبک وزن زنان را به دست آورد.

بر اساس این گزارش ، مانند مسیر هریسون ، شیلدز کار PFL خود را با شرکت در نبردهای یک بار به جای رقابت در فصل 2021 آغاز می کند. هریسون قبل از گرفتن طلا برای PFL در سال 2019 ، در سال 2018 همین راه را طی کرد.

شیلدز در ماه فوریه با انتشار ویدئویی در شبکه های اجتماعی ، با لگد زدن به او در تمرین ، این حرکت را آزرده خاطر کرد و گفت “او در مورد انتقال جدی است”.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>