گرگ مک گاریتی مدیر ورزشی جورجیا در پایان سال بازنشسته می شود


گرگ مک گاریتی مدیر ورزشی گرجستان در تاریخ 31 دسامبر بازنشسته خواهد شد. مک گارتی از سال 2010 که جایگزین دیمون ایوانز شد ، مدیر ورزشی جورجیا بود. جوش بروکس معاون ارشد ورزش ، تا زمان تعیین معاون دائمی مک گاری ، مدیر ورزشی جورجیا خواهد بود.

مک گارتی در بیانیه ای گفت: “من بازنشسته می شوم ، چون می دانم انجمن ورزشی ما تحت رهبری قوی او در دستان بزرگی است.” “برای مربیان ، کارکنان ورزش و دانشجویان ورزشکار – شما در طول دهه گذشته بهترین کار من را انجام داده اید و از تعهد خود به تعالی در دو و میدانی متشکریم. شما قلب و روح برنامه ما هستید و من واقعاً مفتخرم که به عنوان یک مدیر ورزشی در کنار شما خدمت می کنم. سرانجام ، از دانش آموختگان ، اهدا کنندگان و هواداران ما برای حمایت بی دریغ از دو و میدانی در گرجستان متشکریم. طرفداران ورزش کالج هیچ پایگاه بهتری از Bulldog Nation ندارند. “

مک گارتی چندین تصمیم اساسی گرفت که آینده دو و میدانی در جورجیا را رقم زد. وی تصمیم گرفت بعد از فصل فوتبال 2015 به سود مدافع سابق بولداگز و دستیار مربی آلاباما کربی اسمارت از مارک ریخت نقل مکان کند. بولداگ ها سه عنوان پیاپی SEC East ، 2017 Championship Championship Championship را به دست آوردند و پس از فصل 2017 در مسابقات قهرمانی پلی آف آف کالج 2018 بازی کردند.

او همچنین در تلاش مربیگری برای جایگزینی مربی بسکتبال مردان مارک فاکس پس از فصل 18-2017 است. این جستجو منجر به استخدام مربی سابق ایندیانا ، تام کرین شد. بولداگ ها در فصل دوم خود در 2019-20-20 فقط به 16-16 رسیدند ، اما Crean آنتونی ادواردز را استخدام کرد ، که در مینسوتا تیمبرولوز به مقام 1 در پیش نویس NBA 2020 رسید.

حتما بخوانید:
احتمال Heads در مقابل Raiders ، Line ، Spread: انتخابات شب فوتبال یکشنبه ، پیش بینی های مدل 114-74

مک گارتی منجر به چندین مورد بهبود در امکانات جورجیا شد ، از جمله ساخت یک مکان جدید فوتبال و بازسازی کلوزئوم استگمن ، صحنه بسکتبال این مدرسه.

رئیس دانشگاه جیر دبلیو مورهد در بیانیه ای گفت: “من می خواهم از گرگ به خاطر خدمات برجسته خود به دانشگاه جورجیا تشکر کنم.” “گرچه امیدوارم گرگ به عنوان مدیر ورزشی ما برای چندین سال دیگر ادامه دهد ، من تصمیم او و شریل را برای شروع فصل جدیدی از زندگی او درک و قدردانی می کنم. پس از افزایش بیشتر برنامه ورزشی ما در صحنه ملی. من به ویژه از رهبری استثنایی Greg که در طی همه گیری ارائه داده قدردانی می کنم. صدای آرام و ثابت او در اینجا و در جلسات SEC از دست خواهد رفت.

مک گاری ، 66 ساله ، یک تنیسور سابق در جورجیا است که از سال 1977 تا 1981 به عنوان مربی تنیس بانوان خدمت می کرد. وی تا سال 1992 در نقش های مختلف اداری در بخش دو و میدانی کار کرد ، زمانی که به عنوان مدیر ورزشی در یک رقیب استخدام شد فلوریدا
منبع: pencil-news.ir