[ad_1]

NFL: کابوی های دالاس در سیاتل سیهاوکس
Jo Nicholson-USA TODAY Sports

شب گرگ اولسن پس از آنکه در چهارم چهارم چهارشنبه چهارشنبه یک بازی فوتبال با کاردینال های آریزونا از ناحیه پا آسیب دید ، سربازان پیشکسوت را به سرعت اخراج کرد. مصدومیت با بازی 11:25 دقیقه در بازی چهارم رخ داد و به نظر تماس نداشت. اولسن در یک بازی اول و 15 برای سیاتل در خط 39 حیاطی خود در بالای ترکیب قرار داشت و به نظر می رسید که به سمت راست می آید تا سعی کند در بالای مسیر خود حرکت کند.

اولسن قبل از قرنطینه شدن در رختکن و رسما تعطیل شدن ، کمک به او را عزل کرد ، به او کمک کرد تا برکنار شود و مدت کوتاهی را در چادر پزشکی آبی گذراند.

پس از مسابقه ، پیت کارول مربی در جریان کنفرانس ویدیویی پس از بازی به خبرنگاران گفت که اولسن از ناحیه پا از ناحیه پا از ناحیه آسیب دید و مشخص نیست که آیا او می تواند در این فصل دوباره بازی کند یا خیر.

اولسن پس از امضای قرارداد یک ساله به ارزش 7 میلیون دلار در اواسط ماه فوریه ، در اواسط اولین فصل حضور خود در تیم Seahawks قرار دارد. قبل از فرود در سیاتل ، او 9 فصل قبل را به عنوان عنصری اصلی در جرم کارولینای پانترز گذراند. سه بار طرفدار بولر هر دو گل را 20 یارد گرفت و قبل از آن که در هفته 11 با این آسیب دیدگی پایین بیاید. در این سال ، اولسن 21 پذیرش برای 204 یارد داشت و پنجشنبه شب هم یک مسابقه را تجربه کرد.

اگر اولسن قرار است بقیه فصل را از دست بدهد ، سیاتل از عزیزانشان ویل دیسلی و جیکوب هلیستر مراقبت می کند تا کفش های آنها را پر کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر