گرفتن آژانس های رایگان از NBA در سال 2020 ، روز 2: ایباکا یک تغییر دهنده بازی برای کلیپرز است ، یک طرف دیگر از داستان هایوارد


آژانس رایگان دو روزه ، بیشتر افراد مشهور خارج از هیئت مدیره هستند. این شامل بوگدان بوگدانوویچ نمی شود ، که بسیار سرگرم کننده است ، زیرا روز دوشنبه به نظر می رسید که واقعاً در بازار عرضه نخواهد شد.

به عنوان پیگیری اقدامات روز 1 من ، در اینجا هفت فکر برای روز 2 آورده شده است:

یک معامله بزرگ دیگر در لس آنجلس

سرژ ایباکا MLE (دو سال ، 19 میلیون دلار) را برای پیوستن به کاخی لئونارد گرفت ، شاید مهمترین حرکتی باشد که هر یک از مدعیان در این فصل انجام داده است. تضاد با مونترزل هارل اجتناب ناپذیر است ، بنابراین بیایید فقط به آن برسیم: هر دو بابت این حقوق (یکسان) چانه می زنند ، اما ایباکا با لس آنجلس کلیپرز بسیار بهتر جور در می آید. ایباکا نیز بهتر می تواند با لس آنجلس لیکرز جا بیفتد.

هارل در بلوک دوم شیمی زیبایی با لو ویلیامز داشت و می توانست چیزی مشابه با دنیس شرودر ایجاد کند. حریفان در دفاع از شرودر در پلی آف به او حمله خواهند کرد ، اما به همان روشی که در مقابل او و ویلیامز قرار گرفتند. نسخه 31 ساله ایباکا مانند هارل یک فاصله دهنده عمودی نیست و همان تهدید توپ با دستان او نیست. با این حال ، او یک مدافع فوق العاده عالی است و شوت او بازی را به معنای واقعی تغییر می دهد.

Ibaka به کلیپرز اجازه می دهد تا 5 برابر راه JaMychal Green بازی کند ، بدون اینکه اندازه و محافظت از چرخ را از بین ببرد. این شلیک مسدود کننده غالب در روزهای رعد و برق نیست ، اما از آن زمان مهارت و احساس آن بهبود یافته است. اگرچه نیازی به جایگزینی ایویکا زوباک به عنوان یک بازیکن اصلی نیست ، اما او مطمئناً برخی از مسابقات پلی آف را تعطیل می کند. ایباکا و مارک گاسول دارای یک سیستم دسته مشابه با تورنتو رپتورز بودند.

یکی از دلایلی که رپتورز در سال 2019 به عنوان قهرمانی دست یافت و پس از کاوهی چنان مقاوم باقی ماند این بود که مجبور نبودند با کسی بازی کنند که 3 ثانیه نتواند شوت بزند یا در حالت دفاعی بماند. کلیپرها کاملاً در آنجا نیستند ، اما اکنون که ایباکا جای هارل است ، در پلی آف انعطاف پذیرتر و آسیب پذیرتر هستند.

وجه دیگری از داستان هایوارد

من شارلوت هورنتز را برای پرداخت بیش از حد گوردون هایوارد جمع نمی کنم. همکار من سام کوین قبلاً آنها را به آتش کشیده است و شما احتمالاً نیازی به توضیح ندارید که چرا تیمی به جای آنها نباید 120 میلیون دلار برای یک بازیکن 30 ساله با این سابقه آسیب دیدگی هزینه کند. یک دقیقه قیمت را از او کم کنید یا حتی تصور کنید اگر شارلوت به جای 30 میلیون دلار در هر فصل حدود 9 میلیون دلار به او پرداخت کند.

کاملاً از نظر نیازهای تیمی ، هیوارد به هورنت کمک می کند. از طریق چندین دفتر کار و مربیان اصلی – و یک تغییر نام! – این فرنچایزی است که بیشتر دهه گذشته را در جستجوی بازیکنی با بال با مهارت خود صرف کرده است. شکست لنس استیونسون را به خاطر می آورید؟ در مورد وحی مطلقی که نیکولا باتوم قبل از دریافت حقوق خود به نظر می رسید چطور؟ هایوارد می تواند شوت ایجاد کند و کف را پاک کند ، بنابراین دفاعیات باید همیشه این مورد را در نظر بگیرند. تسلیم شدن وی حتی بیشتر از نتیجه اش به LaMelo Ball ، Miles Bridges و PJ Washington کمک خواهد کرد.

با این حال ، هیوارد فقط برای کسی که سازمان یافته تر جنایت را انجام می دهد بوستون را ترک نخواهد کرد. در ابتدا سلتیکس هیوارد را به عنوان بهترین بازیکن خود انتخاب کرد و از فصلی که 26.9 درصد استفاده کرد ، کمی بالاتر از فصل گذشته کمبا واکر بود. از تقصیر او ، او 20 درصد مصرف کننده شد. او هر از گاهی شب بزرگی را به ثمر می رساند ، اما این وظیفه او نبود. اگرچه رفتن به شارلوت همان بازگشت به جاز یوتا از چهار سال پیش نیست ، اما او فرصتی خواهد داشت که نشان دهد هنوز هم می تواند آن را پر کند.

اجازه بدید ببینم.

(یک نکته مهم: همانطور که در حال حاضر ایجاد شده است ، هورنتز واقعاً فضای زیادی برای کشش هیوارد ندارد. من حدس می زنم هنگام شروع فصل ، لیست شامل هر چهار هیوارد ، بال ، Devonte ‘Graham و تری روزیر نباشد.)

گرما او را دور کرد

به عبارت دقیق ، هیت ها او را رها نکردند ، زیرا آنها جایگزین جای کراودر و دریک جونز جونیور شدند. با Moe Harkless (یک سال ، 3.6 میلیون دلار) و اوری بردلی (دو سال ، 11.6 میلیون دلار ، با گزینه تیم). با این حال ، میامی به هدف خود عمل کرده است: حفظ گوران دراگیچ (دو سال ، 37.4 میلیون نفر با گزینه تیم) و باقی ماندن در رقیب بدون انعطاف پذیری خود تا سال 2021.

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

گرما حتی ممکن است بهبود یافته باشد. همانطور که دفاع در فصل گذشته انعطاف پذیر بود ، آنها هرگز کسی را نداشتند که بتواند مدافعان را در نقطه حمله بشکند. اکنون آنها بردلی را دارند که بهترین ویژگی او فقط همین است. در سیستم میامی ، او همچنین سهم خود را از ترتیب به عنوان برش دریافت خواهد کرد.

یکی از تجملات داشتن یک مربی نخبه این است که می توانید به او اعتماد کنید تا ترکیب تیمش را در صورت نیاز در پلی آف ترکیب و مطابقت دهد. بردلی نوع دیگری از سلاح دفاعی را به او می دهد که می تواند در برابر ستاره ها بسیار حیاتی باشد.

Spoelstra همچنین باید Harkless را به صورت انتخابی به کار گیرد ، زیرا او تیراندازی با آمادگی کمتر و دقت کمتری نسبت به Crowder دارد. وقتی او با تیم Portland Trail Blazers بود ، حریفان او را در محیط نادیده می گرفتند و جونز به همین دلیل به سختی می توانست در پلی آف بازی کند. با این حال ، Harkless بسیار ارزان تر از Crowder ظاهر شد ، و طول و سرعت پاها آن را به یک ارتقا protective محافظتی در مسابقات خاص تبدیل می کند.

میامی 15 بازیکن تحت قرارداد دارد ، اما ممکن است این کار انجام نشود. استثنای تجاری آن 7.5 میلیون دلار است ، رقمی که برای جلوگیری از مالیات لوکس به اندازه کافی پایین است. اگر Heat تصمیم بگیرد MLE را بین بردلی و Harkless تقسیم کند ، استثنای دوسالانه 3.6 میلیون دلاری هنوز وجود دارد. و از آنجا که اکثر بازیکنان آنها به طور موثر قراردادهای منقضی شده دارند ، در مهلت معاملات فرصت دارند تا بازیکنان خود را اضافه کنند.

خورشیدهای برنده دوباره اعتصاب می کنند

کراودر با قراردادی سه ساله به ارزش 30 میلیون دلار به فونیکس سانز پرید و اگرچه تولید او از تیمی به تیم دیگر متفاوت است ، اما دلیلی برای انتظار کارآیی او نسبت به میامی وجود ندارد. ققنوس ماهها بین شروع داغ و پرتاب حباب زیر رادار بود ، اما در تمام مدت یک سیستم حمله گرم را اجرا می کرد. این محیط ترجیحی کراودر است و حضور او ترکیبی مانند بازیکنان باسابقه و جوان مانند میامی را به سان ها می بخشد.

ساعاتی پس از افزودن كراودر ، ققنوس با مشتری سرسخت دیگری موافقت كرد: جون كارتر برای سه سال و 11.5 میلیون دلار امضا مجدد امضا می كند ، كه این یك سرقت در بزرگراه است ، اگر تیراندازی 3 درصدی 42.5 درصدی او تصادفی نبود. دوست نداشتن خط دفاعی کارتر غیرممکن است و محافظ 6 فوت آنقدر قدرتمند است که سانز بتواند از بازی با کریس پل دور شود ، همان روشی که رپتورها از کایل لوری و فرد ون ولت استفاده می کنند. اگر کارتر ، کامرون پین و بازیکن آزاد و آزاد Dario Saric در این فصل کلیک کنند ، همانطور که در اورلاندو انجام دادند ، ققنوس می تواند یکی از بهترین تیم های دوم لیگ را داشته باشد ، در حالی که کراودر یا کامرون جانسون در لیگ 4 بازی می کنند.

بروکلین یک سوراخ دیرینه را پر می کند

برای تیمی که از کوینسی اسی ، ترور بوکر ، لوئیس اسکولا ، آنتونی بنت ، اندرو نیکلسون ، جاستین همیلتون ، دانته کانینگام ، تیموفی موزگوف و تایلر زلر به عنوان 5 برانکارد در فصل 17-2016 و 2017-2018 استفاده می کند ، شبکه های بروکلین تعجب آور بود. از آن زمان تاکنون از آنها محروم شده است. (بله ، من به شما قول می دهم ، موزگوف و زلر تشویق شدند که به سه گلوله در بروکلین شلیک کنند. من آنجا بودم.)

هنگامی که مرکز پشتیبان اد دیویس در مرحله پلی آف 2019 مقابل فیلادلفیا 76ers مصدوم شد ، جارد دادلی و Rhonda Hollis-Jefferson برای بازی یک توپ کوچک 5 مداخله کردند ، اما دادلی فقط کشش کمی را ارائه داد و هالیس-جفرسون هیچ حرکتی را ارائه نداد. فصل گذشته ، نت ها جارت آلن و دی آندره جوردن را در وسط فلج کردند و رودیون کوروچ لاغر وقتی که جوردن در حباب نبود ، به مرکز ذخیره پیوست. فراتر از دیدار مجدد با کوین دورانت ، به همین دلیل مهمترین معامله بروکلین با جف گرین مهم است.

حتما بخوانید:
غول ها نقایص زیادی دارند اما کافی نیست که عنوان قهرمانی NFC East را برای آنها رقم بزند ، جایی که شش برد باید کافی باشد.

سبز 34 ساله فصل گذشته نتوانست جای خود را با موسیقی جاز پیدا کند ، اما پس از فرود با موشک های هوستون به یک قسمت مهم چرخش تبدیل شد. در هوستون ، گرین در پایان کار خود به عنوان یک مرکز به سرنوشت خود پی برد ، 3 ثانیه بیشتر از همیشه تغییر و شلیک کرد.

اگر هر دو جردن و آلن همچنان در این مکان حضور داشته باشند ، نت ها از گرین نمی خواهند که تقریباً در این فصل مرکز بازی کند. او آنها را می دهد گزینه برای بازی در یک پنج ، اما اگر او در گوشه ای بایستد و قدرت را به جلو بازی کند ، نقش او خیلی متفاوت نخواهد بود. کار گرین با موشک ها دقیقاً نشان داد که چگونه او می تواند دورانت ، کایری ایروینگ و هر نمایشنامه دیگر بروکلین را تکمیل کند.

در مورد اینکه بروکلین سعی دارد با یک سوپراستار سوم معامله کند سر و صدا زیادی به پا شده است. مانند دیگر تیم مرتبط با جیمز هاردن ، با این وجود ، نت ها برای موفقیت در خارج از فصل مجبور نیستند یک فیلم پرفروش بسازند. مانند گرین ، لاندری شامت و بروس براون تازه واردان بازی هایی دارند که به طور خاص برای حمایت از ستاره ها طراحی شده اند. و گرچه به نظر می رسید یک اتفاق عملی باشد ، تسویه حساب برای نگهداری جو هریس (چهار سال ، 75 میلیون دلار) نیز شایسته تشویق است.

در ستایش گریزلی

ممفیس پست است. دفتر جلو ، که همچنان به سرقت بازیکنان خوب در این پروژه ادامه می دهد ، بازیکنان جوان خود را نیز در قراردادهای سودآور نگه داشته است. معامله چهار ساله 35 میلیون دلاری د آنتونی ملتون احتمالاً مورد علاقه من در تمام فصل است و 9 میلیون دلار بازداشت جان کنچار به مدت چهار سال می تواند یک سرقت بزرگ باشد. (هنوز مشخص نیست که آیا Konchar گزینه های قرارداد یا سال های غیر تضمینی در قرارداد را دارد).

ملتون ، یک نگهبان 6-2 با بازوی بال 6-8 ، شوت لرزانش را با یک دفاع خفه کننده ، یک پاس مطمئن و یک ریباند مسخره برای قد خود جبران کرد. کنچار ، وینگر 6-7 ، تنها کسری از تجربه ملتون در NBA را دارد ، اما یک تحلیلگر محبوب است. کلیک هایی مانند “بازیکن برنده” و “چسب” تجربه کنچار را جلب نمی کند ، بلکه اعمال می شود: او همیشه سریع است و همیشه تصمیمات خوبی می گیرد و از دو طرف بدون اینکه در مرکز توجه هر یک باشد بازی می کند. اگر این بازیکن غالباً گمنام جایگاهی را در چرخش گریزلیز بدست آورد و خود را به عنوان یک بازیگر نقش سطح بالا معرفی کرد ، شوکه نشوید.

کنچار و ملتون بازیکن آزاد بودند. من تعجب می کنم که این قراردادها برای جلوگیری از امضای برگه های پیشنهاد در جای دیگر کافی بود.

در آتلانتا غواصی یا شنا کنید

پس از افزودن دنیلو گالیناری (سه سال ، 61.5 میلیون دلار) در روز اول آژانس رایگان ، هاوكس با كریس دان (دو سال ، 10 میلیون دلار با گزینه بازیکن) ، راجون رونو (دو سال ، 15 میلیون دلار) به توافق رسیدند. ) و هنوز هم حدود 20 میلیون دلار فضای محدود دارند.

از نظر تئوری ، هاوکس می تواند بوگدانوویچ را اضافه کند و یا جان کالینز را به جناحین منتقل کند ، یا کم و بیش کامل است. با این وجود به نظر می رسد وقت آن است که برای بالهای جوان خود غرق شوند یا شنا کنند.

گرچه کوین یورتر باید در چرخش آتلانتا یک چهره باقی بماند ، اما در حال حاضر Rondo و Dunn چند دقیقه از منطقه پشتی فاصله خواهد داشت. در مورد Cam Reddish و De’Andre Hunter ، زمان بازی رایگان که آنها به عنوان تیم های قرعه کشی برای یک تیم در حال بهبودی دریافت می کنند ، باید از گذشته باشد و آنها احتمالاً به طور مستقیم با یکدیگر رقابت می کنند.

در حالت ایده آل ، این امر برای پیشرفت آنها و همچنین افزایش انتظارات و تجربه در انجام بازی های مهم مفید خواهد بود. وقتی افرادی مانند من از تیم هایی مانند هاوکس می خواهند که صبورتر باشند ، مواردی از این دست اغلب ناگفته می ماند.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حرکت بازیکنان خارج از فصل: ردیاب بازیکن آزاد CBS Sports.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.trgates of olympus oyna