گاوچران ها باید با اجازه دادن به بسیاری از لمس ها به تونی پولارد ، میزان کار Ezekiel Elliott را کاهش دهند.


هالووین مدت هاست که از بین رفته است ، اما کابوی های دالاس هنوز در یک فیلم ترسناک گیر کرده اند و خود Ezekiel Elliott نمی تواند از مایکل مایرز فرار کند. آنها در مرگ آرام خود در سال 2020 استراحت کوتاهی داشتند ، زمانی که در هفته یازدهم وایکینگ ها را در مینه سوتا به طرز چشمگیری شکست دادند ، در یک بازی که الیوت با اولین عملکرد 100 متری خود در این فصل کلید پیروزی شد ، اما چهار چند روز بعد ، آنها تقریباً توسط تیم فوتبال واشنگتن مورد اصابت قرار گرفتند تا در این فصل 3-8 فرود بیایند و فقط مقام چهارم NFC شرق را داشته باشند.

اکنون آنها به طور بالقوه یک mini bye تحت COVID-19 فعلی دریافت می کنند یک شیوع در سازمان بلوزهای ریونزو هنگامی که آن بازی برگزار می شود – احتمالاً روز دوشنبه ، 7 دسامبر ، اما اگر بازی Ravens با فولاد دوباره جابجا شود ، این ممکن است در روز پنجشنبه 3 دسامبر برگردد – آنها باید تصمیم بگیرند که چگونه فصل را برای الیوت آغاز کنند. .

با یک یادداشت ، گاوچران ها احساس می کنند که هنوز در حال پیروزی در مسابقات Abyss NFC East هستند ، بنابراین احتمالاً تا زمان ریاضیات به عنوان قهرمان دو بار NFL ادامه خواهند داد. و گرچه واقعیت این است که آنها می توانند راهی برای ایجاد اختلاف بیندیشند ، اما اکنون باید بر روی یک فرمول خطر برای پاداش تمرکز کنند. به عبارت دیگر ، آیا ارزش این است که الیوت را تماماً در معرض خطر قرار دهید – اکنون در پشت خط حمله ای است که به دلیل آسیب دیدگی گوساله ، چندین هفته بدون All-Pro Zack Martin نخواهد بود. یا آنها باید به شدت از تکرارهای او جدا کنند تا به او کمک کنند تا برای شروع مجدد 2021 تحت نظر مایک مک کارتی از او دفاع کند

برای پول من – یا دقیق تر برای 90 میلیون دلار خودشان – جواب باید آخرین باشد.

الیوت نه تنها متوجه یک گام به عقب در تولید بیش از یک جنایت آسیب دیده که اکنون بدون مارتین خواهد بود ، بلکه جنایی است که مدتها بدون دو بار پرسپکات ، کوکب دو طرفه Pro Bowl ، یک جنگنده چپ و قدیمی All-Pro بوده است. تایرون اسمیت ، با شروع از سمت راست با La’El Collins و شروع با انتهای محکم بلیک Jarvin ، تغذیه از اشتباهات ذهنی که بیشتر در اطراف او می چرخد ​​، سعی می کند کارهای زیادی را انجام دهد ، اغلب. خرابکاری از دست رفته او در هفته 12 مقابل واشنگتن پنجمین فصل حضور در این فصل بود و به یک سری چهار بازی پایان داد که در آن پس از رفع مشکل حدود یک ماه قبل از ظهور یکشنبه ، یک بار هم از دست نرفت. گرچه کاملاً ممکن است که الیوت دوباره دست به دست هم بدهد و بیش از 1000 یارد عجله کند ، اما گاوچران ها دوست دارند نسخه های پشتیبان بیشتری از تونی پولارد ببینند – اکنون زمان مناسبی برای عملی کردن این برنامه است.

حتما بخوانید:
علت خشکی پوست چیست؟ چگونه می‌توان آن را درمان کرد؟

به دلیل تمام اشتباهات ذهنی وی به عنوان بازیکن برگشت ، در چند هفته اخیر در خط حمله پشتی ، از جمله بهبود قابل توجهی در دفاع پاس ، قدرتمند شده است. الیوت فعلا و بعداً یک حق رایانه است و این در سازمان بحث برانگیز نیست ، اما هرچه گاوچران ها Pollard را بهبود ببخشند ، شانس بیشتری برای تثبیت خود به عنوان یکی از بهترین لباسهای RB در این ورزش بیشتر می شود. .

این چیزی است که مالک جری جونز نتوانسته است با پویایی DeMarco Murray-Lance Dunbar به آن دست یابد و از زمانی که فلیکس جونز و تاشارد چوپس اضافه شدن شایسته ای به ماریون باربر در 2000s اثبات کرده اند ، در حال تعقیب است.

پولارد در 15 بازی 199 کلیک تهاجمی را به عنوان یک تازه کار ثبت کرده است و در حال حاضر پنج بار نسبت به مقایسه آن در 11 بازی در سال 2 شلیک کرده است و پس از میانگین فقط 8 کلیک تهاجمی در سه هفته اول سال 2020 ، او میانگین 21 بار را ثبت کرده است. ، 25 بازی در هر بازی در هشت بازی گذشته. در مقابل ، پس از میانگین 73 کلیک در هر بازی در سه مسابقه اول سال 2020 ، الیوت شاهد کاهش استفاده از آن بوده است – اکنون در هشت بازی گذشته به طور متوسط ​​50.25 است – این به دلیل این واقعیت است که کابوی ها تقریبا آنها همیشه از پشت بازی می کنند و عامل اصلی دیگر پولارد است که شاهد افزایش است. این مدرکی است بر این که ، علیرغم گفته های گاوچران ها ، آنها در حال جابجایی مقیاس در این فصل به سمت پولارد هستند و نه به عنوان وسیله ای برای کاهش یا کاهش ارزش الیوت.

عکس سر

احتمالاً به این دلیل که در حالی که در یک انتها آنها می خواهند در NFC East زنده بمانند یا حداقل سعی کنند ، حداقل درک کمی از آنچه که آنها با قرار دادن الیوت در پشت تکرار فعلی خط حمله خود را به خطر می اندازند ، وجود دارد.

حتما بخوانید:
جمهوری آذربایجان سفیر ایران تابناک را احضار کرد

و برای کسانی که خارج از سازمان هستند و می گویند: “او پول می دهد ، بنابراین آن را بازی کن!” ، مهم است که توجه داشته باشید که نگاه به خرد چگونه ترسناک است – با توجه به اینکه ماکرو بسیار ارزشمندتر است زیرا می تواند شامل یک جرم مجدد جرم №1 در لیگ در سال 2021 باشد. و بله ، شما می خواهید (در واقع) الیوت را برای کل این سفر بخواهید. نتیجه نهایی این است که گاوچران ها دقیقاً می دانند الیوت چه توانایی هایی دارد ، اما آنها هنوز هم می آموزند که سقف پولارد چطور است و چگونه در جرم قرار می گیرد ، بنابراین توانایی پیروزی بی نهایت کوچک را دارد ، زنگ معمول آن – بارگیری پاها است.

به همین دلیل و برای بیمه آسیب دیدگی ، که می تواند برنامه های تیم را برای کلین شیت 2021 مک کارتی تنظیم کند (بخوانید: مولیگان) ، گاوچران ها باید گاو نر را بنشینند و به گوساله اجازه دهند غذای بیشتری دریافت کند. پنج بازی آخر فصل 2020 چه خواهد بود. هرچه این فیلم ترسناک در حال پایان یافتن است ، آنها می توانند با نوشتن بزرگترین بازیکن ستاره باقی مانده روی صفحه ، از بدبختی بیشتر جلوگیری کنند – قبل از اینکه خیلی دیر شود و آرزو کردند
منبع: pencil-news.ir