کیوان بنت بازیکن خط خط تنسی پس از دستگیری به اتهام مواد مخدر و اسلحه از تیم آزاد شد


گتی ایماژ

کیوان بنت بازیکن خط خط تنسی پس از دستگیری به اتهام اسلحه و مواد مخدر هنگام توقف در ترافیک صبح سه شنبه از تیم آزاد شد. بنت در ناکسویل ، تنسی متوقف شد و پلیس گفت که طبق گزارش دستگیری 247Sports ، 44.9 گرم ماری جوانا ، 58 کیسه پلاستیکی و یک اسلحه در وسیله نقلیه آنها پیدا کرده است.

مربی جرمی پرویت در بیانیه ای گفت: “کیوان بنت بعد از اینکه امروز ترافیک زودتر متوقف شد ، از برنامه فوتبال ما آزاد شد.” “استانداردی وجود دارد که دانشجویان ورزشکار ما باید در تنسی آن را حفظ کنند و حادثه امروز بسیار کمتر از آن استاندارد است.”

بنت به داشتن ماری جوانا و داشتن اسلحه گرم هنگام ارتکاب یا اقدام به ارتکاب جرم متهم شده است. وی همچنین به داشتن اسلحه غیرقانونی و داشتن مواد مخدر متهم شده است.

غیبت او برای تیم داوطلب که 5 بازی متوالی باخته است بسیار خوب است. این نوجوان 6 فوت 2245 پوندی در طول فصل 22 مبارزه دارد و تیم را در نبردهای باخت (7.5) و گونی (4.5) هدایت می کند. او در دو بازی گذشته پنج جنگ باخت داشته است ، از جمله سه بازی مقابل آبرن در 21 نوامبر – آخرین باری که داوطلبان به میدان رفتند.

او نمی توانست در زمان بدتری حاضر شود. داوطلبان روز شنبه شماره 6 را در فلوریدا می گیرند. گیتورز ، به رهبری کوئل تراسک ، بازیکن خط حمله و کایل پیتس تنگ ، یکی از قدرتمندترین جنایات کشور است.

داوطلبان و Gators این کار را در ساعت 3:30 بعد از ظهر ET در یکی از دو SEC در مسابقات CBS روز شنبه انجام می دهند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>