کیلر موری از کمپین امسال “علت من ، گوه های من” رونمایی می کند ، درباره فصل 2020 و موارد دیگر بحث می کند.


کیلر موری فقط برای دومین سال حضور در NFL به یکی از بهترین بازیکنان خط حمله NFL تبدیل شد و کاردینال های آریزونا را به اوج جدیدی رساند زیرا حق رای دادن در آستانه اولین حضور خود از این فصل پس از 5 سال است. موری پیش از این یک رزومه چشمگیر در لیگ انجام داده است ، و در 25 بازی اول شغلی خود با 6000 یارد پاس و 1100 یارد به عنوان اولین بازیکن در تاریخ NFL شناخته شده است و با 6000 یارد پاس ، 30 پاس تاچ داون و 10 touchdown در دو فصل اول حضور در NFL اجرا می شود.

موری 68.2٪ از پاسهای خود را به اتمام رساند و برای 2814 یارد با 19 تاچ داون تا 9 رهگیری در طول فصل پرتاب کرد (امتیاز 95.9). او همچنین برای 650 یارد و 10 تاچ داون عجله کرد و لیگ را با 6.7 یارد در هر بار هدایت کرد. بازیکن خط حمله Cardinals یک مسیری حیرت انگیز است که با سرعت 4000 یارد و 1000 یارد با سرعت سریع در هر فصل ، به اولین بازیکن در تاریخ NFL تبدیل می شود.

اگرچه موری در زمین چشمگیر است ، اما او نیز تأثیر خود را می گذارد. کمپین NFL “علت من ، گوه های من” در هفته های 13 و 14 این فصل برگزار می شود ، زیرا بیش از 1000 بازیکن آگاهی خود را درباره سازمان های غیر انتفاعی و میدانی افزایش می دهند – تلاش برای کمک به تغییر جوامع در سراسر کشور. .

موری امسال کمپین Call of Duty: Endowment را انتخاب کرد ، که به جانبازان کمک می کند تا پس از خدمت سربازی شغل های با کیفیت بالا را تأمین کنند. این بنیاد بودجه را مستقیماً به بهترین سازمانها در ایالات متحده و انگلستان برای کمک به جانبازان منتقل می کند تا با موفقیت به نیروی کار غیرنظامی بروند. موری ، که به عنوان یک بازیگر مشتاق نیز شناخته می شود ، The Endowment را انتخاب کرد تا عشق خود به حق رای دادن به بازی Call of Duty را با پشتیبانی خود از پیشکسوتان نیازمند این فصل تعطیلات ترکیب کند. دکمه هایی که موری در هفته سیزدهم در برابر رامس لس آنجلس استفاده خواهد کرد ، در حین بازی پوشیده می شود و در حراج فروخته می شود تا سرمایه “Call Of Duty: Endowment” جمع شود.

در مصاحبه ای با CBSSports.com ، موری درباره انگیزه های امسال کمپین My Cause، My Wedges ، ارزیابی خود از فصل 2020 و عشق او به Call of Duty – و به طور کلی بازی های ویدیویی بحث کرد.

شما “Call of Duty: Endowment” را برای کمپین امسال “My Cause، My Cleats” انتخاب کردید. این تصمیم چه مواردی را در نظر گرفت؟

موری: این نزدیک قلب من است ، نزدیک قلب مادرم است. پدرش در ارتش و نیروی دریایی خدمت می کرد – من هرگز او را ملاقات نکردم – اما او ، به عنوان یک خانواده ، می گوید ما شبیه هم هستیم. این دلیل اصلی من بود ، اما من هر روز Call of Duty را بازی می کنم و وقتی از Endowment مطلع شدم ، این باعث شد بازی را حتی بیشتر دوست داشته باشم.

من باید پیش نمایش گوه های شما را ببینم. دلیل طراحی رنگ چه بود؟

موری: همه چیز در مورد پدربزرگ من است. من می خواستم همه این معاملات برای مادرم خاص باشد. من هرگز نتوانستم با او ملاقات کنم ، اما می دانم او نوع اوست ، بر اساس نحوه توصیف مادرم برای من. من می خواستم او دکمه ها را طراحی کند زیرا او بهترین دوست من است. برای من ویژه بود که به او اجازه می داد دکمه ها را طراحی کند. من نمی خواستم محدودیتی برای آنها ایجاد کنم. نمی توانم صبر کنم تا دکمه ها را ببینم و در زمین حمل کنم.

ندای وظیفه: اوقاف / کیلر موری

به نظر شما بزرگترین پیشرفتی که از سال جدید تا امسال داشته اید چیست؟

موری: من فقط فکر می کنم این بلوغ طبیعی است. من فکر می کنم همه انتظار دارند از یک سال به سال دوم یک جهش بزرگ داشته باشند. این یک اصلاح در هر سطح است ، دبیرستان به کالج ، کالج به NFL. همه باید این تنظیمات را انجام دهند ، بعضی از افراد این تنظیمات را سریعتر از دیگران انجام می دهند. فکر می کنم همه توانستند ببینند که من در طول سال چه کار کردم.

ما در فصل ضخیم هستیم و هر بازی مهم است ، سعی می کنیم به پلی آف راه پیدا کنیم. من باید بهتر باشم و باید راهی برای پیروزی در این بازی ها پیدا کنیم.

چطور با دفاع تطبیق دادید تا مانع از ضرب و شتم آنها به زمین شوید؟

موری: توانایی دویدن یک امتیاز مثبت است. برای پیروزی لازم نیست بدوم. بدیهی است که دفاع ها تصمیم می گیرند من را از بازی خارج کنند ، اما این فقط یک مرد کمتر است که آنها در حال برنامه ریزی برای پسران من هستند. من به پشت و دویدن و خط حمله اعتماد به نفس زیادی پیدا کردم ، بنابراین شخصاً نیازی به سازگاری ندارم. اگر مدافعان بخواهند مانع کنترل توپ من شوند ، من با پاس دادن توپ خوب هستم.

چه قسمت هایی از بازی شما وجود دارد که می توانید آنها را بهبود ببخشید؟

موری: من نمی خواهم قسمت خاصی از بازی خود را برجسته کنم. من می توانم در همه چیز پیشرفت کنم. ما می توانیم در همه چیز بهتر باشیم. من تلاش می کنم بهترین باشم ، بنابراین محدودیتی برای بازی خود قائل نیستم.

برای رسیدن کاردینال ها به پلی آف امسال ، این یک معامله بسیار بزرگ برای ققنوس و آریزونا است

موری: این انتظار است. استعدادی که داریم ، پسران اینجا هستیم. من فکر می کنم اگر ما در پلی آف نباشیم ، ناامید کننده ای بزرگ است – حداقل از نظر من. من انتظار دارم در پلی آف بازی کنم.

جلسات مجازی در مقایسه با روال عادی دوشنبه تا سه شنبه برای شما چگونه تغییر کرده است؟

موری: ما عادت کرده ایم. من فکر می کنم ما در این مورد کاملاً خوب هستیم. بیرون بودن و انجام کارهایی که به تیم کمک نمی کند نیاز به پاسخگویی و مسئولیت زیادی دارد. ببینید ، پسران در لیگ COVID-19 و مواردی از این قبیل را دریافت می کنند ، بنابراین من فکر می کنم سازمان ما با پروتکل ها کار زیادی کرده است و بسیاری از موارد را به صورت مجازی نگه داشته است. اینها موارد کوچکی مانند “آن را بردار و برو” و مواردی از این قبیل هستند ، اما مواردی وجود دارد که ما واقعاً نمی توانیم آنها را کنترل کنیم.

شما اشاره کردید که یک گیمر عالی از Call Of Duty هستید. آیا هنوز در طول سال بازی را انجام می دهید یا چیزی خارج از فصل برای شما است؟

موری: (می خندد) اوه ، من در فصلی که وقت می کنم بازی می کنم! بدون شک این یک موقعیت روزمره در خارج از فصل است.

آیا بازی مورد علاقه “Call Of Duty” را دارید که دوست دارید بازی کنید؟

موری: من از بچگی بازی می کردم ، بنابراین سخت است. Modern Warfare II ممکن است مورد علاقه من باشد ، اما من عاشق بازی WarZone هستم. من و دوستانم دوست داریم WarZone بازی کنیم. بدیهی است که من در فوتبال قفل شده ام.

با COVID-19 ، NFL ما را دوشنبه و سه شنبه تعطیل کرد. محدودیت های زیادی برای پروتکل وجود دارد ، بنابراین ما باید کارها را به صورت مجازی انجام دهیم. زمان زیادی در خانه وجود دارد ، بیش از حد معمول. هر وقت فرصتی پیدا می کنم ، من و پسران می پریم و چند بازی انجام می دهیم.

اطمینان حاصل کنید که در مهارت “Call of Duty” چقدر مهارت دارید

موری: (می خندد) من همیشه به مردم می گویم که “Call of Duty” برای تکرارهاست. من از بچگی همیشه مسابقات و نبردها را انجام می دادم اما مدتی بازی را متوقف کردم. من اخیراً به WarZone برگشتم و در ابتدا خیلی خوب نبودم ، اما اکنون در این زمینه بسیار خوب هستم. من نمی خواهم زیاد لاف بزنم ، اما خیلی ها من را دوست دارند. بیایید فقط این را بیان کنیم

انجام بازی های ویدیویی – حداقل برای من – روش خوبی برای از بین بردن استرس هنگام نوشتن مداوم است. چگونه بازی های ویدئویی به شما در حرفه حرفه ای NFL کمک می کنند؟

موری: من فکر می کنم همه اینها به هم متصل هستند آموزش مهارت های شناختی در بازی های ویدیویی کاری است که می توانید در زمین و خارج از زمین انجام دهید. توضیح دادنش سخت است. برای مهارت در بازی های ویدیویی باید مهارت های شناختی واقعی داشته باشید. برای دیدن مسائل باید یک قدم جلوتر باشید.

من تمام زندگی ام آنها را بازی کرده ام ، بنابراین این فقط بخشی از من است. کارم همینه. من همیشه به مردم می گویم ، اگر ورزش نمی کردم ، احتمالاً یک گیمر می شدم.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>