کوپر کاپ ، رابرت وودز پس از غلبه بر پیروزی فوتبال رامز در روز دوشنبه ، به گروه منتخب پیوست


Kim Clement-USA TODAY Sports

رامس لس آنجلس دوشنبه شب پس از پیروزی 27-24 در برابر جاده مقابل تیم تمپا بی باکینرز ، هفتمین برد فصل خود را تجربه کرد. در حالی که خط دفاعی توانست در نیمه دوم دو بازگردانی انجام دهد ، از جمله رهگیری توسط جوردن فولر از تام بردی در پایان کوارتر چهارم ، ستاره های بازی از سپاه میزبان حاصل شدند. در آنجا رابرت وودز و کوپر کوپ را می یابید که بازیهای بزرگی را در پیروزی مقابل باک ها ترتیب داده اند که اکنون در گروه انتخابی در تاریخ NFL این دو نفر را دارند.

کوپ با بالاترین سطح 145 یاردی کار خود را به پایان رساند و 11 بار جلب کرد ، در حالی که وودز 12 قدم برای 130 یاردی داشت و یک مرحله نهایی نیز داشت. آنها فقط چهارمین دونفره تیمی در 70 سال گذشته در همان بازی 11 ضبط بعلاوه و 130 حیاط اضافی دریافت کنید. تون هیل و داگ کوزبی از دالاس (1985) ، آرت مونک از واشنگتن و ریکی سندرز (1990) و اخیراً آندره جانسون و کوین والتر از تگزاس (2010) دیگر دو نفرانی که از چنین شبی لذت برده اند.

این دو اساساً جرمی برای جارد گاف محسوب می شد ، که 82.1 درصد از پاسهای خود را به وودز یا کوپ برای 275 از 376 یارد خود در شب انجام داد.

در حالی که وودز کسی بود که توانست وارد منطقه انتهایی شود ، کوپ جانشین رامز شد ، که واقعاً ضربات جزئی به خلیج تامپا وارد کرد. در حرکت اولیه ، که با نتیجه وودز محدود شد ، کوپ هر پنج 67 یارد کامل را گرفت. این سلطه فقط با گذشت شب ادامه یافت و حتی ستایش برخی از هم سن و سالان وی را نیز به خود جلب کرد.

حتما بخوانید:
نحوه تماشای ایالت اورگان در مقابل اورگان: پخش جریانی مستقیم ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی فوتبال NCAA در روز جمعه

با این پیروزی ، برج حمل به مقام اول NFC West منتقل شد. اگرچه آنها رکورد مشابه 7-3 Seahawks را دارند ، اما به لطف پیروزی 10 هفته ای مقابل سیاتل ، رهبری این بخش را در اختیار دارند. اگر آنها برای چند هفته آینده رکورددار بمانند ، ممکن است در هفته 16 هنگام دیدار در Lumen Field ، سردردهای زیادی ایجاد کند. با این حال ، در مجاورت فوری ، کوپ ، وودز و بقیه رام ها از شکرگذاری لذت می برند و مستقیماً با یک رقیب دیگر NFC West در سانفرانسیسکو 49ers برای هفته 12 آماده می شوند.
منبع: pencil-news.ir