[ad_1]

robert-stephenson.png
گتی ایماژ

راکی های کلرادو و سرخ های سین سیناتی چهارشنبه در مورد یک قرارداد چهار نفره توافق کردند ، تیم ها را اعلام کرد. راکی ها در ازای دریافت یک جفت پارچ راست دست در جف هافمن و کیس ویلیامز پارچ راست دست رابرت استیونسون و بازیکن برجسته جیمسون هانا را دریافت می کنند.

استیونسون ، 28 فوریه ، جعلی ترین فرد از بین چهار نفری است که درگیر آن شده است. تا به امروز ، او در بیش از 100 بازی مهم لیگ حضور داشته است ، با کسب 5.15 ERA در حالی که تقریباً پنج تست را در 9 انجام داده است. استیونسون ، که قبل از اولین حضور در سال 2016 در تعداد 100 فهرست برتر ظاهر شد ، تبدیل به پارچ دو پیشنهاد شده است: کشویی که او را مجبور می کند تقریباً نیمی از نوساناتی را که فصل گذشته علیه او گرفته شده بازی کند. و یک توپ سریع در حال رشد از اواسط دهه 90 است. او هیچ گزینه ای ندارد ، اما باید Rocky Mountains را روز باز کند.

در همین حال ، هانا از زمان ایجاد در دور دوم در سال 2018 به سومین سازمان خود پیوست. این پیش از این بخشی از تجارت بود که باعث شد تانر روارک در سال 2019 به اوکلند اعزام شود. هانا دارای برخی مهارت های مبارزه با توپ است ، اما او فاقد آن است فرافکنی از قدرت مورد نیاز برای پیش بینی آن به عنوان یک بازیکن خط شروع گوشه. او همچنین از قدرت دست برای بازی در سمت راست بی بهره است.

در آن طرف دفتر كل ، قرمزها می توانستند به هافمن فرصت دیگری برای تبدیل شدن به یك اصلی لیگ برتر بدهند. او در ژانویه 28 ساله خواهد شد و با 6،40 دوران ERA در 68 بازی وارد فصل جدید می شود. هافمن در سال 2020 بیش از 10 درصد مواقع سه زمین پرتاب کرد: یک افزایش سریع در اواسط دهه 90 ، تغییر در اواسط دهه 80 و یک توپ کج. سطح هر دو سطح ثانویه آن بیش از 30٪ است. هافمن همچنین گزینه ای ندارد و باید در لیست روز افتتاحیه سرخ ها قرار بگیرد در غیر این صورت در معرض رد قرار خواهد گرفت.

ویلیامز در دور چهارم پروژه 2020 انتخاب شد. او هنوز اولین بازی حرفه ای خود را انجام نداده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر