کنتاکی با OC ادی گران ، مربی QB ، Darin Hinshaw ، جدا می شود ، در حالی که Mike Stoops کادر حمله را از بین می برد


USATSI

پیروزی 41-18 مقابل کارولینای جنوبی در پایان فصل برای ایجاد تغییر پرسنل در سال 2021 برای مایک استوپس ، مربی کنتاکی کافی نبود. روز یکشنبه ، دانشگاه اعلام کرد که از هماهنگ کننده حمله / مربی در حال اجرا ادی گران و هماهنگ کننده جدا شده است. برای مربی مشترک هجومی / خط حمله دارین هینشاو.

در بیانیه استوپس آمده است که این اقدام هفته ها ادامه داشت ، اما اعلامیه رسمی در پایان سال اعلام شد.

حرکات به سختی تعجب آور است. Wildcats در مکان 105 ام به پایان رسید و 117 یارد در هر بازی به ثمر رساند. آنها در نیمی از بازی های خود دو تاچ داون یا کمتر به ثمر رساندند ، از جمله اینکه منطقه نهایی را کاملاً با ضرر جورجیا و آلاباما ترک کردند. کنتاکی به ویژه در پاس دادن توپ بی تأثیر بود و در رتبه 121 در سطح ملی قرار گرفت و در ارسال در SEC در رتبه آخر مرده بود.

هر دو مربی قبل از فصل 2016 به برنامه سین سیناتی پیوستند. گران یک سال قبل در یک فصل عالی که Wildcats ، که در اثر آسیب دیدگی تخریب شده بود ، لین بودن را به بازیکن خط حمله تبدیل کرد. بوودن همچنان با شتاب در فصل 2019 در رأس SEC قرار دارد و کنتاکی در 5 بازی از شش بازی اخیر خود 5 پیروزی کسب کرده است که امسال 8-5 به پایان می رسد. اما از آنجا که کنتاکی در بیشتر این فصل به طور بی روح آزرده شده است ، استوپس تصمیم گرفته تا جهت دیگری را باز کند.

حتما بخوانید:
NC Dinos با یک جام شمشیر عظیم اولین پیروزی خود را در سری کره ها جشن گرفت
منبع: pencil-news.ir