کنتاکی با OC ادی گران ، مربی QB ، Darin Hinshaw ، جدا می شود ، در حالی که Mike Stoops کادر حمله را از بین می برد


USATSI

پیروزی 41-18 مقابل کارولینای جنوبی در پایان فصل برای ایجاد تغییر پرسنل در سال 2021 برای مایک استوپس ، مربی کنتاکی کافی نبود. روز یکشنبه ، دانشگاه اعلام کرد که از هماهنگ کننده حمله / مربی در حال اجرا ادی گران و هماهنگ کننده جدا شده است. برای مربی مشترک هجومی / خط حمله دارین هینشاو.

در بیانیه استوپس آمده است که این اقدام هفته ها ادامه داشت ، اما اعلامیه رسمی در پایان سال اعلام شد.

حرکات به سختی تعجب آور است. Wildcats در مکان 105 ام به پایان رسید و 117 یارد در هر بازی به ثمر رساند. آنها در نیمی از بازی های خود دو تاچ داون یا کمتر به ثمر رساندند ، از جمله اینکه منطقه نهایی را کاملاً با ضرر جورجیا و آلاباما ترک کردند. کنتاکی به ویژه در پاس دادن توپ بی تأثیر بود و در رتبه 121 در سطح ملی قرار گرفت و در ارسال در SEC در رتبه آخر مرده بود.

هر دو مربی قبل از فصل 2016 به برنامه سین سیناتی پیوستند. گران یک سال قبل در یک فصل عالی که Wildcats ، که در اثر آسیب دیدگی تخریب شده بود ، لین بودن را به بازیکن خط حمله تبدیل کرد. بوودن همچنان با شتاب در فصل 2019 در رأس SEC قرار دارد و کنتاکی در 5 بازی از شش بازی اخیر خود 5 پیروزی کسب کرده است که امسال 8-5 به پایان می رسد. اما از آنجا که کنتاکی در بیشتر این فصل به طور بی روح آزرده شده است ، استوپس تصمیم گرفته تا جهت دیگری را باز کند.

حتما بخوانید:
فرد ساساکاموز ، پیشگام رادیکال در NHL ، در اثر بیماری COVID-19 درگذشت
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme