کم نیوتن اعتراف می کند که من هنوز با 12 هفته تأخیر مجازات جنجالی را انجام می دهم

[ad_1]

Raiders لاس وگاس در برابر میهن پرستان نیوانگلند
آدام گلنزمن / تصاویر گتی

در اواخر پیروزی 20-17 برابر کاردینالز آریزونا ، نیو انگلند میهن پرستان صاحب توپ در خط 32 حیاط خود بودند. آنها 56 ثانیه فرصت داشتند تا توپ را در فاصله دور از نیک فولک برای یک گل احتمالی پیروزی در زمین حرکت دهند ، بنابراین پتس و جاش مک دانیلز فرصتی برای خواندن برای کام نیوتن داشتند.

نیوتن مدافع را از لبه پایین آمدن خواند – که برای بازگرداندن جیمز وایت به بازوی جعلی برخورد کرد – و به سمت چپ زمین پرواز کرد. هنگامی که از اولین نشانگر برش عبور می کرد و به حاشیه نزدیک می شد ، نیوتن کمی آهسته حرکت کرد ، به اندازه کافی طولانی بود که کاردینال های ایزایا سیمونز قبل از رفتن به بیرون از آن عقب افتادند. سیمونز چوب ریخت و نیوتن وقتی زمین خورد ، عملاً به هوا پرواز کرد.

وقتی نیوتن بلند شد ، سیمونز برای ضربه دیرهنگام اعلام شد. پنالتی 15 یاردی توپ را به قلمرو کاردینالس انتقال داد و چند بازی بعد فولک برنده را به یک بازی 50 قدم زد. این یک بازی عظیم بود که شاید برنده بازی Pats بود.

فقط چند تکرار نشان داد که ضربه سیمونز در واقع دیر نبود. سیمونز در حالی که هنوز بازیکن خط حمله بود با نیوتن تماس گرفت. اما نیوتن برای چنین سناریویی آماده بود. “چه آنها باور کنند یا نه ، اگر آنها من را منفجر می کنند ، مسواک می زنند ، من را لمس می کنند ، با یک راه قوی از کنار من عبور می کنند ، به هر حال فلاپ می کردم“نیوتن به زك كاكس NESN در نیوانگلند گفت و افزود كه او واقعاً مجبور به شكستن نیست زیرا سیمونز چنان ضربه ای به او زد كه برای شروع به زمین پرتاب شد.

اگرچه می توان بحث کرد که آیا نیوتن واقعاً شکست خورده است یا خیر (ضربه سیمونز بسیار زیاد است) ، اما به هر حال وی با یک تخلف شخصی روبرو شد. دویدن بزرگ و حتی ضربه بزرگتر باعث شد که میهن پرستان در بازی ای پیروز شوند که نیوتن یکی از بدترین عملکردهای خود در این فصل را داشته باشد ، بنابراین استراتژی او نتیجه گرفت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit