[ad_1]

kemba-walker-1.jpg
USATSI

بوستون سلتیکس در یک آژانس آزاد گوردون هیوارد را از دست داد و اکنون هیچ مدافع All-Star برای شروع فصل 21-2020 نخواهد داشت. تیم صبح سه شنبه اعلام کرد که کمبا واکر از زانوی چپ خود سلولهای بنیادی تزریق کرده است که حداقل در هفته اول ژانویه از او محافظت می کند.

طبق گزارش آسیب دیدگی تیم ، واکر در اوایل ماه اکتبر با چندین متخصص مشورت کرد و تصمیم بر این شد که وی از ناحیه زانو آمپول بزند و در یک برنامه تقویت کننده 12 هفته ای قرار بگیرد که او را برای بقیه سال اجرا کند. و تا ژانویه

انتظار می رود واکر در اوایل دسامبر به دادگاه بازگردد و در ژانویه به روزرسانی بیشتری از وضعیت وی ارائه خواهد شد.

واکر برای اولین بار در ماه فوریه در آخر هفته All-Star در ناحیه چپ دچار مشکلات زانو شد ، که پس از تعویق افتادن فصل به دلیل همه گیری COVID-19 ، او را به تنها 4 بازی محدود کرد. قبل از اینکه سلتیکس برای راه اندازی مجدد NBA راهی اورلاندو شود ، واکر با ناراحتی دست و پنجه نرم می کرد ، و باعث شد آنها در بازی های دفاعی تیم او را در یک دقیقه محدود کنند.

با روشن شدن مرحله پلی آف ، واکر دیگر به دقیقه محدود نمی شد و در 17 بازی برای بوستون به طور میانگین 19.6 امتیاز ، 5.1 پاس گل و 4.1 ریباند داشت. با این حال ، براد استیونس ، سرمربی تیم ملی در حضور اخیر در “باب ریان و جف گودمن در پادکست NBA” گفت که واکر هنوز 100 درصد سالم نیست و مدتی طول می کشد تا “تمام سرعت” را طی کند.

هنگامی که روز سه شنبه در هنگام دسترسی به رسانه ها از زانوی واکر س askedال شد ، دنی آینژ ، مدیر عامل سلتیکس گفت که این کار را در فصل آینده انجام خواهد داد “بیشتر به ما بگویید” با توجه به سلامتی واکر در پیش است. در حالی که Ainge با برنامه ای که واکر در نظر گرفتند خوب است ، او فکر می کند که ممکن است خیلی زود او را دوباره در حباب قرار دهند.

اگرچه عدم حضور واکر در ابتدای فصل ضربه ای به بوستون بود ، به خصوص پس از آنکه سلتیکس در نتیجه مقداری نتیجه را از دست داد پس از اینکه هیوارد با شارلوت هورنتس جایگزین شد ، سلامتی وی برای آنها برای رسیدن به عنوان قهرمانی در درجه اول اهمیت بود. . در یک فصل کوتاه ، برای بوستون مهم است که به صورت عاقلانه دقیقه واکر را مدیریت کند تا پس از اتمام این برنامه تقویت 12 هفته ای ، زانوی خود را بیش از حد بار نبرد و آسیب نبیند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر